Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4191 odpowiedzi na ten temat

#1381 Share Challenger

Challenger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, prod. roślinna i prod. zwierzęca;)

Napisany 29 styczeń 2011 - 20:13

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) No moze zle uslyszalem :P Ja sie zalamalem jak sie dowiedzalem, ze zboze idzie do gory.Pszenice i pszenzyto sprzedalem wlasnie do Slupcy.Za pszenice dostalem po 650, a za pszenzyto po 560 :( Ale co zrobic jak kasa byla potrzebna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Dzisiaj, 17:02
  •  

#1382 Share nemezis

nemezis

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 20:19

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Większość z nas byłaby o wiele bogatsza gdyby szło przewidzieć ceny ...
leniwy27 myślę że jak paszówka dojdzie do 1tys to się złamie i sprzedam

#1383 Share leniwy27

leniwy27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 20:32

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) ja niby też mam taki zamiar bo mam tak pol na pol koms i pasze ale Challenger nie masz co żałowac bo jak kasa potrzebna to nic nie zrobisz a chociaż sie nie musisz zastanawiać ja jak bym miał jakąś inwestycje to tez bym pchał bez ogladania sie za siebie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1384 Share nemezis

nemezis

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 20:36

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) w temacie dodam tylko , że Kleczew jak i Słupca płacą w 30 dniu po odstawie

#1385 Share Challenger

Challenger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 20:49

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Ja dostalem kase po 14 dniach z DarHen-u.Ale powiedzialem im zeby sie sprezali z kasa bo mi byla potrzebna.

#1386 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2011 - 21:45

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

xemit my jako rolnicy mam za cel nadrzędny wyprodukowąc żywność dla ludzi. Czasem jak czytam twoje poglądy to podejrzewam że w wariatkowie założyli neostrade i macie swobodny dostęp do internetu

Wnioskuję z postu że jesteś mocno zorientowany w temacie Domów Pomocy Społecznej, nazywanych potocznie przez pensjonariuszy i stałych bywalców-wariatkowem.Wypada mi tylko współczuć, że wypuścili cię przed instalacją swobodnego dostępu do sieci.Ale jak czytam twoje posty, mam głębokie obawy że terapia w twoim wypadku okazała się mało skuteczna i będziesz mógł w niedługim czasie przetestować szybkość zainstalowanego tam łącza.

#1387 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 22:00

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Mam nadzieje że będziemy miło spędzać czas w jednym pokoju. Pragnę Ciebie poinformować że nie chrapie i tego samego oczekuje od Ciebie. Mam nadzieje że szybkość zainstalowanego tam łącza wystarczy na nas dwóch. Z poważaniem już nie długo kolega pensionariusz

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#1388 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 22:01

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) to chyba nie jest temat o pensjonacie dla wariatow i szybkosci lacza tam znajdujacego sie a pozatym to chyba w pokoju bez klamek nie ma kompa :lol:

#1389 Share Challenger

Challenger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 22:03

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Pany dajcie se siana i wroccie do tematu ;)

#1390 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2011 - 22:06

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Unijne normy teraz są więc łącze może też założyli :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1391 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 23:57

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Proszę wrócić do tematu albo przenieść się do HP. ;)

#1392 Share lambogrand

lambogrand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 11:34

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) mnie zostalo 35 ton pszenicy ludwiga, ale mam kredyt 25 tys do lipca wiec mam czas z ta pszenica polezy sobie u mnie jak najdluzej. Obecnie cena brutto 960zl u mnie

#1393 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:43

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Podlaskie, kilka ofert po 1000netto za konsumpcje i jedna po 1020. Wymiękkam, sprzedaje. :D

#1394 Share tomgli

tomgli

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów
  • Zainteresowania:tomasz.g@g.pl

Napisany 30 styczeń 2011 - 13:28

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) mysle ze nie trzeba sie laszczyć na dodatkowe 20 zł z tony. Jak stanieje to w przeciągu kilku dni ze 200zł, niech tylko pójdzie fama ze tanieje i wszyscy rusza do skupów. A kazdy z was patrzy na pszenice, a czy ktoś z was popatrzył na cene azotowych????
Ja sprzedałem po zniwach czesc pszenicy paszowej, za to kupiłem saletre, Dziś ta saletra jest warta duzo wiecej niz najlepsza konsumpcja,(-chcecie kupić po 1200 :) )

#1395 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 13:43

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) tomgi a po ile w zniwa sprzedales pszenice i ile dales za saletre ?
bo ja kupilem teraz saletre netto wyszlo mnie 940 zł tona a pszenica 980 zł tona wiec chyba dobrze wyszedlem na tym i mam jeszcze 60 ton

#1396 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 15:39

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Młyny mixt w Poniecu za pszenice płaci od 920-980zł za t. netto, narazie jeszcze czekam ze sprzedażą...

#1397 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 19:55

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) tomgli
Co do spadków nie byłbym taki pewny... Możliwe są bardzo niskie korekty w dół w momencie sprzedaży przez większość rolników, aby wymusić presję na reszcie. Każdy wie jaka sytuacja jest na świecie i według mnie jest to okazja do zarobienia (w końcu) pieniążków...
Kto pomyślał oraz co najważniejsze dysponował odpowiednią gotówką kupił sobie cały zapas nawozów już w zeszłym roku. Ponadto znaczną część rolników "uratowały" dopłaty, aczkolwiek myślę, że były celowo opóźniane aby zmusić rolników do sprzedaży ziarna (początkowo wypłata dopłat odbywała się w błyskawicznym tempie).
Ja przynajmniej czekammm.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#1398 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 20:19

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) murtek ja ranow listopadzie podpisałęm kontrakt 100 ton pszenicy po 780 bo musiałem zapłacić za nawozy a po południu dostałem decyzje o dopłatach. Jak bym wiedział że dostane dopłaty to bym nic nie sprzedał. Jutro biore się za wywożenie reszty pszenicy

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#1399 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 00:16

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) A u nas dopłat jak nie było tak nie ma ;/ Ale w końcu decyzj przyszła więc może niedługo przyjdą. A nawozy jeszcze w tamtym roku kupione :) No ale część zboża sprzedana średnio po 85 więc jeszcze wielkiej rozpaczy nie ma Bo połowa jeszcze została.

Edytowany przez silva, 31 styczeń 2011 - 00:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1400 Share piotrek10

piotrek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo, nauki humanistyczne

Napisany 31 styczeń 2011 - 23:10

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Zauważyłem, że sporo rolników którzy mają większe zapasy ruszyło do skupów; koniec podwyżek?