Skocz do zawartości

Zdjęcie

AWARYJNOŚĆ VALTRY

262 odpowiedzi na ten temat

#261 Share dkaras

dkaras

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 27 kwiecień 2016 - 14:17

AWARYJNOŚĆ VALTRY

Witam. W styczniu zeszłego roku zakupiłem Valtre 6850 z 2000r. Wówczas licznik wskazywał 9 600 mth natomiast obecnie ma ok 11 500 mth. Póki co nie było większych napraw. Jedyne co to drobne uszczelnienia na złączkach, planowany kolektor dolotowy ponieważ trochę przerdzewiał i były małe przedmuchy oraz wymiana uszczelnienia wałka WOM.  Naprawy raczej z racji wieku i przebiegu chociaż podobno dla tych ciągników to przedbiegi  ;) Ciągnik pracuję w lesie przy przyczepie z hds'em wiec nie ma ciężkiego żywota. Aktualnie jest w trakcie wymiany pompy wody. Czekam na nową (425 zł brutto). Jedyne na co mogę narzekać to trochę ciężko pali a ostatnio jest coraz gorzej, mimo nowego akumulatora (180Ah)... Czy macie może pomysły co może być tego przyczyną? Po wymianie pompy biorę się za temat. Moje typy to pompa wtryskowa lub przestawione zawory. Dodam, że przy próbie rozruchu silnik kręci a z tłumika ani dymku... :(  Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam! ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AWARYJNOŚĆ VALTRY Dzisiaj, 09:26
  •  

#262 Share Sew

Sew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 16:16

AWARYJNOŚĆ VALTRY

Witam mam valtre N123 H5. jest to swietna maszyna, bardzo wygodna i oszczedna...

Co do serwisu to jest szybki i bez problemowy (Mar-Mar Podgaje).

Oby tak dalej przy zakupie nastepnego ciagnika padnie raczej na kolejna Valtre...

Ciagniki te malo traca na wartosci porownujac do NH gdzie cena strasznie spada....

Slysze od innych rolnikow ze wynalazek kupilem i ze mam sprzedawac bo slyszeli o wielkiej awaryjnosci a sami smigaja starymi ciagnikami a łapy po łokcie uwalone w smarach :)

to by było na tyle o valtrze :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#263 Share MAHU

MAHU

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 10 wrzesień 2016 - 05:44

AWARYJNOŚĆ VALTRY

Witam.No ja jak to wcześniej pisałem miałem problemy z A92, chodzilło o spalanie i brak mocy. Jeden majster był z hamownią u mnie i ustawił go tak że jestem zadowolony. Jeden hektar orki pługiem z Uni Grudziądz czteroskibowy zagonowy wypalił 14l. Moc ma, ale pojawił się nowy problem, sprzęgło tak jak by nie do końca wysprzęglało. Podciągałem go na cięgle i to nie daje rady. Może jakąś rade macie ?