Polecane posty

quercus    7

Ja posiadam SHTILa MS230 2,71KM bardzo dobra . Mała lekka zgrabna i w miarę mocna. Jak dla mnie wystarczjąca .

 

Ale u mnie lepszą renomę ma stihl, zajmuje się głównie pilarkami.

 

Też uważam że SHTIL lepszy w piłach spalinowych a w kosiarkach zdecydowanie HUSQVARNA.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

pilarki stihl nr 1 na swiecie


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

no nie wiem... czasami widzę jak STIHLami pracują ale dużo częsciej spotykam HUSQVARNE i tez mnie się nią lepiej pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to chyba u ciebie bo u mnie wszyscy uzywaja pilarek stihl


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
pilarki stihl nr 1 na swiecie

jakiś czas temu znajomy mi mówił że jego wuj kiedyś używał sthil a teraz huskwarna. Sthil wytrzymywał mu rok. Huskwarne miał wtedy już 2 lata i jeszcze chodziła dobrze. (ten sam pilarz obsługiwał wiec nie jest wina obsługi)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to tez zalezy na jaki egzemplasz popadnie


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

no nie wiem. on non stop pracuje z drzewem. Stila zmieniał co roku. Pierwszą huskwarne kupił tak na próbę bo nie był przekonany do niej. teraz jak kupuje to tylko huskwarne. Podejrzewam ze sthil może nie mieć stila już na wyposażeniu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

moj wujek tesz jest pilarzem i od kad pamietam to pracowal na stihlu a husqvarne nawet nie chce widziec na oczy husqvarana pisze sie tak HUSQVARNA POZDRO :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Partner 375 (chyba). Fajna piła, ale ma już sporo części wymienionych, bo jest dość solidnie użytkowana. Ma nową prowadnicę marki Oregon (stara się połamała, bo drzewo ją przycisło) , 4 łańcuch, ostatnio wymieniany była zębatka prowadnicy i sprzęgło.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to ja mam stihla 5 rok i nic nie dokladalem do nieh


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

witam. dzis pilarz porownywał STHILA ms230 i HUSGVARNE340 moc pilarek podobna a w praktyce lepiej sprawowała sie 340-tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A ile miała mocy HUSQVARNA ?? Ja mam Shtila MS230 i jestem bardzo zadowolony. Co roku tniemy nią drzewo na opał i sprawuje się super. (Opał pochodzi z wierzb)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
A ile miała mocy HUSQVARNA ?? Ja mam Shtila MS230 i jestem bardzo zadowolony. Co roku tniemy nią drzewo na opał i sprawuje się super. (Opał pochodzi z wierzb)

Moc 2,7km testował ja na akacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to tyle samo co ms 230


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Ja teraz sobie kupiłem japońską piłe ECHO


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Mam problem z wyborem piły! Potrzebuje piły do ścinania drzew z pobocza rowów "topoli" które nie są cienkie a moja 10 letnia dolphima390 już sie trochę sypie . Myślę że pił powiną mieć 3 km i prowadnic 40 cm. proszę o wasza pomoc i propozycje wyboru piły :P Co myslice o Husqwarnie 55 ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Moc się przyda ale wybieraj jak najlżejszą nawet kosztem tego 0,5km bo po całym dniu odechce ci się piłowania mocną piłą, miałem husqwarne i stihla i jednak stihl jest zywotniejszy i lepiej idzie w drzewo za to H ma szerszy łańcuch ale można przełoży zębatke i prowadnice z H do Stihla, stihl jednak pali znacznie więcej od husqwarny.

 

ps. ostrzegam przed spalinówkami, astma oskrzelowa to straszne świństwo z którym trzeba ży aż do śmierci i codziennie robic inchalacjea większośc pilarzy u nas niestety zniszczyli sobie układ oddechowy na piłach (do przeżynania na podwórku opału polecam piły elektryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Od spalin z pilarek?? Musieli się ostro tego nawdychać i te piły też musiały ładnie dawać tym dymem... A pozatym trzeba starać się stawać plecami do wiatru...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
ps. ostrzegam przed spalinówkami, astma oskrzelowa to straszne świństwo z którym trzeba ży aż do śmierci i codziennie robic inchalacjea większośc pilarzy u nas niestety zniszczyli sobie układ oddechowy na piłach (do przeżynania na podwórku opału polecam piły elektryczne)

 

To co oni musieli robić??? Wdychali te spaliny??? :D Mój wujas każdego roku od parunastu roku lat dużo używa pilarki spalinowej i żadnych problemów nie ma.

PS. Kosa elektryczna nie jest tak mocna jak spalinowa... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jak sie ma duzo drewna na opal do pociecia jak ja rocznie okolo 25 m3 to ja bym sie zaplakal pila elektryczna


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Elektryczną to nie robota... I prądu tez lubi pociągnąć... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Elektryczną to nie robota... I prądu tez lubi pociągnąć... :D

Nie dość, że dużo prądu weźnie to jeszcze wolno potnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

elektryczna to sobie moge najwyrzej listewke dociac lub cos podobnego


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Spalinówka górą, nie chce słyszeć o elektrycznych... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj