Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Gość murtek   
Gość murtek

andrzejB

Również proszę o namiary ? Sprzedam nawet wszystko po 1000 zł/t. Ilość 170 t (raczej konsumpcyjna) ;)

 

tomgli

Napisz cenę jaką oferujesz w tej chwili za zboże (interesuję mnie głównie pszenica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejB    3

Ja bym sie nie zastanawiała,cena 1200zł wg mnie dobra.Daj namiary a swoją sprzedaje za te cenę od ręki :)

To taki znajomy gość odemnie. Żaden skup. Facet wie, ze pszenica dobra bo w porę skoszona i liczy na to że w młynie za jakis czas dostanie lepszą cenę za tę pszenicę. Kupił juz trochę od mojego brata- bo ten też kosił tego samego dnia. Teraz mnie namawia bym mu sprzedał pare ton. Liczy chyba na jakiś dobry zysk, ale czy mu się to uda sprzedać powyżej 1200 to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

To raczej na giełde z tym ;)

 

Pszenica 750 zł/t, kto najchetniej kupiłby pszenżyto ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejB    3

andrzejB

Również proszę o namiary ? Sprzedam nawet wszystko po 1000 zł/t. Ilość 170 t (raczej konsumpcyjna) ;)

 

tomgli

Napisz cenę jaką oferujesz w tej chwili za zboże (interesuję mnie głównie pszenica)

170 ton to ten gość chyba widział tylko w Agrobiznesie :D Musiałby się majątku pozbyc by to od ciebie kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mysle ze konsumpcyjna wiecej niz 1200zl nie bedzie bo jezeli bedzie to bardziej bedzie oplacalo sie im importowac

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

U nas jęczmień 550zł

rzepak 1890 - oczywiście pierwsze 6 przyczep potem cena w dół już poszła, bo zaczęli wozić..

pszenica podeszła pod konsumpcyjną 800zł

W tym roku narzekać nie możemy plony piękne mieliśmy:

jęczmień 6/t

rzepak 4,6 t/h

pszenica 7,3t/h

Dawno takich dobrych zbiorów nie mieliśmy unas to dobre wyniki są! Średnio co roku 30% gorzej. Napewno macie lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Już nie raz było tutaj pisane żeby nie publikować wyników swoich plonów <_<


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Dzieci mają bujną fantazję :lol:

 

Ps. Te szacunki kilka postów wyżej z pewnością sporo zaniżone :lol: :lol:

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ja mysle ze konsumpcyjna wiecej niz 1200zl nie bedzie bo jezeli bedzie to bardziej bedzie oplacalo sie im importowac

Jak na 17lat to całkiem nieźle znasz się na ekonomi,taki mały Balcerowicz. :lol:


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    110

u nas ostatnio było cos około 850 za jakość ale młynarze jeszcze nie wiedza co robic w wyniku braku parametrów w ozimych..zobaczymy moze beda brali troche taniej z gorszymi parametrami bo paszówka strasznie leci <_< co do qq u nas nie przewiduje zbyt cudownych plonów ale to sie zobaczy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

u nas biją sie o zboze a plony gorsze jak rok temu, narazie pszenica 800-860netto ale bedzie chyba duzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEVEZ    3

U nas też biorą tylko że ilości cało samochodowe minium 26T,a moje 5T jęczmienia nikt nie chce :(

Jak są chętni to zapraszam,po 650 PLN oddam,suchy i czysty woj.śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ster    0

Kupię pszenice, jęczmień, przeżyto paszowe z Woj Lubelskiego najlepiej okolice Międzyrzeca Podlaskiego. Piszcie PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

A nie chciałbyś po 2tyś. żeby była? :blink: ja tam bym chciał :D

tylko nie wiadomo czy jak bedzie po 2tyś to nie wiadomo po ile nawozy i paliwo bedzie sam mam około 100ton konsumpcyjnej sprzatnięta przed deszczem ale parametrów nie badałem zawsze odstawiam na młyn narazie cierpliwie czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

jak nie badałeś parametrów to się na razie nie podniecaj, bo na oko to wszystka ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

2 raczej z przodu nie bedzie nie licze na to a jak bedzie to mało kto taką cene dostanie a po za tym wszyscy zapłacimy za to w cenach nawozów itp.A po za tym pisac o cenach to sobie możemy i tak to od nas nie zalezy wystarczy plotka i sami wiecie co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Kupię pszenice, jęczmień, przeżyto paszowe z Woj Lubelskiego najlepiej okolice Międzyrzeca Podlaskiego. Piszcie PW.

A południowy kraniec podlaskiego - to za daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj