Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Grzenio    17

dolnyśląsk, powiat jaworski,

cena indywidualna za całoroczną współprace.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

u nas cena około 1000 zl /netto ale teraz o dziwo spadła troszkę na giełdach to nawet dużo poleciała pszenica na mAtifie ledwo 260 euro i spada


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mindel24    4

lechpol :( 1020 + vat dal co ztego poszla na proby 4 auta w 2 znich wykryli pajeczaka a pszenica z jednej pryzmy.beda potroącenia kombinuja jakmoga niebede z takimi handlował pierw zapewnia ze nie wróci super pszenica atu lipa jeszcze za kasa długo czekać OSTRZEGAM PRZED TAKIMI FIRMAMI-nigdy niemiałem robala w pszenicy aszło na porty już też.a mialem popodobnej cenie do czerska koło ch*jnic lub firma z bydgoszczy-pośrednik iteż by niewybredzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

W jęczmieniu u wielu rolników w mojej okolicy był pajęczak, niestety u mnie też jest co mnie zdziwiło. Dając próbkę myślałem że jest ok niestety nie, w żniwa było ok a teraz lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Rób próbki w kilku punktach skupu. Nie dajmy się dymać..

Edytowano przez maniek33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

racja-ja też nigdy nie miałem robaka i aż tu nagle zaskoczenie! Wynaleźli rozkruszka w jęczmieniu(to chyba ten pajęczak co piszecie?), cena w dół o 20 zł/t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Tak, chyba jest to samo choć nie jestem na 100% pewien. Proponują też mniejszą cenę o 20 zł na tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Jestem z lubelskiego ale nigdy nie próbuję tu sprzedać zboża na miejscu. Zawsze Tir i w polskę. Nawet z pośrednikiem dostaję więcej jak tu na miejscu. Ostatnio miałem propozycję za pszenicę paszową 950-970 netto z odbiorem z podwórka. Jeszcze się nie zdecydowałem na sprzedaż.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia20    16

Stadnik 1100 brutto - ale nie wiem czy każdemu tyle daje

Inna firma - niestety nie pamietam nazwy jakoś 1113zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie ceny aktualnie w wschodniej wielkopolsce i na wybrzeżu bo nie wiem czy bawić się w wożenie mi tu oferują 830 netto konsumpcyjny, 790 paszowy jęczmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeso23    2

U mnie w Lubelskim ubiegłą sobotę pszenicę paszową sprzedałem po 1070 brutto jak dla mnie niezła cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1305

Jestem z lubelskiego ale nigdy nie próbuję tu sprzedać zboża na miejscu. Zawsze Tir i w polskę. Nawet z pośrednikiem dostaję więcej jak tu na miejscu. Ostatnio miałem propozycję za pszenicę paszową 950-970 netto z odbiorem z podwórka. Jeszcze się nie zdecydowałem na sprzedaż.

Tylko uwaga na samochody ,bo przyjeżdzają po zboże z pustym bakiem i potem na wagę ,a po rozładunku tankowanie 1000l ON i na wagę .Tak więc czujność na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

jak przyjeżdża tir to jedziemy na wage pustego ważyć, i po załadunku pełnego innej opcji kolego nie widzę, przy świnkach to mogą Cię łatwiej przekręcić ale na zbożu jeśli ważysz u siebie gdzieś w pobliżu to nie bardzo rozumiem z tym paliwem co ma do rzeczy.

pszenica kons. 1000zl netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alik07    4

W jakich woj. skupuje ten osadkowski? Bo u mnie w lubelskim biorą po 1080 ale brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

lubelskie 1080 brutto pszenica konsumpcyjna, 1030 brutto paszowa, 850 brutto jęczmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj