kamil1985

Młody rolnik 2017/2018

Polecane posty

Do mnie nikt nie dzwonił ani nie dostałem żadnego pisma. Dowiedziałem się tylko dzwoniąc do oddziału, że mój wniosek dotarł do nich i jest rozpatrywany. W razie czego będą się kontaktować. Województwo lubelskie. Czy ktoś też tak ma podobnie??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

W województwach gdzie było mniej roboty z małymi gospodarstwami i premia na działalność pozarolniczą są już nawet wnioski zatwierdzone. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padykilos    4
Dnia 23.10.2017 o 16:35, emergency12 napisał:

Dostał już ktoś poprawki do biznesplanu?

Tak kolego u mnie tym razem biznesplan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El_Grande    2

Pani z Agencji z Krakowa powiedziała mi w poniedziałek, że być może już w przyszłym tygodniu uda im się opublikować listę woj. Małopolskiego. Ale się nie nastawiam ;)

Edytowano przez El_Grande

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba_cesc    2

Witam, orientujecie się moze czy na wszystkie działki dzierzawione w biznesplanie musze mieć akty notarialne? Czy moze wystarczy zwykla umowa dzierżawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padykilos    4

I już mogę sie pożegnać z młodym rolnikiem wszystko przez niekompetencje "doradców" z ODR. Dziś się dowiedziałem ze mam sprzedac do końca roku 100 świń ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to kombinuj . Jedź kup , sprzedaj ... i biurokracja będzie zadowolona , a może i Ty też .o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padykilos    4

Dokladnie to co napisałem kolego ... a wglądu do biznesplanu nie mam bo został w agencji, a kopi nie mam bo wtedy się o tym nie myśli. Mądry Polak po szkodzie, teraz chcąc uniknąć konsekwencji wina jest po mojej stronie bo "przecież Panu mówiłam". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Za dużą masz wielkość ekonomiczną? W czym problem?


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan92    2

Witam Pany będę sprzedawał kukurydzę o ile ta pogoda się zrobi i da się wymlocic i tu pytanie czy potrzebna już jest faktura czy dopiero od wypłaty zaliczki muszę się rozliczać z przychodów i wydatków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilkowski    0

Dzień dobry, niedługo skończę szkołę o profilu rolniczym i tata przepisze mi ok 3ha. Będę starał się o Młodego Rolnika, choć nie wiem czy się załapię. Z jakich innych dotacji czy programów mógłbym skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audia424    5

I jak tam kolego przeszles dalej...ile miales punktow???             A tak swoja droga jak to bedzie powiedzmy ze lista bedzie  20grudnia  i co czekamy na jakoms decyzje czy po prostu maja 90dni od listy na wyplate.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emergency12    8

W małopolskim złożyło 198 osób a na liście jest 180 osób. Wszyscy z listy się załapali, więc myśle że te 18 osób nie dopilnowało papierów lub miało poniżej 12pkt. a każdy kto spełnił warunki sie załapie

ps. u mnie też cisza, żadnych poprawek, podlaskie

Edytowano przez emergency12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radas12    8
19 minut temu, audia424 napisał:

Aha. A miales jakies poprawki bo u mnie od złożenia wniosku cisza.

Miałem kontrolę i poprawki i od tamtej pory cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audia424    5

Mam takie pytanie skad wiecie ze z małopolskim  jest juz lista . Jeśli możecie pod rzucie linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj