Zetor90

Program do obslugi stada bydla

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zetor90    0

Witam mam pytanie czy posiada ktos program do obslugi stada krow mlecznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Firma AgroPower niedawno ruszyła z tworzeniem programu Zootechnik, każdy może sie zarejestrowac i za darmo go testowac :) www.agropower.pl Zapraszam tam wszystkich, ja sie już dano zarejestrowałem.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupek    1

itagra

Niedawno znalazłem program Ranczo firmy itagra, wersję demo programu do obsługi stada do 10 krów można dostać za darmo, wystarczy wysłać do firmy meila z prośbą o przesłanie dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godles5    1

ja proponuję program z firmy Cees,,AgroSystem"-http://doplaty.pl/- obsługa stada z wszystkimi wydrukami do agencji,księga rejestracji bydła .Można dołączyć do tego dopłaty bezpośrednie-więcej na podanej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

znacie jakiś program do hodowli bydła miesnego z funkcjami np wycieleń, historia wycielen, przebyte choroby, szczepienia i takie tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Z tego co wiem to ROBERTBARA ma nowoczesną chlewnię więc z nim pogadaj....może Ci coś poleci... <_< ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

Fajny ten program Obora przydał by mi się ale nie dam tyle kasy co tam pisze jak ktoś ma możliwość załatwienia to byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

Ja w ramach zajec na uczelni musialem zaliczac program ALPRO - to jest produkcji firmy DeLaval - jest on pomyslany glownie pod produkcje mleka ale mysle ze w bydle miesnym tez by zdal egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itagra    0

Proszę wypróbować program Ranczo. Ma wszystkie funkcje, o które pytał Adrian, a kosztuje ułamek tego, co kosztują programy wymienione w innych postach. Poza tym jest bardzo prosty. Polecam!

 

www.itagra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie jakiś program do hodowli bydła miesnego z funkcjami np wycieleń, historia wycielen, przebyte choroby, szczepienia i takie tam??

 

Chce napisać prosty darmowy program do obsługi stada mięsnego lub mlecznego. Założyłem na forum temat piszcie co chcecie widzieć w takim programie. Uprzedzam nie będzie to jakieś arcydzieło ale ma zaspakajać podstawowe potrzeby chodowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy posiada ktos program do obslugi stada krow mlecznych??

Chce napisać prosty darmowy program do obsługi stada mięsnego lub mlecznego. Założyłem na forum temat piszcie co chcecie widzieć w takim programie. Uprzedzam nie będzie to jakieś arcydzieło ale ma zaspakajać podstawowe potrzeby chodowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look2390    0

Który z wymienionych przez was wyżej programów jest najprostszy w obsłudze i posiada tylko najniezbędniejsze funkcje dla początkujących w tym względzie rolników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0
Chce napisać prosty darmowy program do obsługi stada mięsnego lub mlecznego. Założyłem na forum temat piszcie co chcecie widzieć w takim programie. Uprzedzam nie będzie to jakieś arcydzieło ale ma zaspakajać podstawowe potrzeby chodowców

 

Ten Twój program pisze się już półtora roku :Phttp://www.agrofoto.pl/forum/Chce-zrobic-p...nego-t5175.html i jak widzę prace utkwiły w zarodku ....

 

Żeby nie było, że przyganiał kocioł garnkowi (ja też pisałem o swoich planach stworzenia programu) zapewniam, że prace nad moją aplikacją toczą się od kilku dni pełną parą (sesja za pasem). Oczywiście nie będzie takiego szału jak w programie obora, bo jesteśmy z kolegą właściwie amatorami w tworzeniu tego typu aplikacji, ale podstawowe funkcje na pewno się znajdą. Jeśli zabezpieczenia "antyidiotowe" nie będą bardzo pracochłonne to pod koniec czerwca wersja beta będzie skończona. Wówczas chętnie podrzucę instalkę zainteresowanym osobom. Będziecie pierwszymi testerami...


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Ok kolego Fish - poproszę jak skończycie.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

poszukuje jakiegoś programu do prowadzenia "księga bydła" może ktoś mi coś polecić ? Albo jakis pomyśł może zeby zrobić to samemu na komputerze (np w exelu chyba ) ale jak ? Bo jak patrzyłem programy tego typu są drogie . Pozdrawiam i czekam na wasze sugestje . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Mają również wersję dla owiec która mnie akurat bardziej interesuje.Posiada pewne braki ale panowie są chętni do poprawek :)

A poza tym za te pieniądze myślę że dobra opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyllee    14

słuszal ktos z was o programie agra nowa do odslugi stad bydla mlecznego/>??? korzysta ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez janbers
      Biznes i dodatkowe stałe dochody jako Ambasador wsi. Jako ambasador projektu przede wszystkim zyskujesz uznanie mieszkańców dostarczając im różne udogodnienia i korzyści. 
      Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. 
      Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. 
      Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. 
      Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów. Więcej na stronie oraz po kontakcie  https://www.bezkredytu.net/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj