Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland z serii TM

87 odpowiedzi na ten temat

#61 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 01 styczeń 2011 - 18:16

New Holland z serii TM Gospodarstwo jest nie duże 10 ha i w polu za dużo by nie robił dużo więcej w prasie i ładowaczu czołowym gdyż mamy bydło mleczne :D
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland z serii TM Dzisiaj, 13:45
  •  

#62 Share lukeczl

lukeczl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 18:12

New Holland z serii TM czy może mi ktoś objaśnić na czym polega praca tej skrzyni 18/6. bo moge mogę sie połapać. bo czytam tu o jakimś automacie czy to chodzi o automatyczną zmianę biegów na każdym z 3 zakresów. czy tam jest rewers elh? bo interseuje mnie taka maszynka tak ok 120-140KM żeby przyzwoicie ursusa 1134 zastąpić bo nie daje rady. ajk ze spalniem one stoją top bym tez był wdzięczny. w moich stronach to tylko john deere-y i fergusony ze starszych pracują a z nowszych to własnie sporo jest nh z serii t6000 a ja jestem zainteresowany właśnie TMem. oglądałem w niemczech na żywo to odrazu wpadł mi w oko

#63 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 07 styczeń 2011 - 16:59

New Holland z serii TM http://www.agrofoto....919#entry619919

Dostałeś już odpowiedź na te pytanie w w/w temacie

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#64 Share lukeczl

lukeczl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 18:33

New Holland z serii TM a jak ten ciągnik stoi ze spalaniem. wyczytałem na AF że pod pełnym obciążeniem to 22l/h ja mam sprzęt mniejszy że miałby zawsze lekko. to czy spalanie by było mniejsze. po prostu chciałbym żeby ciągnik miał zawsze lekko. a czy w każdym jest amortyzacja kabiny czy to też opcja bo przeglądając ogłoszenia na agriffaiers spotkałem się z takim bajerem.

Edytowany przez lukeczl, 14 styczeń 2011 - 18:24.

#65 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 02 sierpień 2012 - 21:38

New Holland z serii TM witam kto posiada tm 150 i miał takie objawy na biegach parzystycy wszystko ok a na nieparzystych wali sprzęglo (tłumnik drgań) rozbierałem go 3 razy i nic skrzynia ok elektro zawory ok prąd dochodzi wszędzie i napięcia rosna tak samo na wszystkich el.zaworach
robie sie głupi noie wiem co jest robiłem wiele ciągnikow i innych maszyn ale ten to klęska

#66 Share Artur1992

Artur1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 październik 2012 - 20:38

New Holland z serii TM A wie ktoś może jakie jest spalanie TM 175 ???

#67 Share Marcin34

Marcin34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 16:55

New Holland z serii TM mam pytanie do uzytkowników TM 165 jak te ciagniki sie spisuja czy czesci sa drogie
bardzo dziekuje za pomoc

#68 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 12:18

New Holland z serii TM Jak dobrze użykowany to spisuje się jak każdy - dobrze. Jak zaniedbany - będą problemy. Ciągnik ciężki, długi, fajnie wyważony. Mocny podnośnik, trzeba dużo na nim powiesić żeby przód poderwać. Silnik 7,5 litra pracuje sympatycznie - duża pojemność daje elastyczność.

Tak, części są drogie, jak to przy zachodnim ciągniku. Zapomnij np. o pompie olejowej za 500-1000 zł. Remont skrzyni to na dzień dobry kilka tysięcy za sam fakt rozebrania jej, plus niezbędne części.
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#69 Share Marcin34

Marcin34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:12

New Holland z serii TM to ile taka pompa kosztuje

#70 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 19:32

New Holland z serii TM Na 99% TM165 ma pompę główną typu load sensing. Nie chce mi się szukać numeru w katalogu, ale niech cena powyżej 10 tyś. zł Cię nie zdziwi.
Pompa pomocnicza (smarowanie skrzyni, sterowanie skrzynią, elektrohydauliką, sterowanie wspomaganiem - ogólnie układ niskiego ciśnienia) może kosztować w granicach 1000-2000 zł, bo to zwykła zębata pompa.
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share elku87

elku87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 17:35

New Holland z serii TM Pompa kosztuje 17 tys netto
Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

#72 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 19:21

New Holland z serii TM Kupiliśmy nh tm 175 za 75tyś był na allegro. Tylko coś szarpał przy zmianie biegów rozpułowiłem go i wyleciały jakieś sprężynki, przy dłuższych oględzinach zauważyłem że tarcza drgań nie ma sprężyn,są tam na podobe sprężyn zaworowych od ursusa ale nie pasowały. W serwisie bodajże 700zł za sprężyny a za tarcze 2500zł sprężyny dałem dorobić i koszt 100zł. Całkiem inny Ciągnik. Polecam Tm bo ma Zajefany skręt i wg masywny ciągnik.

#73 Share matyziak

matyziak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Maszyny leśne i rolnicze, wędkarstwo... etc.

Napisany 26 czerwiec 2013 - 12:29

New Holland z serii TM witam,
Mam problem z hamulcami, mianowicie jak raz nacisne hamulec jest ok, a czym wiecej naciskam tym pedał bardziej wpada, az w końcu hamulce nikna na jakis czas całkiem. Jeszcze ciekawiej jest jak w ogule nie używam hamulcy, to traktor patrafi sam hamowac.

#74 Share Rafall90

Rafall90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 18:28

New Holland z serii TM

witam,
Mam problem z hamulcami, mianowicie jak raz nacisne hamulec jest ok, a czym wiecej naciskam tym pedał bardziej wpada, az w końcu hamulce nikna na jakis czas całkiem. Jeszcze ciekawiej jest jak w ogule nie używam hamulcy, to traktor patrafi sam hamowac.

Wymien pompki hamulcowe mialem to samo w Tm135 po wymianie wszystko ok koszt 2 pompek jakies 1400-2400 zalezy gdzie kupisz ja zamawialem u perkoza najtanej i uzywaj najlepiej oryginalnego płynu hamucego Ambra bo inaczej za chwile bedziesz mial to samo u mnie tak bylo bo jak kupowalemo to poprostu ktos zwyklego plyu nalal i w pompce mebrany wyzarlo i pompki przepuszczaly. Tylko wymien pompki i bedzie ok

Edytowany przez Rafall90, 18 styczeń 2014 - 18:30.

#75 Share matyziak

matyziak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Maszyny leśne i rolnicze, wędkarstwo... etc.

Napisany 21 styczeń 2014 - 18:28

New Holland z serii TM Hamulce rozgryzłem, mianowicie tacie sie skończł płyn, i nalał dota, po rozszyfrowaniu tego co napisane na korku zrozumiałem, że był to bład.... spusciłem to świństwo nalałem fusch'a lhm, i mozna powiedziec ze jest ok. ale czesaem mu sie zdażają dziwne akcje, pewnie pompki podrzarło.

#76 Share Rafall90

Rafall90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 22:10

New Holland z serii TM ja nie wiedzialem tez z poczatku co moglo by byc przyczyna ale zaryzykowalem pare stow i kupilem narazie 1 pompke zeby niepotrzebnie nie narazac sie na wieksze koszta jak to by nie byly pompki ale zalozylem 1 podzialalo i od razu kupilem 2 teraz smiga jak z fabryki :D a co do plynow olejow itd niekiedy nie warto oszczedzac bo pozniej sie ma 2x wieksze wydatki

#77 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 02 maj 2014 - 23:18

New Holland z serii TM Do @elku87: pompa kosztuje znacznie mniej: http://www.portumnaa.../hydraulic-pump - to jest sklep w Irlandii. Wystarczy 5min szukania w google i jest znacznie taniej. Nawet uwzględniając lot ryanair w 2 strony: http://www.skyscanne...-do-dublin.html (można wybrać inne miejsce lądowania niż Dublin, jak i Port lotniczy, z którego się wylatuje). To dobra opcja dla tych, którzy w razie awarii nie chcą długo czekać na część (praktycznie 1,5 doby i człowiek jest w domu) lub boi się, że przesyłka (bardzo droga) zaginie. Względnie można też po tę część pojechać samochodem lub po prostu zamówić z neta i czekać.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#78 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 20 sierpień 2015 - 06:18

New Holland z serii TM Ciekawe tylko czy ta pompa to oryginał czy jakiś lipny zamiennik...

#79 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 26 sierpień 2015 - 06:30

New Holland z serii TM Nie sprzedaje ktoś pewnego krajowego TMa 120-165 na RC lub PC ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share kostel

kostel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 wrzesień 2015 - 10:35

New Holland z serii TM

Ja sprzedaję pewnego TM165. Zapraszam na oględziny.

http://olx.pl/oferta...57-IDb9Fnp.html