Polecane posty

tusserboy    0

Do Instytutu Zootechniki w Krakowie, w którym prowadzone sa; badania naukowe nad chowem królików, trafia wiele listów z pytaniami od rolników, którzy zamierzaja; rozpocza;c' chów tych zwierza;t. Dotycza; one przede wszystkim op?acalnos'ci chowu i moz.liwos'ci zbytu.

 

 

AMC Power Steering Gear Box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAFART    0

Jestem z okolic Radomia skupuje króliki od 1kg niezależnie od rasy płace 5 zł/kg

najlepiej duże ilości

odbiór osobisty

tel 889 730 444

e-meil artur412@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioooo    0

Witam wie może ktoś gdzie skupują króliki w woj. kujawsko-pomorskim ???

jeśli tak proszę o odpowiedzi na gg 5545350 bo mam raowe takie jak Barany francuskie Nowozelandzkie białe i mieszance

z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka    0

Dobrym pomysłem jest zamieszczenie ogłoszeń na takich stronach jak allegro,tablica,gumtree itp. Chodzi o to by dać się znaleźć klientowi. Jeżeli w waszej okolicy odbywają się targi zwierząt warto choć raz spróbować sprzedaży, np. we Wrocławiu, co niedzielę, można handlować na Hubskiej, naprawdę dużo osób odwiedza ten plac, wiem że wiele osób przyjeżdża na niego z dużych odległości. Do tego ceny są naprawdę przyzwoite ok.60-120zł za dorosłą sztukę, choć rasowe, jak zajęczaki potrafią kosztować do 250zł. Naprawdę, sama kupowałam by zmienić krew. Często istnieją też lokalne "placyki" jak np.w Sobótce gdzie handlują sobie nasi znajomi. Jednakże najlepszą metodą jest poczta pantoflowa tzn. z pewnością każdy z was ma kogoś kto pracuje poza domem, taka osóbka powinna rozpowiadać na prawo i lewo o tym, że macie do sprzedaży mięso królicze. Do tego wspomina się o jego walorach smakowych i odżywczych, na początku ludzie kupują tylko z ciekawości, ale wielu zostanie waszymi wiernymi klientami. Osobiście sprzedaję (20zł/kg żywca) obrobione tusze (głowizna na życzenie) z podrobami i popyt zawsze jest większy od podaży. Jest sporo ludzi dla których te 100zł nie jest dużym wydatkiem, dla nich królik jest czymś egzotycznym. Najtrudniej jest "złowić" klienta, później samo się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JKXX    0

Ludzie nie dajcie sie nabic w butelke tym co oferyją cene 5 zl za kilogram,o rany jak ja nienawidze tych hien,jest ich pelno na kazdym forum w kazdym temacie.Pozdrawiam wszystkich uczciwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

a są jakieś skupy królików w woj świętokrzyskim i po ile za kg , bo jestem trochą zainteresowany ich hodowlą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpower6    0

Witam.

Jestem nowy na tym forum i mam pytanko:)

Jaką rasę królików najbardziej opłaca się hodować? Czy mogą to być np olbrzymy belgijskie albo barany francuskie (czyli masa) czy np nowozelandzke białe? Jakie to ma znaczenie przy skupie?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Białe kroliki typu nowozelandzkie, kalifornijskie, hybrydy mięsne różne, belgijskie też ale one długo rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Witam, czy ktos hoduje kroliki na Dolnym Slasku? Mam na mysli profesjonalna hodowle ras miesnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widor    0

Szukam zbytu na króliki lub mięso w powiecie zamojskim. Posiadam do sprzedaży około 50 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malymiro    3

jest skup w rymanowie w uboini 5 km od milczy na podkarpaciu gość tirem przyjeżdżał z podlaskiego i mówił że płacą dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MariuszGrski
      Witam chciałbym rozpocząć hodowle królików brojlerowych mam 20ha miałem bydło miesne i mleczne planowałem zacząć hodować gęsi ale nie wyszło chciałbym wstawić 200-500 królików tylko w tym problem że nie moge znaleźć punktu skupu może zna kto gdzie by można te króliki upłynnić w woj.łódzkim.
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Interesuje się założeniem hodowli owiec kameruńskich. Na początek myślę nad 4 samicami i 1 samcem. Chciałbym się dowiedzieć jak do tego podejść. Co mogę im dawać oprócz trawy lub siana? A jeśli chodzi o siano to ile snopków z polskiej prasy Sipmy z224 potrzeba na wykarmienie tych 5 sztuk przez rok? Na pewno chciałbym zacząć je rozmnażać więc też proszę o porady. Pastwisko mam gotowe, oraz stajenke mam w planie postawić.
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?
       
       
    • Przez Jakubpodkarpacie
      Witam mam problem z królikami które strasznie wolno przybierają na wadze,dostają siano,świerzą trawe,owies,kukurydza obierki ziemniaków i całe ziemniaki i cały czas dostęp do wody.Co może im brakować?
    • Przez Kazimierzjaceniuk
      Moj ojcie hodowal konie i je sprzedawal od 30 lat w takiej malej wiosce na opolszczyznie teraz ja sie tym zajmuje od kilku lat chcialbym sie dowiedziec czy takie hodowle trzeba gdzies zglosic,placic podatki od sprzedazy albo ilosc koni zglaszac.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj