Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case Maxxum 140 multicontroller

99 odpowiedzi na ten temat

#61 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 04 kwiecień 2009 - 20:12

Case Maxxum 140 multicontroller Chyba zdecyduję się na case 110 multicontrolera i w związku z tym mam pytanie- chciałbym wyposażyć go w amortyzację przedniej osi, ale ponieważ ma on być z turem nie wiem czy to jest dobry pomysł. Czy obciążenia z tura nie spowodują jakiś nieprzewidzianych awarii przedniej osi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case Maxxum 140 multicontroller Dzisiaj, 23:26
  •  

#62 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 08 kwiecień 2009 - 22:25

Case Maxxum 140 multicontroller ja czaje sie na 115 multi :) a kolega na 140 multi :) W tej chwili case ma bardzo dobre ceny z powodu szalenstwa euro. Juz pisałem o tym w innym temacie o co chodzi - case nie przelicza z euro na PLN tak jak wszytkie inne marki zachodnie. Do niedawna DF był w tych samych cenach lub niższych co Case, JD i reszta była drozsza ale teraz zrobiła sie przepasc cenowa :P JA na twoim miejscu wolałbym 115 od 110. Przemysl to 6 cyl to 6 i dzwiek 6 cumisa to poezja dla uszu :)

#63 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna; Rolnictwo; Motoryzacja

Napisany 09 czerwiec 2009 - 14:51

Case Maxxum 140 multicontroller "Nasz" Case juz dzis przyjechal do przedstawiciela handlowego:D beda Nam jeszcze zmianiac pneumatyke, bo jest ta "zachodnia" no i jak dobrze pojdzie z kasiorka to na zniwa maszyna bedzie juz u Nas :) :)
Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

#64 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 18:58

Case Maxxum 140 multicontroller nie bardzo wiem co znaczy zachodnia. według mnie ma pneumatyke lub jej nie ma i musza dołożyc.

#65 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 10 czerwiec 2009 - 07:00

Case Maxxum 140 multicontroller Kurcze nie chce pisac bzdur, wiec jesli ktos wie lepiej niech mnie poprawi. Bo ten ciagnik ma pneumatyke dwu-obwodowa a do polskich przyczep ona nie pasuje, zreszta jak sie kupuje nowy traktor to sie zawsze pytaja czy przerabiamy pneumatyke na "nasza", a to kosztuje niestety lekko ponad 2000zł. Pozdrawiam

#66 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 10 czerwiec 2009 - 08:26

Case Maxxum 140 multicontroller w moim MF mam pneumatykę, jedno i dwu obwodową i nie wiem co możne kosztować 2 tysiące... jeden przewód. W nowych polskich przyczepach są instalacje dwu obwodowe

#67 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 10 czerwiec 2009 - 19:28

Case Maxxum 140 multicontroller A przypadkiem do jednoobwodowej nie wystrczy podłaczyc tylko dodatkowy trójnik+ przewód i gniazdo pod którys z obwodów systemu 2 obwodowego ???

#68 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 07:51

Case Maxxum 140 multicontroller Wiem ze od Nas chca za podlaczenie tej pneumatyki 2 tysiace zlotych...

połączone

We wtorek odbieramy Case'a wiec bede mogl wiecej o nim cos powiedziec. A przerobienie pneumatyki z 2-obwodowej na 1-obwodowa nic Nas na szczescie nie kosztowalo firma zrobila to w cenie ciagnika

połączone

Juz dzis odebralismy traktor elegancka maszyna zamawialismy skrzynie 16x16, a otrzymalismy 17x16 ECO ,a jak zamawialismy to pytali sie czy chcemy ta skrzynie ale nie wzielismy bo ona ponad 3 tys

używaj opcji edytuj

#69 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 20:35

Case Maxxum 140 multicontroller Pewnie takiego mieli. Oni zamawiaja duzo wczesnij ciagniki w róznych kompletacjach. Taki mieli taki wam pchneli :D JA niestety mam zadatkowanego 16x16 a chciałem 17x16 ale po starej cenie tzn sprzed podwyzki lipcowej i drugiej marcowej był tylko ten jeden ostatni 140 multi ale na szerszych gumach niz twój :D najlepsze jest to ze teraz zamówiony 115 multi byłby droższy od 140 multi z marca :D dlatego wziołem 140 i bede musiał wniosek zmieniac :D

#70 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 08 lipiec 2009 - 07:41

Case Maxxum 140 multicontroller No dziwne to jest, ale coz zycie. To bierzesz "Multika" jednak tak?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 08 lipiec 2009 - 16:23

Case Maxxum 140 multicontroller no ja zawsze byłem za multicontrolerem :D Choc oferowali mi w super cenie 125 X line z tuzem i womem za 210 ale kupuje sie raz na iles lat i nie chciłbym poznij żałowac. A tuz i wom mi sa narazie nie potrzebne.

#72 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 09 lipiec 2009 - 09:18

Case Maxxum 140 multicontroller My dokladnie z takiego samego zalozenia wychodzimy. Wzielismy na maxa wygodna opcje, bo czesto bywa tak ze caly dzien sie jezdzi w tym traktorze i dobrze wszyscy o tym wiemy, a na zdrowiu nie ma co oszczedzac :D

#73 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 09 lipiec 2009 - 09:43

Case Maxxum 140 multicontroller @biały2005 tego casa bierzesz z asprimu z Niedrzwicy?;>
:)

#74 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 22:03

Case Maxxum 140 multicontroller nie w asprimie nie mieli juz multicontrolera 125 ani 140 w starej cenie. oferowali mi jedynie 115 X lin za 195tys wszytkie inne z w cenie z marca juz poszły. A mój okoliczny dealer Piomar agro tech akurat miał 140 multi <_< w cenie z marca wiec go zaklepałem. Maja jeszcze 125 X line z tuzem i wom z 2008r za 210 i taki sam bez tuz i wom z 209 tez za 210 :P

#75 Share DAWOBO

DAWOBO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 lipiec 2009 - 18:32

Case Maxxum 140 multicontroller kiju221 czy możesz napisac jak dużo spala ten twój ciągniczek?Nad tym jak prowadzić zdrowy styl życia zastanawiamy się z kilku powodów. Po pierwsze tematyka ekologii, zdrowego odżywiania, aktywnego trybu życia przyszła do nas wraz z rozwojem popkultury. Ludzie w filmach biegają rano w parku, spotykają się ze znajomymi na zajęciach fitness, w restauracjach jedzą potrawy pełne warzyw, w domach segregują odpady. Sama ekologia jest też obiektem zainteresowania rządów oraz organizacji międzynarodowych. Nic więc dziwnego, że będąc otoczonymi bodźcami dotyczącymi zdrowego trybu życia zastanawiamy się czy takim mianem można określić nasze własne życie. Zdrowy tryb życia – dlaczego warto? W zdrowym stylu życia nie chodzi o ideę czy modę lansowaną przez popkulturę, lecz o praktyczne korzyści. Po pierwsze prowadząc zdrowy tryb życia zwiększamy szansę na uniknięcie wielu chorób i, co tu dużo mówić, przedwczesne zejście z tego świata. Gdy jesteśmy młodzi nie zwracamy na to uwagi, jednak może warto zadać sobie pytanie, czy nie byłoby pięknie zobaczyć jak na świat przychodzą nasze wnuki? W obecnych realiach, gdy młodzi ludzie mają dzieci po 30 roku życia, potencjalny „dziadek” musiałby dożyć co najmniej 60-tki, a podczas 18 urodzin wnuka miałby już 78 lat. Tak samo, jeśli jesteśmy w związku, warto zadać sobie pytanie, czy nie warto zmaksymalizować lat, które przeżyjemy wspólnie? Wiadomo, początki są trudne, trzeba się dorobić, potem należy wychować dzieci i pewnie pomóc im na starcie. Czas „dla siebie” przyjdzie więc pewnie dopiero koło 60-tki. Aby wtedy móc jeszcze cieszyć się życiem powinniśmy dbać o siebie, a więc także prowadzić zdrowy tryb życia.

Edytowany przez DAWOBO, 24 styczeń 2014 - 13:23.

#76 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 01 sierpień 2009 - 22:00

Case Maxxum 140 multicontroller Ale ja jeszcze nie wiem bo nic nim jeszcze za bardzo nie robilem w polu w transporcie zrobil 500km i spalil przy tym 2 zbiorniki, co do ilosci kilometrow nie jestem pewien bo dawno nie zagladalem :D

#77 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 22 październik 2009 - 21:56

Case Maxxum 140 multicontroller spalanie mi wychodziło jakies 10l na mth, kuzyn ma takiego samego 140 MC i testował w orce ibisem 4x50 na hektar spalił 14l. mi w sianiu agregatem upr-siew biernym 8l na hektar. orał bede w najblizszych dniach V&N 4x48.

A z tym wypasem to tez miałem farta :) MIał byc 16x16 a dostałmi sie 17x16 ;) I w dodatku z opcja skrzyni auto :( JAk póznij rozmawiałem z dealerem to sie smiał ze miałęm farta i dostałęm ciagnik w lepszej wersji niz miałbyc :) Brakuje mi tylko zarzdzania na nawrotach bo tuzi wom mi nie potrzebne.

Ogólnie jestem bardzo zadowlolony z tego ciagnika nie żałuje tej kasy bo naprawde pracuje sie super.

#78 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 23 październik 2009 - 16:27

Case Maxxum 140 multicontroller Z ta skrzynia to cos czesto sie myla watpie by to bylo mozliwe, moze tak jest w standardzie jak bierzesz Multicontrollera tylko dealerzy moze o tym nie wiedza. My tez dostalismy 17 ;) skrzynia auto to chyba masz na mysli ze 2 tryby skrzyni w orce i w transporcie? Tez to mamy, a nie zamawialismy, w transporcie super sprawa bo wtedy dziala power booster ale w orce to jest zenada, nawet tego nie uzywamy. Pozdrawiam

#79 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 październik 2009 - 17:31

Case Maxxum 140 multicontroller Czy jest możliwość korekcji automatyki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:42

Case Maxxum 140 multicontroller bialy2005 a nad Puma 140 sie nie zastanawiałes, nie wiesz może ile droższa była?

Dodaj odpowiedź