Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

kissmy...    67

z tego co mówią handlowcy już nikt nie ogląda się na parametry, im bliżej do portu tym drożej, stąd różnice w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5

Patrzą na parametry do portu paszówki nie wezmą choć by u mnie.... a jak wezmą to różnica w cenie bedzie znaczna..u mnie paszowa 960netto na poty a młyn 1020złnetto o takich samych parametrach. I już jeden młyn nie kupuje jest zawalony a np ziarnpol ma już tyle zburz nakupowane że wynajmują po rolnikach dodatkowe hale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

ciekawe jak sie te zawirowania na gieldach swiatowych rozwina po nowyn rok przyjda znizki jak w USA czy naprawde europa i bliski wschod sa tak wymiecione ze cena sie utrzyma a nawet wzrosnie tak jak zapowiadali 1200 netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebb1    0

moim zdanie ten szał wkońcu sie skończy i beńka pęknie bo ile można ją dmuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

cena bez zmian 1000 netto za pszenicę u mnie ale na matif i cebot duże spadki albo przed świętami marazm w handlu albo bańka pęka i będzie tylko w dół niedawno pszenica na matifie była po 280 euro teraz już po 248 a w stanach tylko 290 dolarów czyli poniżej 900 zł

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

jak myslicie pszenica bedzie drozec czy juz raczej nie ? czy bedzie tanieć

 

a kukurydza w jakich cenach u was chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

ciężko powiedzieć ale każde wzrosty kiedyś się kończą

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

spekulacja na zbożach to dopiero się zaczyna,Rosja i Ukraina już wyczerpały swój potencjał eksportowy do żniw w Europie daleko,w tej chwli spekulanci siedzą na akcjach bo tam się zarabia pieniądze,bo hossie na akcjach zawsze przychodzi czas na surowce ,a jeśli Rosja i Ukraina wstrzymają eksport pszenicy to nie wiem czy na 300Euro się zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Ile oferujesz za żyto o parametrach konsumpcyjnych ? moze byc na pw


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeso23    2

Kolego dralo5 nie wiem czy ci mówi coś miejscowość Krzczonów ale to tam tyle płacili,a jaka jest cena na dzień dzisiejszy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

@grzeso Dzięki kolego. Mówi mówi mi bo mam 30 km tylko powiedz w którym krzczonowie dokładniej? Może w tym gs? Może jaki nr tel?

Edytowano przez dralo5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Witam, pszenica paszowa 1000 zł brutto cargill oddział Ropczyce, skup do 14,5 % wilgotości

jęczmień 860 na rękę Gospodarstwo Rolne, Góra Ropczycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Zboże to wszystko powinno być po 100 zł, otręby już są 750 ,przy tych kosztach produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

To co powiecie o tych obniżkach myślicie ze zboże znów będzie drożeć żeby się nie okazało ze wszyscy po nowym roku ruszą sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Wydaje mi się, że jeżeli do tego czasu ktoś nie sprzedał to będzie czekał do wiosny ze zbożem bo kasa z dopłat już jest albo będzie w krótkim czasie. Ja bym się nie spodziewał większego ruchu w sprzedaży aż do kwietnia a co to może spowodować każdy się domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeso23    2

dralo5 Krzczonów koło Lublina. To nie w gs. od dwóch lat jest nowy skup ,bez obaw to solidna firma nr. 695576595 pod tym nr. dowiesz się wszystkiego Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260

Zboże trzmają jeszcze ci co niemają żadnych inwestycji i liczą na... hmm sam niewiem na co :D Na matifie już spada no ale poczekajmy co przyniesie nowy rok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Do żniw jeszcze dużo czasu i wszystko może być,w tym roku pszenicę sprzedałem coś koło 20 lipca ,czyli dokładnie rok po żniwach i cena była 980zł netto,jeszcze zima się nie rozkręciła ,a i pogoda nie pomaga najpierw -12 bez śniegu ,a dzisiaj

+7 w ciągu doby taki szok,tak więc bez paniki,kto sprzedał to sprzedał ,a ci co mają to jeszcze czekają i ja osobiście też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Duży wpływ będzie miało to, że Rosja i Ukraina już nie będą eksportować zbóż, stan ozimin po zimie oraz ceny kukurydzy. Może być tak, że duża cześć rolników w Europie zasieje QQ ze względu na cenę i rozwijający się rynek biopaliwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj