Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

ferdek1    8

u nas owies po 300zł


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzio    1

u nas

żytko 210+vat

pszenżyto 300+vat

owies 210 +vat

masakra ale widzę że na giełdach mały wzrost może będzie lepiej ,

bolid20

daj namiary na firmę która oferuje takie ceny tel czy adres


moje filmiki you tube

mtz82 +bury2.5
http://pl.youtube.com/watch?v=rD01sQvTx3Q
miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

wczoraj byłem na młynie z żytem stało przede mną dwóch kierowcow z płońska patelniami mówili(nieformalnie) że jadą z ukrainy...żyto idzie zpo 180 zł a pszenica o bardzo dobrch parmetrach po 350zł.. i jak to ma być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

wczoraj kupiłem 16 ton pszenżyta po 340zł tona


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oplacało się?W CN 100 kg kosztuje 108 zł.Zwrot do ha 100 zł i koszt zaprawy ok.20zł/ha przy wysiewie ok 160kg raczej przemawia za materiałem kwalifikowanym.O jakości nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u nas pszenica konsumpcyjna od 440-491 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

U mnie Też jest słabo bo mam 29 krów mlecznych i za te mleko mniej teraz Płacą :)


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

dziś kupiłem przyczepe zboża(pszenżytp) 18 ton po 340zł tona i zaraz wziąłem od tego samego rolnika przyczepe prosiaków 48szt cene podałem w temacie cena prosiąt:)


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a w jakiej cenie jest u Was żyto, bo się właśnie zastanawiam czy kupić teraz czy na wiosnę (bo mi braknie zboża dla krówek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Liczysz że na wiosnę żyto będzie w formie darowizny? Myślę że dzisiejsza pseudo-cena jest do strawienia i nadzieje na niższą wartość tego zboża zakrawają na kpinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Koledzy interesuje mnie cena jęczmienia jarego w waszych okolicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Pszenżyto 350 +vat ,jęczmień 390-400 + vat, żyto 280 -300 + vat--odbierają sami ale poczekam jeszcze troszkę. Wszyscy pośrednicy i zakłady mówią że nie bedzie drożej ,że import- ale na gieldach w zachodniej Europie i Usa pszenica już po 570 i pcha się do góry.Podobno jesteśmy w unii- a ceny u nas jak na zakaukaziu.A dodam jeszcze ze w mojej okolicy zakłady zbożowe i paszarnie strasznie kwiczą ,że chłopy paszy nie biorą - ale z nimi podobnie jak z zakładami nawozowymi-za chitrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj