Polecane posty

jaro    166

Przecież napisałem-"przynajmniej tak głosiły napisy"-ciekawe jak było ponad 20 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja mam Husq 350 kilka lat i na prowadnicy napisu już nie ma, a H jest wybite, zwracam na to uwagę przy obracaniu prowadnicy.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Wczoraj kupiłem nową Solo 665 i na prowadnicy jest duży napis SOLO a obok małym druczkiem pisze Oregon , także Solo również nie robi swoich prowadnic , a jeszcze 16 lat temu gdy ojciec kupował Solo 639 , to była oryginalna prowadnica Solo .

Edytowano przez razor275

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Husqa nigdy nie miała i nie ma swoich prowadnic ani łańcuchów!!!! To wszystko produkuje Oregon. Jedynie Stihl ma swoje narzędzia tnące. Także nawet przy kupnie w serwisie nawet nie zwracaj uwagi na napis husqvarna bo to jest wyrób Oregona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

Ja mam DOLPINA 4km, jak przyjdzie mi uciąć klocek to jak tnę to po pierwsze idzie się udusić od spalin po drugie dużo trocin dlatego że prowadnica jest taka wymordowana że tnie tak jak by dwa łańcuchy do siebie złączone ciężko ją odpalić dużo pali a o lekkości jej nie wspomnę i jeszcze dużo tu wymieniać jakie macie zdanie na husqvarnę 353 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

353 jest ok w stosunku waga moc. Ale moim zdaniem to lepiej dołożyć tą stówkę i mieć 359 i 3,9 konia a nie 3,2 czy 3,3 jak to jest w 353 ale wybór należy do ciebie. Dodam że 359 w łatwy sposób możesz zrobić tuning i będziesz miał ponad 4 kuca :D

Edytowano przez damjan15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

Ojoj macie przeciętne zdanie na husq 353 a ja jestem jej posiadaczem a po drugie już ciężko ją dostać wycofana że sprzedaży -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Czemu przeciętne? Uważam że cena jak za taką moc to jest za duża. Czy wycofana to nie wiem ale na pewno byś jeszcze wyrwał w salonie gdybyś tylko chciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

da rade wyrwać ją ze salonu, ale muszą Ci ją sprowadzić to Poland , a mam jedno pytanie to właśnie pilarki husqvarny 353 jak jest tam wylot spalin i ta siateczka to tą siateczkę się wyciąga i ją się czyści ponieważ w instrukcji jest coś tam o tym ale nie wiem dokładnie co się tam przy tym robi jak ktoś by wiedział proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Zapomniałem jak to się fachowo nazywa :D ale ta siateczka to z tego co kojarze na jednej śrubce się trzyma także nie ma problemu to zdemontować szmatą czy szczotką drucianką przeciągnąć i zamontować na tłumik. Jeśli masz jakieś problemy lub wątpliwości to zapraszam na http://www.pilarz.net.pl/ tam znajdziesz wszystko :D

Edytowano przez damjan15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

kolego to nic inego tylko iskochron

wez t oodkrec i problem z glowy

zbedna rzecz my nawet tego nie przykrecalismy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

no właśnie iskro-ochron no właśnie tam jest to jedną śrubką przykręcone i to normalnie się odkręca i czyści i skręca dobrze mówię chyba nie będzie tak że Ja odkręcę śrubkę a tu tłumik od razu to wymiany myślę że tak nie będzie

 

 

 

a właśnie czym wymyć żywice z pilarki z plastiku?

Edytowano przez PIOTREK44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Benzyną ekstrakcyjną , ewentualnie zmywaczem silikonowym :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Mam pytanie co myślicie o makicie DCS520 3.3 KM

Spotkałem się z opinią że narzędzia spalinowe Makita to nieporozumienie (mechanik który naprawia nam różne sprzęty)... nie będę tego komentował ponieważ nie miałem okazji pracować takim sprzętem , może lepiej żeby wypowiedzieli się ludzie którzy pracowali już kiedyś takim sprzętem .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek2424    0

mój ojciec ma taką ale chciał bymwiedzieć co o niej myślicie, A do huslwarmy mam jakąś niechęć. mam też solo645 ale mi się lepiej tnie makitą a onie mają tyle samo kM i łańcuch zawsze ostry bo mam ostrzałkę i ostrzę na zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Spotkałem się z opinią że narzędzia spalinowe Makita to nieporozumienie (mechanik który naprawia nam różne sprzęty)... nie będę tego komentował ponieważ nie miałem okazji pracować takim sprzętem , może lepiej żeby wypowiedzieli się ludzie którzy pracowali już kiedyś takim sprzętem .

A spalinowa Makita to nie Dolmar aby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiz512    0

A posiada może ktoś z użytkowników forum stihla ms270, albo zna jakieś opnie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie !

 

Chciałbym sie poradzic w sprawie pilarki Makita DCS 33

 

Pilarka ciezko pali lapie po 4-10 szarpnieciem . A zas jak juz zapali i zostawie ja by pochodzila to po paru minutach 3-6 sama gasnie . i by ja po raz kolejny zapalic zas musze sie naszarpac . jak juz odpale pilarke i zaczne ciac drzewo i przy zrobieniu kroku sama od siebie gaznie a by jej co raz nie palic i nie szarpac to mu sze praktycznie bez przerwy dawac jej gazu bo bez tego momentalnie gasnie .

 

Ostatnio przeczyscilem filtr powietrza lecz to nie pomaga .

 

Panowie co moze byc .

bylbym wdzieczny z jaka kolwiek odpowiedz

 

Pozdrawiam i licze na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

czyszczenie i regulacja gaznika Cie czeka

aha i jeszcze sprawdz iskre

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

A może tłok puchnie ? Pierścienie do wymiany? iglica luźna ?

 

Ja posiadam STIHL Ms 250 i Ms 341;) Było kilka szybciej Ms 250 ale swoje wyśmigały i był też o podobnej mocy 4,2km ale miała już 10 lat :)

i do dam nigdy Husqvarny porażka niesamowita lepiej się położyć niż to kupić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powiedział pilarz z 20 letnim doświadczeniem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

A może tłok puchnie ? Pierścienie do wymiany? iglica luźna ?

 

Ja posiadam STIHL Ms 250 i Ms 341;) Było kilka szybciej Ms 250 ale swoje wyśmigały i był też o podobnej mocy 4,2km ale miała już 10 lat :)

i do dam nigdy Husqvarny porażka niesamowita lepiej się położyć niż to kupić : )

Kup nowego Stihla z salonu tylko uważaj żebyś na tym chińczyku się nie przejchał i zarazem nie położył :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez ursus-5314
      Jaką prasę łańcuchową do cięgnika 70 km?
    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez weasprox
      Witam wszystkich
      Dziś miałem takie zajście, że chciałem pociąć pniaki drzewa i odpaliłem piłe na 2 miesięcznej mieszance paliwowej. Piła po wielu próbach odpaliła, ale zaraz gaśnie i nie wiem co się mogło stać, czy mogą to być pierścienie ?
       Z góry dzięki za odp.
    • Przez PiotrMarkiewicz
      Witam,

      Potrzebuje szpilki która trzyma głowice w silniku C-360, gdyż ta moja została wyrwana z bloku. Potrzebuje najlepiej takiej, która
      1. Ma długość 14,3cm(lub około 14cm), z jednej strony gwint 14 milimetrów, a z drugiej strony gwint 16 milimetrów
      lub
      2. Szpilke o długości 14,3cm(lub około 14cm), która z dwóch stron ma gwint 16 milimetrów.

      Czy ktoś jest w stanie mi poradzić gdzie mogę taką zamówić lub zna jakieś inne rozwiązanie i produkt, który taką szpilke może zastąpić?

      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj