maxx20

sprężarka ford 7740

Polecane posty

maxx20    2

Witam sorry że zakładam nowy temat ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na mój problem a jest on następujący potrzebuje założyć sprężarkę do ciągnika New Holland 7740 coś podobnego do starego ts wszystko już mam sprężarkę butlę zawór regulator  wszystko oprócz sprężarki już założyłem nie wiem za bardzo z skąd wziąć napęd do sprężarki sprężarka ze Stara jeżeli ktoś by posiadał jakieś informacje nawet fotki będę bardzo wdzięczny z góry dziękuje i pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie za bardzo jest jak  tam się  dołączyć , z koła pasowego jast  napedzany alternator i pompa wodna- paskiem wieloklinowym , nawet dobór dłuższego paska  nie byłby prosty ... 

 

A  tak  z  innej  strony patrząc  ... po cholere  ci  ta  sprężarka?  Ja przerobiłem hamulce  w przyczepach na  hydrauliczno -pneumatyczne i sprężarka niepotrzebna... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx20    2

Nie za bardzo jest jak  tam się  dołączyć , z koła pasowego jast  napedzany alternator i pompa wodna- paskiem wieloklinowym , nawet dobór dłuższego paska  nie byłby prosty ... 

 

A  tak  z  innej  strony patrząc  ... po cholere  ci  ta  sprężarka?  Ja przerobiłem hamulce  w przyczepach na  hydrauliczno -pneumatyczne i sprężarka niepotrzebna... 

 Sprężarka jest mi potrzebna nie tyle do hamulców ale do wywrotu przyczepy ponieważ mam przyczepę kiprowaną na powietrze , nie ukrywam również że sprężarka przydała by się również do hamowania oraz w razie kapcia w trasie do napompowania koła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markas    0

Witam także chcę założyć sprężarkę do nh tylko że ts 90 jest to młodszy brat forda 7740 i pochodnych jeżeli ktoś miałby jakieś fotki lub jakieś doświadczenia z montażem sprężarki powietrza proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx20    2

A może wziąć napęd z alternatora to znaczy założyć do altka podwójne koło wieloklinowe jednym paskiem napędzić alternator a drugim kompresor lub druga opcja w miejsce alternatora założyć sprężarkę też z podwójnym kołem a alternator założyć nad sprężarką co o tym myślcie proszę o jakieś opinie   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markas    0

Widzę , że temat chyba umarł nic się nie dowiedziałem na temat sprężarki w nh ts 90 a szkoda trzeba szukać pomocy gdzie indziej pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

nie ma co się unosić. Po prostu nikt stąd tego nie robił. Sprawdź jak jest robione fabrycznie i zrób podobnie


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx20    2

Dokładnie nie ma co się unosić poszukać coś podpatrzeć pokombinować i założyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markas    0

Mam pytanie wiecie może czy istnieje coś takiego jak podwójne koło wielokolorowe  potrzebuje takiego koła do sprężarki powietrza jednym paskiem zasilę alternator a drugim sprężarkę a może da się jakoś dołożyć drugie koło wielorowkowe do pojedynczego koła wielorowkowego  proszę o jakieś sugestie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx20    2

Witam i jak temat pneumatyki ruszyło coś może jakieś nowe pomysły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx20    2

Sorry za otkop tematu jak tam sprawa z pneumatyką ktoś coś wykonbinował czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj