Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

lukas17    0

ja kupiłem w tym tygodniu razem 100ton zbożą starczy na 3 miesiące:)

ceny:

pszenżyto 440zł

pszenica 460zł

jęczmien 480zł;/

mieszanka 500zł;/

żyto 350zł<_<

a i kupiłem słomy :

kostka z simpmy z 224 1.80zł/szt

balot okrągły po 28zł


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tktomek74    2

Tydzień temu sprzedałem pszenicę po 530 zł\t , a w tym tygodniu już po 510 zł i są kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qaz1    0

u mnie po 520 z vat za pszenice paszową. jak myslicie? zdrozeje? bo nie wiem czy sprzedawac czy poczekac jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Zboże idzie na dół przynajmniej u nas ja kupiłem pszenżyto paszowe po 450zł ostatnio trochę jeździłem i sie pytałem i średnio przez nie całe dwa tygodnie poszło od 10-40 zł na tonie w dół


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

U mnie cena bez zmian. Pszenica po 510zł wychodzi z vatem ,i troche dziwi mnie to że są takie duże rozbieżności cenowe :P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek22    3

Rozpiętość cen jest duża w zależności od regionu kraju.

Najtaniej jest na południu kraju, gdzie wytwórnie pasz płacą za

pszenicę paszową 440-450 PLN/t netto, a najdrożej na

północy kraju – 530 PLN/t. Ceny kukurydzy wahają się natomiast

w przedziale od 450 PLN/t do 520 PLN/t

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

U nas WIPASZ płaci za pszenżyto po 440 plus vat, ale to cena wyjściowa a jak zaczną odliczać zanieczyszczenie, białko itp to żeby 400 wyszło. Pośrednicy płacą po 400 plus vat. Ja znalazłem kupca za 420 plus vat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

ja wczoraj sprzedalem 6 ton po 450 zł

jak sie jeszcze ktos nawinie chetny to sprzedam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

A ja wczoraj sprzedalem do firmy Szmidt pszenice po 510zł z vatem...Nawet pol tony saletry za tone pszenicy nie kupie :) Normalnie masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

pszenica 400zł/t ludzie świnie drogie zborze tanie tylko teraz świnie trzymać


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

U nas ceny zbóż marne :(pszenica 400zł jęczmień 500 owies 500zł żyto 360zł a ja troche mięszanki do siewu wujkowi sprzedałem po 60:P a owies po 55 ;)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Jak myślicie zboże warto już sprzedać czy jeszcze czekać? A po ile teraz jest owies i pszenica szczególnie na Podkarpaciu?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zastanawiam sie dlaczego nie sprzedałeś po żniwach za ok.600zl/t,a pytasz teraz czy warto jak jest po 450/t.Odpowiedz nasuwa sie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tego nie wiedział nikt.Cena 600 zł wydawała się niezadowalająca,również dla mnie.Nonsens pytania polega na wyrazie "warto".Przecież sprzedawanie zboza poniżej cen interwencji rynkowej jest bez sensu.Oddawanie zboża za takie pieniadze jak nam dzisiaj proponują jest w/g mnie "dawaniem d*p...." Jesli masz na chleb -nie sprzedawaj,a sprzedaż by kupić nawozy lub inne srodki plonotworcze -samobójstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

ja wczoraj wozilem u nas na poludniu po 500 plus vat za konsumpcje i 450 paszowka w kolejce stalo duzo czechow nauczyli sie do nas wozic mowili ze u nich wychodzi ok 300zl za tone dziwi mnie ze zlotowka tania a im sie dalej oplaca nas zasypywac zbozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jaka cena na pszenice na dolnym slasku?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj