Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daro    1

łódzkie,okolice Opoczna - żyto - 360; owies - 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Pszenżyto paszowe 330

Jęczmień paszowy 410( brak go u mnie w podlaskim i przywożą mi handlarze z dawnego Zamojskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

To u mnie za paszówkę pszenicy można dostać koło 400 zł a jęczmien można kupić za koło 420 zł.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

drogo u was u mnie pszenica 340-350 jęczmień podobnie

 

 

@kizo sporo potrzebujesz jęczmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1
Pszenżyto paszowe 330

Jęczmień paszowy 410( brak go u mnie w podlaskim i przywożą mi handlarze z dawnego Zamojskiego

Wdze że moje strony :P no chociaż ja bardziej pod Lublin


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

tak średnio 15 ton miesięcznie jak mam kiszonke z kukurydzy a jak mi się skończy to tak 20-25 ton na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Jak będziesz potrzebował na jesieni jęczmienia to dawj znać może się dogadamy mam po żniwach z 20 ha jęczmień do opchnięcia reszte zostawiam dla siebie będzie tak koło 130 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Zobaczymy jak uda mi się postawic silosy to może i będę potrzebował nieco więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

u mnie duzo zalezy, jak uda sie zalapac bro to bede potrzebowal jakies 150ton zboza paszowego, pszenicy mam w tym roku tylko 6ha sukcesu wiec pewnie duzo bede musial kupic, ale pod warunkiem ze bro chwyci, jak nie to bedzie swoj jeczmien :)

zobaczymy co bedzie za 2 miesiace :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

a u nas RZEPAK sie pisze przez R Z :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

Gdzie można w Lubelskim dobże sprzedać Pszenicę jarą ktoś wie ? i jakie mysi mieć wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsc924   
Gość xsc924

to u was tania pszenica ja sprzedalem po 440 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

To u mnie też na paszówkę tyle dają za pszenicę ale z dowozem gdzieś 40 km. Jak na miejscu to po 420 zł.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

to tak jak u nas ceny sa od 430 do 440 zadna rewelacja z tym co było pare lat temu :( grzes masz jaki gg


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

wczoraj sprzedalismy przyczepke pszenicy - cena 430zl :(

mam nadzieje ze za jakies 3-4 tyodnie kupie jeczmien po jakies 300zl :)

bo jak nie to bedzie mega lipa bo zostalo mi juz tylko jakies 5-6ton paszy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

No nie wiem czy Ci się tak tanio uda. Duże ozimych wymarzło. Może na żniwa za tyle dostaniesz ale wcześniej wątpliwa sprawa.

  • Like 1

The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

U nas na północnym mazowszu zboża nie wymarzły tylko bardzo dużo zniszczyła pleśń śniegowa , ciekawe jak to będzie po żniwach ?


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

U nas niewiele ozimin wymarzło. Ci co później siali to musieli nawozem i odrzywką nadrabiać. Ale za to wszystko wysycha bo u nas nie padało już prawie 3 tygodnie i wcale się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Jęczmień browarny ozimy odstawiam po 590 +vat trzeba odtrącić wyrównania i ewentualnie białko. Jary ma być droższy a pszenicę chcą już kontraktować na wrzesień po 510


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
Jęczmień browarny ozimy odstawiam po 590 +vat trzeba odtrącić wyrównania i ewentualnie białko. Jary ma być droższy a pszenicę chcą już kontraktować na wrzesień po 510

Jęczmień po 590?? :) Kurcze jak mój przejdzie to będzie git :) A ile za pszenżyto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj