Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
waldek123    0

WITAM

jak ktoś szuka zbytu na skóry królicze to proszę o kontakt tel .660427246

Edytowano przez waldek123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek123    0

witam

jestem z Andrychowa /małopolskie jeżeli chodzi o odbiór skór odbieram osobiście lub poprzez firmę kurierską przy czym wtedy pokrywam koszy przesyłki .

poszukuje na terenie całej polski giełd /targów zwierzęcych ,rolnych typu ''Proszowice''gdzie bym mógł otworzyć takie skupy skór króliczych.

jeżeli ktoś z forumowicz wie o takich rynkach będę wdzięczny za informacje .

co do cenny ;

są one rożne w zależności od jakości skór ,ale średnia cena to od 2 zł do 3zł szt przyjmuje skóry suszone i mrożone

jeżeli ktoś potrzebuje dokumentacje weterynaryjną na zbyt skór to wystawiam głównie tyczy się to większych hodowli i ubojni

nowe punkty skupu skór;

 

Proszowice każda pierwsza niedziela miesiąca

http://www.ekorol.proszowice.pl

 

Busko Zdrój każda druga niedziela miesiąca

http://golebiebusko.pl/

 

zapraszam do współpracy

 

z poważaniem

 

Waldemar Sordyl

 

kontakt ze mną tel.660427246

 

e-mail biuro@futrowis.pl

Edytowano przez waldek123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek123    0

jaka cena i przy jakiej ilości? posiadam z 50 sztuk

 

 

Witam kolegę pytasz czy ktoś wie kto kupuje,

tak wiedz podaje numer tel do gościa co kupuje :)

a co do ceny to wypadało by zadzwonić pod podany numer bo to nie moja branża i nie znam cen żywca :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel675    0

Również mam do sprzedania kroliki , ok 40szt.

 

 

 

co do targowisk typu "Proszowice"

To w Bochni jest coś takiego , są tam skory czasami ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

Woj. Lubelskie miejscowość Ostrów Lubelski (koło Lubartowa) każdy czwartek cena ok 6zł kg gościu bierze wszytkie króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rava1155    1

A w woj lubelskie koło białej podlaskiej jest jakis skup do 50 km od

 

Dzienki rolnikursus a jagbyś miał jeszcze do niego jakiś nr mam mała hodowle narazie 3 kalifornijskie 1 NB samiczki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer777    11

to lepiej sie opłaci w domu i sprzedać tak jak w marketach po takiej cenie jeżeli ktoś ma klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati8991    10

ja sojej rodzinie sprzedawałem po 18zł/kg pytacie czemu tak drogo idz sobie zobacz do biedronki i le kosztuje królik i wtedy sie dowiesz ile zarabia panstwo

przykład djaesz ocyszczonego wypatroszonego krolika o wadze 2 kg i placa ci 6 czy 8 zł a potem ten królik idzie do sklepu i 20 zł/kg

 

moja mama raz kupiłą królika jak jeszcze nie miałem i zapłaciłą 45 zł za 1,5 kg królika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44
Napisano (edytowany)

witam panow

Edytowano przez marju12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AtosPro
      Witam,
      Chce zacząć hodowle jagniąt, jestem rolnikiem (ogrodnikiem) sadze truskawki nie mam ani skrawka łąk i pastwisk mieszkam w małopolsce na bardzo gużystym terenie. 
      Porusze pare kwesti hodowla będzie sie opierała na zakupie i sprzedaż do skupu jagniąt (żywca). Hodowla będzie od kwietnia do października. Tylko hodowla na pastwisku. W okolicy jest dużo nie użytkowników. PROSZE BARDZO O WYROZUMIAŁOŚĆ PONIEWAŻ NIGDY NIE HODOWAŁEM OWIEC,KÓZ I JAGNIĄT.
      Myślałem że kupie jagniątka w wadze 18-20 kg i będę hodował na pastwisku z dodatkiem pasz treściwych, do wagi skupowej żywca tak z 31-36 kg . Myśle że zaczne od 10 sztuk. Ile się takie jagnię howa? Ile potrzebuje paszy treściwej jedno jagnię? To się opłaca ? Tylko proszę tak szczerze bo prawie wszystkim rolniką nie opłaca.

    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się ile mleka dają krowy ras zachowawczych w ciągu laktacji? Chciałbym mieć w stadzie 5 krów aby otrzymać dopłatę. 
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Interesuje się założeniem hodowli owiec kameruńskich. Na początek myślę nad 4 samicami i 1 samcem. Chciałbym się dowiedzieć jak do tego podejść. Co mogę im dawać oprócz trawy lub siana? A jeśli chodzi o siano to ile snopków z polskiej prasy Sipmy z224 potrzeba na wykarmienie tych 5 sztuk przez rok? Na pewno chciałbym zacząć je rozmnażać więc też proszę o porady. Pastwisko mam gotowe, oraz stajenke mam w planie postawić.
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?
       
       
    • Przez Jakubpodkarpacie
      Witam mam problem z królikami które strasznie wolno przybierają na wadze,dostają siano,świerzą trawe,owies,kukurydza obierki ziemniaków i całe ziemniaki i cały czas dostęp do wody.Co może im brakować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj