Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4191 odpowiedzi na ten temat

#1881 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 27 kwiecień 2011 - 21:01

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) ja dzisiaj za resztę około 18 ton wziąłem po 1020zł/t
Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Dzisiaj, 12:23
  •  

#1882 Share marks50

marks50

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 27 kwiecień 2011 - 22:17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Dziś z ciekawości dzwoniłem do okolicznych punktów skupu i cena 'paszówki' zaczyna się od 970-1020 zł t a kończy na konsumpcyjnej 1100 zł t max.
Co do wróżenia z fusów co będzie w żniwa to ceny na pewno zostaną obniżone choć by po to aby wykorzystać rolników którzy nie mają magazynów ale średnie ceny porównywane m/m nie spadną poniżej obecnych choć by z powodu niedoborów które przy optymistycznych założeniach prognoz pogody i tak nie odrobią zapasów światowych a wręcz deficyt się pogłębi a co jeśli będzie powtórka z poprzedniego sezonu ?
Ceny w Polsce mówiąc wprost będą zależne od cen jakie obowiązują na giełdach światowych +/- transport bo ceł praktycznie nie ma .

Ps.
Co do wypocin matoperator7 to należy go ignorować bo jest to troll i to niestety niskich lotów nie umie odpowiedzieć na posty i to od strony technicznej jak i ortograficznej . Gdzie jest admin ?

#1883 Share sthil007

sthil007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 27 kwiecień 2011 - 23:27

ame='BlackMamba' timestamp='1303924176' post='712477']
Jeszcze taki się nie urodził co by przewidział ceny na giełdach. Poza tym @matoperator7 znawca z ciebie jak z koziej d...y trąba. Przed żniwami 2010 wróżyłeś ze pszenica będzie po 300. http://www.agrofoto....si/page__st__40 . Skończ waść wstydu oszczędź.

sam sobie oszczedz wstydu a ty co przewidziales tylko ten co nic nie robi sie nie myli a po ile zboze bylo u ciebie po zniwach 2010 ???????????? bo u mnie jeczmien jary po 400 zl elewator kupowal a mieszanka po 350 zl pszenica po 500 zl ceny netto sam sie nie osmieszaj bo gadasz bzdury koles

ty chlopie skonczyles ekonomie!!!!!!!!!!!! Ja skonczylem na wyzszej uczelni to sie nie wypowiadaj ze nie znam tego czy tam tego w rolnictwie nie ma ekonomi jakbys zauwazyl !!!!!!!!!! myslisz ze lekko spadna ceny zbboz myslisz sie beda na podobnym poziomie moze ciut wiecej niz rok temu. a czy mam swinki to skad wiesz jestes wrozka ?????????????

Nie skończyłem ekonomii nigdzie tego nie napisałem nie mam nawet wyższego wykształcenia. Natomiast ty jesteś chyba komikiem.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1884 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 06:20

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) [quote name='marks50' timestamp='1303939047' post='712743']
Dziś z ciekawości dzwoniłem do okolicznych punktów skupu i cena 'paszówki' zaczyna się od 970-1020 zł t a kończy na konsumpcyjnej 1100 zł t max.
Co do wróżenia z fusów co będzie w żniwa to ceny na pewno zostaną obniżone choć by po to aby wykorzystać rolników którzy nie mają magazynów ale średnie ceny porównywane m/m nie spadną poniżej obecnych choć by z powodu niedoborów które przy optymistycznych założeniach prognoz pogody i tak nie odrobią zapasów światowych a wręcz deficyt się pogłębi a co jeśli będzie powtórka z poprzedniego sezonu ?
Ceny w Polsce mówiąc wprost będą zależne od cen jakie obowiązują na giełdach światowych +/- transport bo ceł praktycznie nie ma .

Ps.
Co do wypocin matoperator7 to należy go ignorować bo jest to troll i to niestety niskich lotów nie umie odpowiedzieć na posty i to od strony technicznej jak i ortograficznej . Gdzie jest admin ?
[/qusam kes

sam jestes trolem jakbyc zauwazyl nie uzywam znakow z kropkami tak szybciej sie pisze admin toba powinien sie zajac za obrazliwe nazywanie mnie!!!!!!!!!!!!! jestescie jeszcze mlodymi ludzmi chcecie zarobic kase po zniwach bo sprzedajecie zboze myslisz ze ceny srednie nie spadna ??? to srednia cena dla ciebie to 1000 zl za pszowe zboze chyba zartujecie ludzie o czym wy piszecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1885 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 08:31

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Pszenica paszowa 1017
Kukurydza 1017
Jęczmień paszowy 824
Wszystke ceny brutto.Animex Grodków

#1886 Share BlackMamba

BlackMamba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 20:08

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) @matoperator7 Ty mi wyglądasz na jakiegoś wiejskiego przygłupa. Pokazałem na załączonym obrazku ze jesteś krową która dużo muczy, a mało mleka daje, czyli wypisujesz totalny bełkot i twierdzisz ze to ja "głupoty piszę". Poplątałeś się już w swoich wypowiedziach doszczętnie. Gdzie ty mieszkasz, bo umnie ceny pszenicy w zniwa zaczynały się od 700, a nawet gdyby były od 500 to i tak daleko do twoich wyimaginowanych 300. Takich jak ty to lepiej nie zaczepiać, bo sprowadzisz do swojego nędznego poziomu głupoty i zabijesz doświadczeniem.

Edytowany przez BlackMamba, 28 kwiecień 2011 - 20:12.

#1887 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 21:21

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Gdzie płacą po 1000zł za paszówkę? Chętnie sprzedam, z okolic Siedlec jestem.

#1888 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 08:14

@matoperator7 Ty mi wyglądasz na jakiegoś wiejskiego przygłupa. Pokazałem na załączonym obrazku ze jesteś krową która dużo muczy, a mało mleka daje, czyli wypisujesz totalny bełkot i twierdzisz ze to ja "głupoty piszę". Poplątałeś się już w swoich wypowiedziach doszczętnie. Gdzie ty mieszkasz, bo umnie ceny pszenicy w zniwa zaczynały się od 700, a nawet gdyby były od 500 to i tak daleko do twoich wyimaginowanych 300. Takich jak ty to lepiej nie zaczepiać, bo sprowadzisz do swojego nędznego poziomu głupoty i zabijesz doświadczeniem.

Nie bede sie zblizal to twojego poziomu inteligencji bo sam jestes glupolem jakich malo na swiecie ! u mnie w kuj-pom za pszenice paszowa lekko ponad 500 elewator a jeczmien 440 zl, mieszanki owsy itp lekko ponad 300 wiec sie nie pomyslilem za duzo jesli chodzi o zboze !!!!!!!!!!! i co to za cena ?? Boisz sie poprostu bo sprzedajesz zboze.Wiec skonczcie jz wygadywac bzdury i zejdzcie juz na ziemnie Toba powinni sie zaintereseowac i dac ci Bana chlopcze!!!!

Edytowany przez matoperator7, 29 kwiecień 2011 - 08:19.

#1889 Share BlackMamba

BlackMamba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 14:45

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Na prawdę powala mnie twoja inteligencja, błyskotliwość i zdolność łączenia faktów (specjalnie dla ciebie napiszę CZYTAJ : IRONIA). Te ceny to penie uzyskałeś po wykorzystaniu swojej niezwykle przebiegłej zdolności przewidywania... Tylko pozazdrościć..

Edytowany przez BlackMamba, 29 kwiecień 2011 - 15:05.

#1890 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 15:24

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) W mojej okolicy paszówka minimum 990 brutto, a konsumpcja 1020 i drożeje...

Ps. Ignorujcie tego delikwenta i nie zniżajcie się do jego (zaniżonego) poziomu inteligencji !!! Buja w obłokach ... :lol:

Edytowany przez murtek3, 29 kwiecień 2011 - 16:52.

CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1891 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 16:20

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) byłem wczoraj na skupie "młyny polskie" to cena za pszenice jakościowa 1000 + vat i jest tendencja zwyżkowa z 960+ vat ;)

#1892 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 17:38

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) dzisiaj kupiłem pszenżyto po 700zł za tonę.

#1893 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 19:29

Na prawdę powala mnie twoja inteligencja, błyskotliwość i zdolność łączenia faktów (specjalnie dla ciebie napiszę CZYTAJ : IRONIA). Te ceny to penie uzyskałeś po wykorzystaniu swojej niezwykle przebiegłej zdolności przewidywania... Tylko pozazdrościć..

po pierwsze nie jestesmy na Ty !!!!!!!! uwazaj zebys sie nie przeliczyl ze zboze bedzie drogie!!!:)

#1894 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 20:03

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) I po co te kłótnie?? Sam jestem hodowcą trzody i wysokie ceny nie są mi na rękę chociaż jak narazie nie zapłaciłem za zboże więcej niż 800 zł brutto (wliczając pszenicę, jęczmień), ale niestety nie przewiduję że zboże po żniwach znacznie stanieje. Więc jeśli ktoś pisze ze po żniwach będzie po 300 czy 400 zł to chyba jest kompletnie niezorientowany w temacie.
Ad tematu
Jęczmień tydzień temu kupowałem po 700 zł

Edytowany przez lukaczmarek, 29 kwiecień 2011 - 20:04.

#1895 Share BlackMamba

BlackMamba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 20:37

po pierwsze nie jestesmy na Ty !!!!!!!! uwazaj zebys sie nie przeliczyl ze zboze bedzie drogie!!!:)

Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć fajfusie. Powinienes czyscic ludziom buty a nie marzyć o tytułowaniu cie panem. Piszesz o idiotyzmie innych, a ja powiadam najpierw sam z niego wyrośnij, bo ja nigdzie nie spekulowałem na temat przyszlych cen, wspomnialem ze jestes zbyt cienki w uszach, zeby cokolwiek przewidzieć. To kolejny dowód na to ze nie jestes zbyt rozgarniety, o czym swiadczy brak umiejetności czytania ze zrozumieniem. Koniec dyskusji na tym jakze ci dobrze znanym bagiennym poziomie. Sayonara ty nasz intelektualisto

Obrażanie innych użytkowników - %

Edytowany przez krolikNH, 30 kwiecień 2011 - 11:37.

#1896 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 21:20

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Pszenica paszowa 950zł brutto w mojej okolicy.

#1897 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 30 kwiecień 2011 - 07:18

Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć fajfusie. Powinienes czyscic ludziom buty a nie marzyć o tytułowaniu cie panem. Piszesz o idiotyzmie innych, a ja powiadam najpierw sam z niego wyrośnij, bo ja nigdzie nie spekulowałem na temat przyszlych cen, wspomnialem ze jestes zbyt cienki w uszach, zeby cokolwiek przewidzieć. To kolejny dowód na to ze nie jestes zbyt rozgarniety, o czym swiadczy brak umiejetności czytania ze zrozumieniem. Koniec dyskusji na tym jakze ci dobrze znanym bagiennym poziomie. Sayonara ty nasz intelektualisto

Zwracam sie z prosba do moderatora o zablokowanie tego uzytkownika uzywa on bardzo wulgarne slowa widac ze poziom tego forumowicza jest na poziomie zerowki!!! Jestes za bardzo chamski ile Ty massz lat !!!!!!!!!

Edytowany przez matoperator7, 01 maj 2011 - 16:57.

#1898 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 30 kwiecień 2011 - 08:39

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) matoperator7,litości,czy ty na prawdę nie czujesz tego że pleciesz bzdury i nikt tu nie chce "trawić" twoich wypocin.Odpusć sobie bo to zaczyna byc juz żałosne....

#1899 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 30 kwiecień 2011 - 09:03

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) [quote name='daras77' timestamp='1304149144' post='713766']
matoperator7,litości,czy ty na prawdę nie czujesz tego że pleciesz bzdury i nikt tu nie chce "trawić" twoich wypocin.Odpusć sobie bo to zaczyna byc juz żałosne....

To sa moje przewidywania rownie dobrzemoge powiedziec ze ty pleciesz bzdury nic ci do tego kolego !!!!

Edytowany przez matoperator7, 30 kwiecień 2011 - 09:03.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1900 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 30 kwiecień 2011 - 09:27

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Załóżcie temat: "przewidywane ceny zboża po żniwach" i będziecie sobie wymieniać poglądy... TUTAJ dzielimy się informacjami o aktualnych cenach. Pol Pasz 950zł za paszówkę.

Edytowany przez pawelol111, 30 kwiecień 2011 - 09:27.