Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karola134    16

w jakubowicach u strojnego z tydzień temu paszowa była po 100 brutto w tamtym roku do niego woziłem to z kasą nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

moze wiecie jak z cena jeczmienia w lubelskim ???


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w jakiej cenie są otręby w waszych terenach

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    53

Giełda to inna bajka,po prostu spekulacje,tam są gracze , którzy zarabiają miliony na takich skokach. A w rzeczywistości pszenicy nie ma.

Edytowano przez Max83Max83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

U mnie w Lubelskim ubiegłą sobotę pszenicę paszową sprzedałem po 1070 brutto jak dla mnie niezła cena.

 

A jak kolego z ocenianiem pszenicy paszowej w tym Krzczonowie , bo cos u siebie zaobserwowałem rozkrucha?

Edytowano przez szynszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETORAK89    0

orientuje się ktoś po ile teraz jest owies ? i ile koszkuje zboże do siewu ? mam zboża z 1 siewu i czyszczone nie wiem ile sobie powiedzieć prosze o podpowieć pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

U nas rynkowo głownie koniarze kupują 650-750 zł takie ceny rolnicy chcą ,no w centralach siewne bedzie za miesiąc te 2 tyś niżej raczej nie kupisz wiosną czyszczone sprzedawałem 800-900 zł teraz myślę podobna cena będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj