Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland z serii TM

87 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tom007

tom007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 17 luty 2007 - 11:24

New Holland z serii TM witam, zamierzam kupic ciagnik powyzej 130km. narazie naj bardziej atrakcyjna wydaje mi sie wlasnie TM-ka w wersji 155 z skrzynia range command. mam nadzieje ze mi pomozecie :) czekam na wasze opinie co do uzytkowania, serwisu(glownie koszty i czas oczekiwania na czesci zamienne),ekonomicznosc tych ciagnikow no i ogolne uwagi(plusy i minusy tych maszyn). zgory dziekuje i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland z serii TM Dzisiaj, 23:21
  •  

#2 Share Viper

Viper

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 20 luty 2007 - 14:21

New Holland z serii TM Kolega ma TM 130, u nas jest spoko serwis, z czesciami nie ma proboblemów, mówił ze na początku mial problemy z pompą wtryskową, ale mu ją puzniej ustawili i troszke podkrecili ze ma wiecej mocy. Pozatym to mówił ze jest ok, duży ciągnik, spalanie to różnie zalezy przy jakiej pracy. Przy ciezkiej to z tego co wiem ze pali nie mało, ale jeśli taka nie mocno cieżka to ujdzie, on leje wiaderkiem wiec trudno okreslic ile doklanie spali, ale paliwo to one chyba lubią :)
Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

#3 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 20 luty 2007 - 21:12

New Holland z serii TM Mój kumpel ma od tego roku TM 190 na 200 ha gospodarstwie i sobie bardzo chwalą i plecają jak najbardziej!!!
Pozdrawiam i życze dobrego wyboru!!!

#4 Share Viper

Viper

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 10 marzec 2007 - 20:31

New Holland z serii TM Teraz wyszła nawa seria, T7000 z tego co rozmawiałem z dealerem a bardziej z serwisantem to ma byc o wiele mniej awaryjny od TM, serwisant chwalił TVT (obecnie T7500) mówił ze jak narazie zadnych wad nie było ani awarii. A sprzedane ciągniki zrobiły juz ponad 1000 MTH. Seria T7000 ma całkeim przebudowaną skrzynie biegów ma byc o wiele mniej awaryjana od tych w TM chodzi mo o skrzynie z "PowerShiftem" to sie nazwyało chyba AutoCommand.
Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

#5 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 22 marzec 2007 - 11:11

New Holland z serii TM witam
sory ze zbaczam z tmatu ale mam wilka prosbe wie moze ktos jak sie programuje biegi w NH g190 albo seri TM bo byc moze ze jest podobnie. Dajcie jakies wskazowki zebym mniej wiecej wiedzial to moze jakos mi sie uda to zrobic

#6 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 31 lipiec 2007 - 21:09

New Holland z serii TM Wersje NH TM maja bardzo wygodne kabiny i bardzo dobże wyposażone!!!!!!wiec bardzo polecam!!!!!

Załączone miniaturki

• 1C069_1024x768.jpg

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#7 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 01 sierpień 2007 - 08:27

New Holland z serii TM kolega posiada NH TM moc oklo 150 km obrabia nim 140 ha i jest z niego zadowolony tylko podobno w ciezszej robocie potrafi sporo spalic

#8 Share azi

azi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 09 styczeń 2008 - 15:37

New Holland z serii TM Mam New Hollanda TM 190 (dopiero od roku) ale narazie jestem z niego zadowolony. pracuje na 300 hektarach i radzi sobie dosc dobrze. Dobra maszynka pozdrawiam :rolleyes:

#9 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 09 styczeń 2008 - 17:13

New Holland z serii TM TM-y to dobre maszyny ładne, mocne, ale szkoda, że montują w nich jeszcze stare typy silników (7,5 litra pojemności). Ale ogólnie są bardzo dobre. :rolleyes:

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#10 Share azi

azi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 10 styczeń 2008 - 21:41

New Holland z serii TM Moim zdaniem ta pojemnosc 7,5 litra to plus dla tych ciagników lepiej sobie radzi gdy wezmiemy 6 litrów a 7,5 o tej samej mocy to ten drugi wygra z pewnoscia napewno lepiej trzyma se na obrotach:) pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Tc56

Tc56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Maszny rolnicze, uprawa ziemii.

Napisany 11 styczeń 2008 - 10:26

New Holland z serii TM Ja mam TM165 od nowości a jest 2002 rok. Ta pjemność jest super szczególnie przydaje się przy transporcie (nie trzeba tak naciskać na guziki i biegi zmieniać ;) ). Przy obciążeniu 90-100% silnika pali nie więcej niż 22 litry. W normalniej orce spalanie wychodzi mi około 13,5 litra|(głębokość 21 cm). W porównianiu do tych nowych ciągników TM to jeszcze prosta konstrukcja(no może skrzynia i podnośnik jest trochę rozbudowany, ale silnik(poza TM170 i Tm190) nie posiadają elektroniki do sterowania(normalnie jak duże ursusy). Dobry ciągnik w którym zdażają się głupie i drobne warie.

#12 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 14:05

New Holland z serii TM mialem przyjemnosc pracowac w ostatnie wakacje tm165 z 2002r. i przebiegiem ok 3000h w pelnej specyfikacji.przyznaje ze maszyna zrobila na mnie dobre wrazenie a szczegolnie silnik, jest elastyczny i ma sile przy kazdych obrotach.
powershift dzialal bardzo dobrze bez szarpania.
bardzo przyjemny traktorek szczegolnie ze skretna osia i amortyzowana kabina.

#13 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 01 listopad 2008 - 11:27

New Holland z serii TM Ja mam podobnie jak kolega TC56 TM165 tylko z 2001r.przebieg ok 6400mh. Sprawuje sie wysmienicie. Tyle lat i zadnej najmniejszej naprawy poprostu nic. Tylko teraz rozrusznik musze naprawic i blotnik lewy pekl u dolu.
Posiadam takze Tm140 z 2006r to z nim co jakis czas sa jakie problemy.
Jestem orgomnie zadowolony z serii TM. Moim zdaniem najmniej awaryjne ciagniki NH :]

#14 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 01 listopad 2008 - 11:37

New Holland z serii TM Na ilu hektarach chodza u ciebie te dwa TM-y??
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#15 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 01 listopad 2008 - 18:39

New Holland z serii TM Poczatkowo to byl sam TM165 i on robil samiutki:agretem przed oraniem,oranie,agregatem przed siewnym oraz samym siewnikiem areal w granicach 200h, 2lata temu jak doszedl tm140 to robi agregatem przed siewem,obornik wywozi i w przyszlym orke zacznie robic bo nowy plug zostal zakupiony, bo takto troszke mocy ma za malo co do 165;/ ale jesli dobrze pamietam to 2lata temu gdy kupilismy 2gospodarstwo to obrobil wszystko samiutki czyli okolo 500h. Tylko orka byla pozno wiec uporal sie jeden czlowiek.

#16 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 18:01

New Holland z serii TM Mój znajomy ma 4 NH i naprawdę chwali je na max
W tym jednego TM 125 nie powiem zdarzyły się awarie, ale ten ciągnik prawie trzy tygodnie co roku to w samej kukurydzy wożeniu chodzi od świtu do nocy
Serie TM uważam za jedne z najlepszych i naprawdę godno uwagi
:)

#17 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 18:37

New Holland z serii TM Ale chyba juz zeszly z produkcji :lol: jesli mialbym wybrac miedzy TVT190 A Tm190 to tylko TM :] kabina duzo wieksza jest i wiele innych zalet

#18 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 19:27

New Holland z serii TM a w tm-ach była bezstopniówka? ja gadałem z synem włascieciela tm175 i nie jest zbyt zadowolony bo czasem coś elektronika szwankuje,sprzęgło przypala...

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#19 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 21:10

New Holland z serii TM chyba nie bylo,ale nie dam glowy za to.. Moze w tym najwiekszym TMie bylo..
Ja u siebie nie mam zadnych problemikow,a z ktorego rocznika ma tego TMa?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 12 listopad 2008 - 21:24

New Holland z serii TM Najlepsza skrzynia to chyba 18x6 pełny automat.

Coś takiego:
http://www.agrofoto....image51862.html
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...