Freeman10

New Holland TD5 95

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RolnikNockowa
      Witam już kiedyś dopytywałem się co do krzyżaków w moim zetorze i otrzymałem odpowiedź, teraz mam inny problem, wczoraj nalałem nowiutkiego oleju do skrzyni biegów i dzisiaj pod nią zrobiła się kałuża jakby ktoś wylał oleju z literatki, po dokładniejszym obejrzeniu spodu ciągnika doszedłem do wniosku, że leje się z przystawki napędu (na załączonym obrazku widać gdzie dokładnie) i tu mam pytanie : Co jest nie tak? Jakieś uszczelnienie,simering itp. ? A jak tak to co trzeba zrobić ? Proszę o szybką odpowiedź.
    • Przez MAVERICK232
      Witam!
      Panowie pomóżcie, mam wyciek  nad pompą hydrauliki (chyba) obok jest pomka paliwowa, była już uszczelniana na silikon  ale po paru dniach  znowu cieknie. Nie wiem co może być bo jak ciągnika pracuje to nie widać nic aby ciekło?
       
      2 sprawa , podczas pracy( a głownie na dziurach lub polu) bardzo drga mi tłumik  i maska przy kabinie wibruje, ktoś to może przerabiał
      Dziękuję i pozdrawiam 


    • Przez krzysiek522
      witam mam nietuzinkowy problem przekopałem kilka forów i nie znalazłem podobnego przypadku jak moj mianowicie:
      mam ciagnik deutz fahr dx 110 kupiłem go po okazyjnej cenie z problemem ubywającego oleju hydrauliczno przekładniowego ze zbiornika za kabiną a przybywa go w skrzyni biegów, ktorędy on moze uciekac bo dookoła nie ma zadnych duzych wycieków albo bardzo małe niezwiazane z tym gdyz ucieka go około 15 l na 10ha orki np. ... Wiec jest to bardzo uciążliwe a ostatnio ze skrzyni wypuściłem 60l oleju !!! a z tego co mi wiadomo powinno byc około 40l. Moze ktos wie gdzie moze byc wyciek albo chociaz sugestie (na bank na zewnątrz wycieku nie ma )a demontarz kabiny troche mi sie nie usmiecha 
    • Przez MateuszZajczkowski
      Witam,
      w załączniku dodałem zdjęcie i zaznaczyłem o co chcę zapytać
      do czego służy ta śrubka, boo ona jest bardzo wykręcona i po niej cieknie mi olej. Ma nakręconą nakrętkę do skontrowania, ale ona jest bardzo daleko. Boje się jej wykręcić by zobaczyć jak jest długa, bo nie wiem czy ona czegoś nie trzyma, co po jej wykręceniu spadnie.
       
      Może ktoś wie co mam zrobić, żeby ten olej nie leciał.
      Dzięki z góry

    • Przez Ibrahim
      Mam problem z ubywającym olejem z przedniego napędu (stary typ, zetorowski). Co nie doleje nowego, to zaraz ucieka. Wiecie czym może być to spowodowane? Przez pewien czas nie zauważyłem tego problemu i pracowałem masę czasu bez oleju. Jak sądzici co będzie do naprawy? Jaka część przeważnie się w takich wypadkach niszczy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj