Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4191 odpowiedzi na ten temat

#721 Share grzegorz132

grzegorz132

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 612 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 17:42

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) pszenica firma "Rolnik " ul. Składowa Żnin jakościowa pszenica 580 paszowa 550 netto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Dzisiaj, 13:28
  •  

#722 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 17:54

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Tylko że ja sobie nie przypominam niczego co bym napisał z tego co było w agrobiznesie.
Nie wiem skąd oni wzieli ten cytat.

#723 Share DF24

DF24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 18:08

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Pszenica konsumpcyjna 650 netto Elewar Malbork Osadkowski Pasłek 600
netto Co do jakosci pszeniczki nie za ciekawie plon 7 ton gestosc 74-75 białko 14,8 opad 281 odmiana Ostka strzelecka i Luciusz reszta odmian zapowiada sie troche lepiej

Małorolny jestem. (106ha)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#724 Share jerzy

jerzy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 18:53

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Przyłączam się do głosu kolegi "farmerafm "- pokażcie mi ktora firma na forum internetowym prezentuje swoje aktywa i pasywa ! żadna ! a my rolnicy opisujemy jakto świtenie wygladają uprawy lub ile to to ton zebrano z hektara, apeluję o rozsądek, na forum Agrofoto bywają osoby z firm skupowych i starają się wyczuć jakie plony będą czy jest dużo zboża u rolników a którego brakuje. Rzeczywiste plony wymieniamy poza forum w e-mailach prywatnych i to do osób które znamy. Co do cen na terenie lubelszczyzny, pszenica 570 zł/t paszówka, pszenica jakościowa 600 zł/t. pozdrawiam jerzy

#725 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 19:29

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) jerzy nie wczuwaj sie.

#726 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 04 sierpień 2010 - 20:03

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Nie wiem czy kosić już pszenicę ;) U nas w większości nie skupują, mam odmianę Tonacja, nie wiecie gdzie w łódzkim skupują i można uzyskać jak najlepszą cenę?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#727 Share jerzy

jerzy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 20:35

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) @marekgizio złośliwości zostaw dla siebie.

#728 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 05:31

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) farmermf
Ma całkowitą rację. Piszcie dalej jak to Wam nie sypie, jakie to macie plony itd. Ceny wtedy z pewnością wzrosną. Sami widzicie, że spekulanci przeglądają rozmaite fora internetowe. Rozumiem każdy lubi się chwalić, aczkolwiek zostawcie to dla siebie a przynajmniej nie wypisujcie tego w necie !!!!!!
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#729 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 05:45

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) +1
Cisza panowie w temacie plonów bo cwaniaczki + google takie tematy łatwo wychwytuje.

#730 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 05 sierpień 2010 - 06:02

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) proponuje wrócić do tematu czyli podawać ceny,pszenica gluten 26 700 netto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#731 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 sierpień 2010 - 08:36

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) 700 netto?? nieźle się zaczyna....pszenica zwykle miała 50% ceny rzepaku więc w tych granicach powinna oscylować.

#732 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 10:53

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Vitasem
A gdzie taka cena ??? Myślę, że po takiej skłonny jestem trochę sprzedać a nie magazynować
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#733 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 11:14

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Ja też bym sprzedał po takiej. To gdzie za tyle skupują?

#734 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 11:18

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Firma Agrolok ,szczegółow nie znam bo to informacja od kolegi.

#735 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 11:43

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) To się wkopałeś bo wczoraj się pytałem i agrolok płacił po 600zł +vat i przed chwilą potwierdzili mi taką cenę.
Także daruj sobie takie bajki cwaniaczku.

#736 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 11:52

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Eeee szkoda że Agrolok. Z tą firmą miałem już do czynienia i jej szczerze dziękuję ...
W sumie za konsumpcyjną na miejscu mam po 640 zł brutto

#737 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 11:59

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) A ja sobie bardzo chwalę współpracę, nikt nigdy nie dał mi lepszych cen na środki ochrony roślin, nawozy, zboże niż oni.
Ostatnio to wszystkim tylko z nimi handluję.

#738 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 12:19

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) kolego z tym cwaniaczkiem to mocno przesadziłeś,ale czego się spodziewać po człowieku ,który pyta a za udzieloną odpowiedź kogoś obraża.Jeżeli masz trochę honoru to szybko przeproś. A jezeli mój kolega mówi nieprawdę choć w to nie wierzę to inna sprawa.Za długo żyję na tym świecie żeby opowiadać bajki.

#739 Share Farmer1976

Farmer1976

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 12:27

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Witam Panowie, nowy z zachodniopomorskiego ( nie wiedziałem gdzie się przywitać więc witam tu ). Mam pytanie do jakich firm sprzedajecie w zachodniopomorskim ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#740 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 13:03

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.) Za co mam cie przepraszać? Za to że pleciesz bzdury? Nikt nie płaci po 700zł netto za pszenice, a napewno nie Agrolok. Mam przepraszać że najwidoczniej o rolnictwie wiesz tyle co usłyszysz z opowieści?

Więc albo twój kolega sobie robi z ciebie jaja i ty za mało wiesz o życiu żeby wiedzieć kiedy ktoś sobie leci z tobą w h... , albo sam próbowałeś przycwaniakować i jak ktoś cię sprawdził to zaczynasz wyjeżdżać z tekstami że wiesz to od cioci z ameryki.

Więc po co piszesz tu bzdury? Może odrazu powiedz że wujek ci powiedział że pszenica jest po 900zł, bo to taka sama prawda jaką napisałeś wcześnej.

Spytaj się kolegi kto z agroloku mu taką cenne powiedział i ja sie o niego wypytam, zaraz się sprawa wyjaśni czy ktoś w agroloku skończy pracę, czy lepiej poszukaj lepszych kolegów czy poprostu jesteś łatwowierny.