pati

Składanki z papieru

Polecane posty

pati    12

Na Czeskich stronach można znaleźć wiele siatek do składania modeli zarówno ciężarówek, tirów, aut strażackich,osobowych jak i maszyn rolniczych. Niestety najczęściej w skali 1:100, ale zdarzają się modele 1:32. Tak np. wczoraj znalazłam składankę Zetora 8145. Bardzo fajny modelik, szkoda tylko, że instrukcja po "czeskiemu" ale da się przeżyć.

 

Jak znaleźliście jakieś modele do składania (szczególnie 1:32) to zapodajcie tutaj.

 

Tutaj macie Zetorka: http://www.agrominibox.webgarden.cz/modely-1-32 W dziale AGRObox1:100 są super maszynki np. Solitair, Lexion itp. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profus2    5

fajne


John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

z tego co mam informacje mogą być modele w skali 1:87


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

pati skąd ty wyciągsz takie rzeczy? chyba się nudzisz w domu ;)


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

ile byscie byli w stanie dac za takie modele?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

http://allegro.pl/item528126013_fortschift...jn_zbozowy.html ostatnio na allegro był taki Forszaj do składania. Osoba co to licytowała do chyba @adams ale się wycofał. Mnie osobiście nie rajcują takie składanki, wolę metal, ale myślę, że na stare maszyny typu ZTSy, Ursusy, Fortschritty i inne maszyny z czasów NRD, RFN i Czechosłowacji, byłoby zapotrzebowanie. ;) Ile pieniędzy to trudno powiedzieć. ;)

 

Oblookam co na to inni i dam znać jakie ceny interesują.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

Ja myślałem nawet o tym żeby to wydrukowac i sobie złożyc ale jakoś mi przeszło:)

 

Jeżeli Longina_2007 to @adams to ja od niego kupiłem swój rozsiewacz..........


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moro    0

Fajne sa te modele czeskie. ma mkilka


Jak ktoś jest z zachodniopomorskiego to pisać na pw. Pozdro dla użytkowników new hollanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2127

Fajne.Podobają mi się. :)


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133
misio3p    2127

Ładne te modele, ale najbardziej podobał mi się kirowiec:)


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Jacenty- popyt na modele Zetorów Crystali, ZTS-ów, Forszai, Bizonów i innego sprzętu (głównie Polskiego)byłby ogromny. Zapotrzebowanie jest jeszcze większe, ale jak na razie zostaje nam tylko robić samemu. Produkcji jak na razie nikt się nie podjął, bo po pierwsze jest ogromny wkład finansowy (gdzieś czytałem, że wtryskarka do produkcji kubków plastikowych kosztuje bagatela 10-15 000 zł..., to ile musi do modeli..) a po drugie nie wiadomo jaki był zbyt. Ja sam bym się szarpnął na model mojego ulubionego Zetora Crystala 16145, ale jak na razie nikt takiego nie robi, więc sam musiałem go zrobić.

 

Oczywiście jest jeszcze 2-ga opcja, a mianowicie konwersje. Na przykładzie świata modelarstwa kolejowego wytłumaczę to tak: kupujemy na allegro model lokomotywy, o podwoziu najbardziej pasującym do lokomotywy którą chcemy mieć (np.: podwozie od BR290 żeby mieć SM42), po czym gdy mamy już model, zdejmujemy oryginalne pudło i na tym dajemy swoje, zrobione z kartony lub z blach trawionych (są osoby które się zajmują tym prawie zawodowo, i też ci którzy chcą mieć polski tabor, a nie chcą wydać tych 7-8 000 zł na model firmy Tololoko) pasujące do podwozia. To samo można by zrobić z modelami rolniczymi- kupujemy np.: model JD 6920 od Siku i robimy z niego ZTS-a 16245.

 

Tak więc ja to widzę...

 

Co do składanek- to najlepiej brać te najlepiej odwzorowane.


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jurij5064
    • Przez dugix1
      Witam . Zakupiłem w Austrii ciągnik  Case 685 AXL , niestety ciągnik jest malowany i nie mogę znaleźć nigdzie numeru VIN ciągnika. Czy jest ktoś może na forum kto może wskazać na zdjęciu w którym miejscu takowy numer się znajduje
    • Przez laiacl
      Buenos días! Me gustaría compartir con ustedes mi experiencia con el remolque de ganado de una sola altura de Giligroup. Recientemente adquirí este remolque para transportar a mis vacas de un lugar a otro, y estoy muy satisfecha con su desempeño.
      Lo que más me llamó la atención del remolque por su sistema de frenado, me resultó muy eficiente, lo que me da mucha tranquilidad al transportar a mis animales.
      También quiero destacar el servicio al cliente de Giligroup. Desde el primer momento me asesoraron de forma muy profesional y respondieron a todas mis preguntas con rapidez y claridad. La entrega del remolque fue puntual y sin ningún problema.
       
      ¡Espero que mi experiencia sea útil para ustedes y espero escuchar sus comentarios y experiencias también!
    • Przez davidek_20
      http://rail.phototrans.eu/14,153684,0,FabLok_6D_.html
       
    • Przez Piotr2022
      Witam. Zastanawiam sie jakie opinie macie na temat Alima, Daf Agro czy Euromilk ?? Ktora firme byscie polecali na zakup maszyn. Dziekuje I pozdrawiam.Piotr
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj