Pronarek82a

Ile kosztuje szyberdach od Pronara 82a

Polecane posty

Pronarek82a    1

Jeszcze nie bo niema :) Trzeba jechac to narewki :angry: A ja mam ten połamany to deszcze nie napada. Na drucie sie trzyma :D Ale do 300 zł sie kupi. Nawet taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też to sie przytrafiło, wjeżdżałem do obory i otworzyłem dach żeby złożyć antenkę. no i dachu nie zamknęłem... skleiłem go poxipolem i trzyma dobrze, nie cieknie i jest ok. polecam to rozwiązanie ;)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

:D:) zeby nie było ze tylko Wy macie urwane szyberdach.... u mnie ostatnio tata tez wyłamał :);)

 

tak ja wyzej pisano koszt to blisko 300zł -w Radziejowie w Prodeksie tyle powiedzieli....


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronarek82a    1

Hehe. A ja kiedyś jechałem w nocy i mi szyberdach zerwało. Niewidzialem kiedy nawet. Potem wracam za jakaś godzinie patrze leży na drodze. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
:) :) zeby nie było ze tylko Wy macie urwane szyberdach.... u mnie ostatnio tata tez wyłamał ;):D

 

tak ja wyzej pisano koszt to blisko 300zł -w Radziejowie w Prodeksie tyle powiedzieli....

A dzwoniłeś i pytałeś się w Pronarze?? U nich może być taniej, ja jak coś mi trzeba to dzwonię do nich i się pytam czy mają i za ile, ostatnio jak kupowałem opony i felgi to w Pronarze a różnica ceny na 2 oponach i felgach była ponad 500 zł mniejsza w Pronarze niż w jakimś sklepie :)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Jak zwiozę wysłodki to założę bo teraz szkoda nowych opon bo strasznie daleko mam do cukrowni ponad 50 km w jedną stronę


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ale tez żescie sobie loginy wybrali... juz was nie rozrózniam ;) he


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Pronar82a masz rację :D. Ostatnio mi rozdzielacz padł i w Narwi był 160zł tańszy ;) i przy okazji zwiedziłem pronarkowo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Nie mam żadnych zdjęć, ale bardzo dużo pronarków tam stoi ;) Myślałem ze to troszkę mniejszy teren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam chciałbym Się dowiedzieć ile potrzebuje hektarów kukurydzy na 30 krów dojnych i około 10 młodzieży , przed siewem kukurydzy bym siał Zyto na kiszonkę klasa ziemi 4. Ogólnie posiadam 20 hektarów jak myślicie ile bym mógł wychować krów na 15ha kukurydzy ? 
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam ile utrzymam byków od 80kg do około 800kg na 20ha kukurydzy, przed kuku bedzie zyto na kiszonke klasa ziemi 4
    • Gość andrew_goszczyk
      Przez Gość andrew_goszczyk
      Witam. Mam proste pytanie ile waży hassia dk 250,smażone d7 i d8 też250 bo nie wiem cz mój zet da rade z zestawem i jak wygląda przezbrojenie rolek do rzepaku. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez owj11
      Witam wszytkich,
      Bardzo prosze o pomoc w rozpoznaniu modelu silnika ford. Na silniku nie ma tabliczki.  Gdzie ewentualnie szukac jakiegos oznaczenia ? Ile ma KM ten silnik?


    • Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać ile waży sieczkarnia Pottinger mex gt ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj