Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
limousine    38

Dołączm sie do pytania Dawida , gdzie w łódzkim można upchnąć pszenice za min. 600 netto? Młyn Burzenin 550 netto.


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer1976    0

Ceny w zachodniopomorskim na dzisiaj to : pszenica 11%-680, 12%-700, 13%-720, 13,5%-740, 14%-760 złotych NETTO żyto, pszenżyto, jęczmień po 570 netto !!! Wszystko to z odbiorem z gospodarstwa w zachodniopomorskim i lubuskim. CENY ROSNĄ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Farmer1976

Jaka firma ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki550e    1

Za co mam cie przepraszać? Za to że pleciesz bzdury? Nikt nie płaci po 700zł netto za pszenice, a napewno nie Agrolok. Mam przepraszać że najwidoczniej o rolnictwie wiesz tyle co usłyszysz z opowieści?

 

Więc albo twój kolega sobie robi z ciebie jaja i ty za mało wiesz o życiu żeby wiedzieć kiedy ktoś sobie leci z tobą w h... , albo sam próbowałeś przycwaniakować i jak ktoś cię sprawdził to zaczynasz wyjeżdżać z tekstami że wiesz to od cioci z ameryki.

 

Więc po co piszesz tu bzdury? Może odrazu powiedz że wujek ci powiedział że pszenica jest po 900zł, bo to taka sama prawda jaką napisałeś wcześnej.

 

Spytaj się kolegi kto z agroloku mu taką cenne powiedział i ja sie o niego wypytam, zaraz się sprawa wyjaśni czy ktoś w agroloku skończy pracę, czy lepiej poszukaj lepszych kolegów czy poprostu jesteś łatwowierny.

 

 

woj lubuskie, pszenica 700zł 745zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

niewiem czemu tak nie dowierzacie ze pszenica moze byc w cenie, dzis dwonil do mnie gosciu z malej prywatnej firmy zajmujacej sie skupem zboz i zaoferowal 700zl netto za tone pszenicy ps moze ktos podac link do strony gdzie sa notowania zboz z gieldy matif ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

http://ohler.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=99%3Awiadomosci-z-gield-zboza&catid=901%3Aohler&lang=es

 

Tutaj można chyba zobaczyć.

 

Czytałem właśnie że do końca roku Rosja wprowadziła zakaz exportu zbóż. Na pewno odbije się to na cenach zbóż.


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

dzis mowili w agrobiznesie ze gielda matif szaleje,w sezonie 2007-08 jak pszenica byla po 800zl skupowali wszystko w tym moze byc podobnie,ja mowie zawsze lepiej jak jest mniej towaru a lepsza cena mniej sie nawoze przyczep a lepiej zarobie zobaczymy jutro czy matif pojdzie dalej w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki550e    1

Coś mi się wydaję że w tym roku będą brali co popadnie?,byle było co kupować?

no tak tylko że ja zdążyłem zkosić 30% pszenicy, a pszenżyto nawet nie ruszone, teraz ciągle pada, i wszystko zaczyna porastać w kłosie, podejżewam że ztależuje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Wiecie co dziś mnie wku*wiło- wypowiedź "naszego" ministra rolnictwa, który namawia polskich rolników aby wyzbywali się zboża bo w przeciwnym razie podrożeje chleb, mąka itp. Dziwny koleś. Przez ostatnie kilka sezonów dostawaliśmy marne pieniążki za naszą pracę, a niekiedy nawet dokładaliśmy. W tym roku nadarza się okazja aby wynagrodzić sobie wspomniane kilka sezonów wstecz. Niech się zatem martwią ludzie z miasta, którzy nie szanują polskich rolników o ceny żywności. Mieszkaniec wsi sobie poradzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki550e    1

Wiecie co dziś mnie wku*wiło- wypowiedź "naszego" ministra rolnictwa, który namawia polskich rolników aby wyzbywali się zboża bo w przeciwnym razie podrożeje chleb, mąka itp. Dziwny koleś. Przez ostatnie kilka sezonów dostawaliśmy marne pieniążki za naszą pracę, a niekiedy nawet dokładaliśmy. W tym roku nadarza się okazja aby wynagrodzić sobie wspomniane kilka sezonów wstecz. Niech się zatem martwią ludzie z miasta, którzy nie szanują polskich rolników o ceny żywności. Mieszkaniec wsi sobie poradzi... :)

prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

tez slyszalem jak sawicki mowil ze niechcialby zeby sie powtorzyla sytuacja z sezonu 2007-08 i to mowi nasz minister rolnictwa co za burak jeden z niego, on dbac o nasze interesy niedba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Wiecie co dziś mnie wku*wiło- wypowiedź "naszego" ministra rolnictwa, który namawia polskich rolników aby wyzbywali się zboża bo w przeciwnym razie podrożeje chleb, mąka itp. Dziwny koleś. Przez ostatnie kilka sezonów dostawaliśmy marne pieniążki za naszą pracę, a niekiedy nawet dokładaliśmy. W tym roku nadarza się okazja aby wynagrodzić sobie wspomniane kilka sezonów wstecz. Niech się zatem martwią ludzie z miasta, którzy nie szanują polskich rolników o ceny żywności. Mieszkaniec wsi sobie poradzi... :)

Mam to centralnie w d*pie!! Jak pszenica była po 800zł to cena chleba automatycznie wzrosła,a jak rok temu była po 500zł to jakoś cena chleba nie spadła.Niech sie lepiej dobiorą do d*py piekarza i innym pośrednikom a nie nam rolnikom którzy utrzymują ten cały burdel!!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja tez mam w du..ie wszystkich piekarzy bo jak cena sopada po 400 zł pszenica to mowia ze maka to maly procent w kosztach produkcji chleba a jak drozeje to oni odrazu ceny w gore podnosza

a ministra to dac mu widly i niech gnoj od swin wyrzuca a nie polityka sie zajmuje zobaczymy wtedy jakie by mial zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornel    3

Panowie a ja mam pytanie czy ktos z was współpracował z firma Diamant Polska i czy jest zadowolony ze współpracy i oczywiscie czy sa oni wypłacalni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiecie co dziś mnie wku*wiło- wypowiedź "naszego" ministra rolnictwa, który namawia polskich rolników aby wyzbywali się zboża bo w przeciwnym razie podrożeje chleb, mąka itp. Dziwny koleś. Przez ostatnie kilka sezonów dostawaliśmy marne pieniążki za naszą pracę, a niekiedy nawet dokładaliśmy. W tym roku nadarza się okazja aby wynagrodzić sobie wspomniane kilka sezonów wstecz. Niech się zatem martwią ludzie z miasta, którzy nie szanują polskich rolników o ceny żywności. Mieszkaniec wsi sobie poradzi... :)

 

Sawicki namawia żeby rolnicy pozbyli się zboża bo na tym zarobi jego kolega Komorowski własciciel młynów w polsce i nawet jakby chłopi sprzedali teraz wszystkie zboze i tak chleb podrozeje bo plota juz poszła o słabych zbiorach a dobra kase zarobi kto inny. Ludzi spod znaku zielonej koniczyny juz dawno przestałem słuchać bo PSL juz dawno nie jest partia chłopską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Jeszcze troche to PSL sprzeda rolników za stołki w nastepnej kadencji. Wypowiedz Sawickiego nie wskazuje o jego zainteresowaniu losem rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

Minister chce żeby rolnicy sprzedali teraz pszenicę po 600 do elewaru a jego kolesie z partii sprzedadzą ją piekarzom po 1000zł na zimę/wiosnę.60proc zysku w pół roku to żadne fundusze nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj