Marco007

Sprzedam Worki BIG BAG raz używane

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez m11031993
      http://www.allegro.pl/item413352351_worki_...nokiszonki.html bo nie wiem czy to dobry pomysł i jak sie to przechowuje
    • Przez adamnow31
      Witam.
      Może ktoś praktykował już przechowywanie ziemniaków w big bagach, i ma jakieś opinie na ten temat bo zastanawiam się nad sypaniem ich prosto z pola w worki ale jak teraz jest z ich odparowaniem i ewentualnym ustawianiem w przechowalni jak wysoko jakieś odstępy itd.., Jak znoszą je odmiany wcześniejsze które jak wiadomo lubią się czasem psuć. Ja robię sadzeniaka wiec większość była by przerabiana jesienią i przepakowywana w małe worki ale tak myślę ze było by wygodniej i koszty mniejsze jak przy skrzyniopaletach.
    • Przez Danielson21
      Witam interesuje mnie nabycie wentylowanych worków typu big-bag o maksymalnej ładowności 1,5t. Około 100-120 szt. Oczywiście worki tylko używane i maksymalnej cenie 8 zł 
    • Przez jack2006
      W mojej okolicy (łódzkie pow kutno) nie można kupić Saletrosanu 26 w workach 50kg, są tylko w bigach. Ponoć nie ma już  obecnie saletrosanu w workach
      50kg, jak w waszej okolicy jest z dostępnością saletrosanu w małych workach?
    • Przez kiejdal
      witam. czy ktos z forumowiczów stosuje jeszcze w 2019 worki na sianokiszonkę czy ta technologia sie 'nie przyjęła' . Nie posiadam owijarki ani nikt w okolicy . Warto zaczynac z workami czy jednak kupować owijarke. ( potrzebuję ok 50 bel/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj