Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4191 odpowiedzi na ten temat

#1941 Share lukas21

lukas21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 08 maj 2011 - 13:50

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) heh, a ten dalej swoje, ty czytasz co ludzie piszą, czy tylko to co ci odpowiada??????
Trend is your friend

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Dzisiaj, 10:55
  •  

#1942 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 08 maj 2011 - 13:51

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Nam to by pasowało żeby jęczmień i pszenżyto było po 450-480zł :) a pszenica tak 500-550zł/t
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#1943 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2011 - 13:53

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Chciałbyś żeby ci sypała jak u Mnie B)
T-rex sorki nie do końca dzisiejszy jestem po wczorajszym :lol: (jest u ciebie mój telefon? :unsure: )

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1944 Share BlackMamba

BlackMamba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 08 maj 2011 - 15:46

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Pytania do moderatora:
Dlaczego jak ktoś rzekomo obraża @matołoperatora7 do dostaje procenty, a jak on obraża swoim, przepraszam za stwierdzenie, debilnym poziomem i mocno obniża wartość tematu, to jest OK?
Dlaczego jak ktoś cytuje poprzednią wypowiedź dostaje procenty, a jak robi to @matołoperator7 to jest OK?

#1945 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisany 08 maj 2011 - 17:21

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Co do zbiorów to wiem jedno jak narazie to może być zarównno klęska urodzaju jak nieurodzaju i chyba bez sensu jest rozmowiać o tym jakie będą ceny. Równie dobrze można się pokłucić jaka pogoda będzie w czerwcu.
A co do cen to i tak zarobią Ci co mają magazyny bo mogą część przechować i sprzedać w lepszych czasach. Rynek zbóż nie raz pokazał że nie jest stabilny i z roku na rok potrafi się diametralnie zmienić. I moim zdaniem to większe spadki cen spowodowane są propagandą która po urodzajnym roku głosi jakich to zapasów nie ma przychodzi rok nieurodzaju a zapasy gdzieś znikają.
Tylko spokój może nas uratować....

#1946 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 08 maj 2011 - 17:35

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Na poprzedniej stronie @matoperator7 cztery razy cytował poprzednie posty więc co on jeszcze tutaj robi :lol:
Dajcie spokój z tymi plonami i cenami, wróżkami chyba nie jesteście :D

Edit: Sorka źle policzyłem było to 5 razy to daje chyba 50% :lol:

Edytowany przez Senator, 08 maj 2011 - 17:39.

#1947 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 08 maj 2011 - 18:54

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) sory ale zaraz ty mozesz dostac Bana za zasmiecanie tenatu i gnebienie innych. poprostu odpowiadam sie do postow uzytkownikow czy to tak trudno zrozumiec !!!! u mnie jeczmien do dostania o 700 zl pszenica po 850 mieszanka po 650 jest dostepna

Edytowany przez milanreal1, 08 maj 2011 - 19:04.
cytowanie poprzedniego posta

#1948 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2011 - 18:58

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) poczytaj regulamin ;) wtedy zrozumiesz ;[

#1949 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 08 maj 2011 - 19:07

Na poprzedniej stronie @matoperator7 cztery razy cytował poprzednie posty więc co on jeszcze tutaj robi :lol:
Dajcie spokój z tymi plonami i cenami, wróżkami chyba nie jesteście :D

Edit: Sorka źle policzyłem było to 5 razy to daje chyba 50% :lol:

5 razy ale tylko 10% się należy, bo dopiero teraz jestem na forum.

@BlackMamba nie odpowiem Ci na to pytanie, nie ja dawałem %

I wracajmy na temat bo dyskusja też mnie zaciekawiła poza cytowaniem i nieznajomością regulaminu. :D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1950 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 08 maj 2011 - 19:24

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Panowie ten matooperator to albo jakiś dzieciak albo facet oderwany od rzeczywistości.Ignorujmy jego posty to może mu się znudzi...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1951 Share tomgli

tomgli

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów
  • Zainteresowania:tomasz.g@g.pl

Napisany 08 maj 2011 - 21:02

darchem słupca pszenica paszowa 1020 brutto, pszeżyto 920 brutto

za pszenzyto dam 94 brutto, jaesli ktoś ma

#1952 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 08 maj 2011 - 21:15

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) odnosząc się do tej informacji o ukrainie - to z poprzednich zbiorów zebrali 39 milionów ton i szukali zboża za granicą - a w następny zbiorą 42 i wyeksportują 20 milionów -a co będą jeść ???? Trawę ?? takie prognozy to sranie po rolnikach - poczytajcie informacje z krajów gdzie nie płacą dziennikarzom handlarze ...... anglia francja i niemcy susza - i apele o podpisywanie kontraktów na rzeczywiste plony a nie srednie z poprzednich lat - kanada dalej nie posiała jarych bo mają za mokro..... a u nas mówią jak będzie tanie zboże - nie będzie a zapasy swiatowe już się raczej nie odbudują - chyba że Chińczyków i hindusów przestanie być stać na opychanie się mięsem ..... jeśli nie to będzie deficyt - co innego jak miliard chinczyków wcina miske ryżu a co innego jak ryż jest do pięknej tłustej wieprzowinki czy kurczaka.

#1953 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 08 maj 2011 - 21:32

śmieci ??? chcialbys miec takie klasy ziemi jak oni tam maja nawet bez nawozu beda mieli dobre plony

czy ty choć raz byłeś na Ukrainie? widziałeś co w wagonach do nas jechało? napisz jaki masz cel wipisując te głupoty, chyba że jesteś redaktorem toruńskiej rozgłośni radiowej, bo tam też można takie brednie usłyszeć, na targowisku pszenica po 120.

#1954 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2011 - 22:05

Pytania do moderatora:
Dlaczego jak ktoś rzekomo obraża @matołoperatora7 do dostaje procenty, a jak on obraża swoim, przepraszam za stwierdzenie, debilnym poziomem i mocno obniża wartość tematu, to jest OK?
Dlaczego jak ktoś cytuje poprzednią wypowiedź dostaje procenty, a jak robi to @matołoperator7 to jest OK?

Ja Ci odpowiem. Juz wielokrotnie pisałem że to forum zajezdza komuną. Tacy co pier*ą 3po3 maja w osobie moderatorów kolegów którzy im nic nie zrobią. A zwykłego użytkownika który pisze do rzeczy, rzetelnie, składnie i na temat ale nie wygodnie dla moderatora, albo nie daj boże podważy jego zdanie, zostaje nagradzany %....Jak dziecko może osądzać starszą osobę za jego wypowiedz? ...
PS. Ciekaw jestem jaka jest średnia wieku Panów Moderatorów

#1955 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3822 postów

Napisany 08 maj 2011 - 23:12

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) matoperator7 skąd u was takie niskie ceny??:o paszówkę sprzedałem po 1000zł, mieszanka chodzi po 800zł, pszenżyta nie ma od kogo kupić... jeżeli jesteś w stanie to kup z 25t tej pszenicy po 850, dam Ci po 950 :)

#1956 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 09 maj 2011 - 07:33

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) matoperator7 zamilcz

#1957 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 09 maj 2011 - 12:28

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) tak oobserwuję że od kiedy AF stało się bardzo popularne to pojawiło się tu dużo siejących zamęt debili i gówniarzy którym powinno się pozabierać modemy.normalnie szkoda słów żeby nie było że nie na temat piszę pszenica u mnie ok.1000 zł/tona

#1958 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 09 maj 2011 - 12:57

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Jakby co to mam pszenzyto do sprzedania.
Moge sprzedac;)
Pszenica kons 1000netto na slasku.
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#1959 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 09 maj 2011 - 13:03

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) W Agro-efekcie podobno skupują jak leci po 1200-1300 zł/t !!!!! :blink: :blink: Ach szkoda, że wszystko sprzedałem... Ale co najciekawsze, mimo bardzo atrakcyjnej ceny, nie ma żadnych kolejek. Powód ? Nikt nie ma zboża w okolicy (magazyny puste).

Odnośnie kontraktacji, okoliczne młyny oferują ok 1000 zł/t po żniwach za konsumpcję, tylko nie wiadomo czy tą konsumpcję ktoś będzie miał, jeśli pogoda nie dopisze...

Odnośnie tego nieszczęsnego p@lant@- Koledzy bądźcie mądrzejsi i nie odpisujcie na jego kretyńskie posty. Może usunie się w cień... :lol:
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1960 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 17:05

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Ja dzisiaj oddałem z tonę pszenicy za darmoche :) znaczy bez pieniędzy, za to lepki wysprzątały mi silosy zbożowe i je zdezynfekowały, co zmietli to ich, pewnie z 1-1,2t pszenicy było, ale i Ja i Oni są bardzo zadowoleni z tej transakcji :D