Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4191 odpowiedzi na ten temat

#741 Share maciek

maciek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 14:11

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Plony pszenicy mogą być w Polsce dobre w ale tylko miejscowo gdzie w pierwszej dekadzie czerwca nie było opadów,u mnie na południowym-wschodzie jest taki szajs jak że takiego nie pamiętam stąd cena odzwierciedla plony,trzeba było robić 3 zabiegi fungicydowe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Dzisiaj, 19:04
  •  

#742 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 05 sierpień 2010 - 14:12

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) ale cham się trafił na AF.To ciebie ktoś w h..a robi.Cena jest na sto procent 700 netto odbiór z gospodarstwa parametry 13% białko ,250 liczba opadania,gęstość 77.Informacja pewnana 1000%

#743 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 sierpień 2010 - 16:29

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Vitasem gdzie tak dają ? Młyn Jelonki 620zł netto i zabiera z podwórka..

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#744 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 17:38

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Jak masz taką cene to załatw mi odbiór 1000ton po 700zł dla mnie, a dla ciebie za fatygę będzie vat czyli 42000zł. Pasuje ci interes?

#745 Share maciek

maciek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 17:47

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Panowie macie nieaktualne dane,paszówka po 620netto z podwórka,także młynarze mają nas za durni,o opadaniu 250 to może sobie pół polski pomarzyć jak nie 2\3.konsumpcja u mnie w skupie 680netto ale tej ceny nikomu nie dają,przeważnie 640,albo ktoś ma opadanie i nie ma glutenu ,albo ma gluten i nie ma opadania.

#746 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 05 sierpień 2010 - 18:28

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) @HubertOjdana już pisałem Agrolok towar idzie do portu min 24tony.Telefon mogę dać ,ale napisz na priv.Rozmawiałem dzisiaj z gościem osobiście bo mnie jeden na AF wk....ł.Ja z Agrolokiem zbożem do tej pory nie handlowałem biorę od nich ŚOR i nawozy.Ja handluje z Cargillem i gość każe mi czekać mówi ,ze bedzie drożej.Ale tego to nie wie nikt.

#747 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 19:44

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) jak jeszcze powiesz że gadałeś z Darkiem to leże na brzuchu.
A cargill 3 godziny temu miał cenę 620zł + vat

#748 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 05 sierpień 2010 - 20:17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) U mnie w okolicy dają tylko 550 netto, nie wiecz gdzie sprzedać, ale nie bedzie tego dużo bo to pierwszy rok i miaem tylko 2ha, jeszcze nie badałem, jutro zawiozę próbkę, 6ton już skosiłem. Nie wiecie gdzie w łódzkim można opchnąć powyżej 600 netto? ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#749 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 20:50

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Dzis sprzedałem pszenice paszowa po 620 brutto którą wykiprowalem na hali obok konsumpcji ;) białko 14,3 gluten 30 gestosc 73.Pszenica juz z porostami.Czy taka pszenica z porostami z wilgotnoscia do 14 procent mozna wsypac do bina?

#750 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 21:02

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Ja dzisiaj sypałem do pustego bina 16%.Potem wentylator z 4 dni i dojdzie do 12%.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#751 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 06:45

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Albo ktoś na wgt sie rypnoł albo to fakt, pszenica na zamknięciu na matif wczoraj ponad 940zł.

#752 Share limousine

limousine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 10:13

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Dołączm sie do pytania Dawida , gdzie w łódzkim można upchnąć pszenice za min. 600 netto? Młyn Burzenin 550 netto.
Case 5140, NH T5060+MX T8, Zetor 7011, C330, Kramer 412

#753 Share Farmer1976

Farmer1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 10:46

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Ceny w zachodniopomorskim na dzisiaj to : pszenica 11%-680, 12%-700, 13%-720, 13,5%-740, 14%-760 złotych NETTO żyto, pszenżyto, jęczmień po 570 netto !!! Wszystko to z odbiorem z gospodarstwa w zachodniopomorskim i lubuskim. CENY ROSNĄ ;)

#754 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 11:25

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Farmer1976
Jaka firma ???
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#755 Share suzuki550e

suzuki550e

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa

Napisany 06 sierpień 2010 - 11:44

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Za co mam cie przepraszać? Za to że pleciesz bzdury? Nikt nie płaci po 700zł netto za pszenice, a napewno nie Agrolok. Mam przepraszać że najwidoczniej o rolnictwie wiesz tyle co usłyszysz z opowieści?

Więc albo twój kolega sobie robi z ciebie jaja i ty za mało wiesz o życiu żeby wiedzieć kiedy ktoś sobie leci z tobą w h... , albo sam próbowałeś przycwaniakować i jak ktoś cię sprawdził to zaczynasz wyjeżdżać z tekstami że wiesz to od cioci z ameryki.

Więc po co piszesz tu bzdury? Może odrazu powiedz że wujek ci powiedział że pszenica jest po 900zł, bo to taka sama prawda jaką napisałeś wcześnej.

Spytaj się kolegi kto z agroloku mu taką cenne powiedział i ja sie o niego wypytam, zaraz się sprawa wyjaśni czy ktoś w agroloku skończy pracę, czy lepiej poszukaj lepszych kolegów czy poprostu jesteś łatwowierny.

woj lubuskie, pszenica 700zł 745zł brutto

#756 Share Farmer1976

Farmer1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 13:39

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Do murtek3 - poszło na pw ;)

#757 Share lambogrand

lambogrand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 17:09

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) niewiem czemu tak nie dowierzacie ze pszenica moze byc w cenie, dzis dwonil do mnie gosciu z malej prywatnej firmy zajmujacej sie skupem zboz i zaoferowal 700zl netto za tone pszenicy ps moze ktos podac link do strony gdzie sa notowania zboz z gieldy matif ???

#758 Share Trevorfarm

Trevorfarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 21:00

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Konsumpcja 715 netto dla Golpaszu, żyto 515 netto- odbior z podwórza.

#759 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1332 postów

Napisany 07 sierpień 2010 - 11:27

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) no ja sprawdzałem od niedawna tu; https://www.ewgt.com.pl/ tylko kurcze od wczoraj nie chce się strona otworzyć! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#760 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 07 sierpień 2010 - 12:19

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) podejrzewam że specjalnie strona jest zamknięta

u nas po 580netto kons.