Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

APPACZ1    17

ceny De Heus Spytkowice

pszenica paszowa 820 + vat

pszenżyto 720+vat

jęczmień paszowy 740+vat

kukurydza 800+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulak    6

Kolego a ile wychodzi 840 netto + 8 % VAT ????? Chyba, że w Twojej okolicy jest paszówka po 900 netto to podaj namiary...

 

jeśli już to 840 + 5 % vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

U mnie konsumpcja po 950 brutto.Zastanawiam się czy sprzedawać. Jakby była ponad 1000 to od razu by poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ja również czekam na ponad 1000 :rolleyes:. Wcześniej marzyłem o 800 itd, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. W zeszłym roku sprzedawało się bardzo tanio, więc w tym roku trzeba coś nadrobić.

Póki co obecnie jestem w stanie dostać ponad 900 zł/ t brutto za paszową...

 

Ps. Tomek73 z jakimi firmami handlujesz ???

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

AGRO-PLUS T.Stadnik z Małuszowa, Między Jaworem a Legnicą.On ma w Jugowej skup do mnie z 2,5 km.I niekiedy z Osadkowski-Cebulski. Dolpasz Ujazd Dolny.Ale do nich to mam z 25 i 35 km.Już w listopadzie trochę wywiozłem na komis. Też trochę się odbiję do dwóch bardzo słabych latach.

A bym zapomniał.

Wczoraj widziałem pszenice po 1500 zł.

Niestety w Wałbrzychu na giełdzie dla gołębi, miał z 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek10    4

Będę sprzedawał jęczmień po 750, zboże kupuje u mnie Wipasz, pod względem cenowym wykosili wszystkich, najwyższe ceny, płatne od ręki (pszenica paszowa po 800 i w wzwyż jak białko dobre > 12).

Jerzy ceny które podałeś to obecnie jedne z niższych jakie są w naszym regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

To już cena brutto i nie wierze że Wipasz tak tanio kupuje. No chyba że jakieś małe ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek
murtek3 gdzie sprzedajesz zboże ??

 

Ja handluję przeważnie z firmą Komex (mam u nich bardzo dobre warunki), a także z Dolpaszem w Ujeździe Dolnym (obecnie Provimi). Sporadycznie z młynem w Ujeździe Górnym oraz z młynem Wierzchy (gdzieś z łódzkiego). W mojej okolicy wkroczył na rynek nowy gracz, a mianowicie Agro- Efekt, który jak na chwilę obecną ma najlepsze ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

@muerk3 ja do Wierzchów mam ok 6km i często z nimi handluje (bracia P.) jak oceniasz z nimi współpracę jak wygląda cena w porównaniu z innymi w twojej okolicy? Na jakiej zasadzie odbywa sie skup na taką odległość (wysyłasz jakieś próby czy w ciemno biorą)? :)

EDIT

z jakiego powiatu jestes?

Edytowano przez Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Z tą firmą (młynem) miałem do czynienia dwa razy i złego słowa nie mogę powiedzieć. Żadnych próbek nie brali. Być może było to spowodowane brakiem zboża na rynku... W sumie też są odważni jechać przez pół Polski... a tu ktoś może zrobić ich w balona. Ja przynajmniej byłem ze współpracy zadowolony. Pieniążki od razu na miejscu. Cena dużo wyższa niż w okolicy.

 

Powiat średzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

Ja handluję przeważnie z firmą Komex (mam u nich bardzo dobre warunki), a także z Dolpaszem w Ujeździe Dolnym (obecnie Provimi). Sporadycznie z młynem w Ujeździe Górnym oraz z młynem Wierzchy (gdzieś z łódzkiego). W mojej okolicy wkroczył na rynek nowy gracz, a mianowicie Agro- Efekt, który jak na chwilę obecną ma najlepsze ceny...

A ile teraz Agro-Efekt i Ujazd płaci za paszówkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

endrius

 

Dolpasz 800 netto, a Agro- Efekt coś ponad 900 brutto (dzwoniłem kilka dni temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

A orientuję się ktoś z was jak kształtują się ceny w świętokrzyskim?? Głównie chodzi mi o paszową pszenicę, jeczmień i pszenżyto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

województwo lubelskie okolice lublina

pszenica 850zł + VAT

żyto 500zł + VAT

pszenżyto 600zł + VAT

jęczmień 750zł + VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29

Witam. Gdzie można dobrze sprzedać jęczmień czy pszenice opolskim,najlepiej blisko powiatu strzeleckiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj