Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

fezoi    170

Pszenica konsumpcyjna 1000 zł. , paszowa 940 zł (netto) , to dzisiejsze ceny oferowane przez Ampol-Merol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

dzwonilem dzisiaj do dalgetty i zaoferowali mi konsumcje za 1030zl netto tona odbior pomorze parametry nie mniejsze niz opad 250 gestosc77 bialko12 gluten 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba5997    11

Interesuje mnie cena pszenżyta w rejonie powiatu węgrowskiego.I jaki skup zbóż byście polecili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

lubelskie, o ile dobrze pamietam: pszenica paszowa 95, jeczmien 75, pszezyto 73


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

DEL

Edytowano przez Mathieu92

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

kolego wiesz ze dzwonia, ale nie wiesz w ktorym kosciele

w pobilzu jest drogi skup i wlasnie tam robia takie przekrety


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Chemirol Orchowo,pszenica paszowa 930zł,kons 960zł, jęczmień 780zł, rzepak 1900zł,ceny z wczoraj i netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor16145    2

Hima Spytkowice jeczmień 800netto pszenica 930 ale sami mówili żeby się wstrzymać do 15listopada bo ma byćdrożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakie są ceny pszenżyta w waszym rejonie?

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Elewator Rogów , ceny netto , ilości nie calosamochodowe

Pszenica kons. 970

Pszenica pasz. 960

Pszenżyto 880

Jęczmien 820

Zyto 700

 

Dzisiaj podwyższyli ceny - bardzo ostro po 30-60zl/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

u nas cienizna na miejscowych skupach

pszenica 880

jęczmień720

ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Świętokrzyskie pow. jędrzejów.

pszenica paszowa 1000zł brutto

jęczmień 850zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

gdzie płacą po 100 zł za paszową w jędrzejowskim ???? bo już bym trochę pościł po tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeskow7    0

A ile pan R. oszwabi na każdej przyczepie ? Słyszałem niezbyt pochlebne opinie, już u mnie we wsi kilku się wkurzyło i tam nie wozi zboża.

 

 

Osobiście sprawdziłem to i stwierdzm, że to są tylko pomówienia. Nie dostrzegłem nieprawidłowości. Wczesniej zważyłem na innej wadze. Inna waga pokazała tyle samo. Pusta przyeczepa ważyła tyle co zawsze. Jak dla mnie jest ok.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Dobrze, przepraszam, edytuje tego posta, a zdanie swoja zachowuje dla siebie.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Piast Lewkowiec

pszenica 960netto

pszenzyto 880netto

 

jak kształtuja sie u was ceny żyta?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za żyto płacą 750zł/t, a pszenżyto po 880zł/t. Ceny netto. (Nastąpiła pomyłka, post został zmieniony)

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

gdzie takie ceny? jakie parametry zyta na ta cene pewnie ponad 180 opadania ?


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj