Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

macursus    122

Pzz Stoisław pszenica po 900zł/t :D


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRGOJ    19

U nas też biorą tylko że ilości cało samochodowe minium 26T,a moje 5T jęczmienia nikt nie chce :(

Jak są chętni to zapraszam,po 650 PLN oddam,suchy i czysty woj.śląskie.

sporo firm w śląskim skupuje bezproblemowo- dzwoń do karmexu na przykład ;)

Ja bym wziął, ale mam wszystkie silosy pełne, zapas na 2 lata paszówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Żyto konsumpcyjne-850zł (tydzien temu sprzedawałem za 760zł)

Pszenica paszowa.-760zł

Pszenica konsumpcyjna- 860-900zł

 

Ceny Brutto

Edytowano przez Eryko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Lubella- cena w zależności od parametrów od 700 do 800zł netto/t


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekzxc    0

fajsławice woj lubelskie . kupcy dziś oferuja 550zł /t za pszenice bez sprawdzania parametrów. rolnków chętnych do sprzedaży pszenicy nie brakuje

Edytowano przez jarekzxc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie konsumpcyjna od 850-890zl a paszowka 590-530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

pszenica pod koniec sierpnia bedzie po 650 max paszowa a juz wam powiem ze wielkie glowy ustalily cene kukurydzy suchej na poziomie 700 wiec sobie policzcie transport zakup i suszenie...mokra bedzie max po 300zl i mocno kukurydza pociagnie cene pszenicy w dol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

domyślam się, że jedną z tych wielkich głów jesteś oczywiście ty. :lol:

Edytowano przez MartineZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Nie no znowu TY !!! Księciu płacą ci z pisanie takich bzdur ?

 

Pożyjemy, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

Nie no znowu TY !!! Księciu płacą ci z pisanie takich bzdur ?

 

Pożyjemy, zobaczymy ;)

 

 

qrde rewelacyjne zbiory w kanadzie rzepaku i kukurydzy...cy wy naprawde myslicie ze na Polsce swiat sie konczy??? dziecmi kaczora jestescie?? obserwujcie swiat i wiazcie fakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tprc330    0

u mnie na targowisku wołali za jęczmień 900zł i za pszenicę 1000,1200zł a pszenica niebyła za bardzo ładna bardzo czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackMamba    1

@ksiaze jestes jakimś czarnoksiężnikiem z kryształową kulą, czy jak? Nie mów hop z kukurydzą bo jeszcze nic nie wiadomo – to ze pięknie teraz wygląda, bo było mokro i ciepło to jedno, a to że przez dostatek wilgoci przez czyste lenistwo nie wykształciła zbyt długich korzeni i przy suszy, która można już powiedzieć trwa nie pociągnie zbyt wiele wody - to drugie. Poza tym kanada nie leży między woj. zachodnio-pomorskim i kujawsko-pomorskim i cena transportu jest tez istotna. Że zacytuję cię ze strony 45 tego tematu „za maly jestes zeby w taka polityke sie wdawac:)” co widać na załączonym obrazku i co zweryfikował ostatni rok cenowy. Ja bym się wstydziła dalej wypowidac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

transport morski powiadasz drogi jest?? :) dowalilas do pieca ostro...

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

@książe, dla kogo ty spekulujesz? Aż strach pomyśleć co zrobi user podatny na twe sugestie. Transport morski z ameryki do europy to około 100zł/t, z Ukrainy można kupić pszenicę konsumpcyjna z dostawą po ponad 900zł, ale ile oni tego mają jak od nas kupują żyto konsumpcyjne? Pszenica paszowa niby wpłyneła do portu po około 650zł/t z dowozem w każde miejsce kraju. Czyli można z tego wywnioskować że ceny zbóż paszowych będą w granicach 600-700zł, konsumpcja 850-900netto czyli lekko ponad Matif, ale tacy ekonomiści jak my to możemy co najwyżej śledzić i poddawać się prawom rynku który nas o cenę pytać nie będzie. Jak widać na giełdach finansowych w ostatnich dniach wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackMamba    1

transport morski powiadasz drogi jest?? :) dowalilas do pieca ostro...

Widać tak jak potrafisz wnioskować (str 45) tak i czytać - jak wół napisaną mam płęc pod loginem. Oczywiście z tą ceną nie skomentuję... Jesteś jak nasz polityk rzucający słowa na wiatr, a na koniec i tak najmądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj