Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką?

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9689 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 20 luty 2009 - 18:05

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? a właśnie kolega fazi idzie na tapete - nie podoba mi się jego monotematycznosc - jak tak dalej pojdzie to go bedziemy cenzurowac za takie najezdzanie forumowiczów tym skotarkiem

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Dzisiaj, 19:34
  •  

#22 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 20 luty 2009 - 20:49

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? wiesz co deer tobie to ja juz za wypowiedzi dziekuje kolega powiedzial to a inny tamto ty po prostu siejesz zwykle ploty niczym nie poparte bo ktos tam cos powiedzial jezeli cos na czyjs temat mowisz to przynajmniej miej mocne dowody a tak sam sie stajesz zabawny kolega powiedzial normalnie przedszkole hehe

#23 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 20 luty 2009 - 21:02

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Rozlatujace się pompy na wale, przecierające się węże wskutek wadliwego montazu, pękające belki, poziomowanie które nazywa się poziomowaniem a jest sprężynką ze śrubą ne spełniającą swego zadania.

To co mam ci ten opryskiwacz w zebach przytachać, może dokumentację dowodową ?

Ok to są ploty bo ja takiego opryskiwacza nie mam (nie jestem aż tak zamożny by sobie na niego pozwolić), przegrałem w tej dyskusji z kretesem.

Na twoje argumenty cięzko mi odpowiadać (a raczej ich brak).

Pochwal sie jakie twoja firma ma wyróżnienia, atesty, patenty ? A moze znak jakości Q ?
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Dzisiaj, 19:34
  •  

#24 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 luty 2009 - 09:44

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką?

my osobiscie użytkujemy też "SKOTARKA" no i muszę cię zmartwić ale 3 lata które u nas pracuje jest niezawodny żadnej poważnej usterki! Jedynie o ile pamiętam to jakieś nieliczne pęknięcia węzy :D NIe jest to oczywiscie duży model bo tylko 600l ale to chyba chodzi o konkretny model lecz o jakosc firmy :lol:

właśnie też szukam sobie opryskiwacza ale ma być nie gorszy niz poczciwy agrmechanika kranji z 1986 roku w którym pierwszy wąż poszedł po roku 2000!!
jeżeli w 5 letnim sprzęcie idą węże to o kant 4 liter można taki sprzęt rozbić. we wspomnianej przeze mnie agromechanice do dziś zostały wymienione 2 -3 węże a sprzęt dostawał sporo bo tato pryskał nie dość że u siebie to i u kilku ludzi we wsi (jedyne awarie to pourywane końcówki jak się o coś zachaczyło no i w tym roku zawiasy w lancach trzeba poprawić bo jednak sprzęt po ponad 20 latach pracy ma prawo się wyrobić <_< ).
moge zrozumieć że ktoś prostu urwał wąż z głupoty ale jeśli stało sie to podczas pracy lub składania czy rozkładania to sorki -> taki sprzęt to złom za wady konstrukcyjne.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9689 postów

Napisany 21 luty 2009 - 09:57

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Nikita, czy ty liczysz ze sprzet z obecnej dystrybucji bedzie taki sam wytrzymałościowo jak sprzet 20 czy 30 letni?
zycze powodzenia

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#26 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 luty 2009 - 16:14

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Wiesz Jacek - nie twierdze że ma być lepszy niz ten produkowany 20 lat temu ale nie może być gorszy <_<
Mamy teraz lepsze technologie obróbki, projektowanie komputerowe, malowanie proszkowe (bardzo dobre primery/podkłady czy jak to się zwie).
Po coś te wszystkie normy jakościowe testy itp są. Poza tym ja nie twierdzę, że stokarek tadlen czy bury to złe opryskiwacze ale czasem widziałem w nowych sprzętach rozwiązania takie że węże się urywały dlatego że ktoś nie przemyślał jak dany elemet będzie pracował na etapie projektowania.

Ja wiem też, że jakość kosztuje ale może warto próbować zakupów z PROW'em? Sam się nad nim zastanawiam bo trzech rzeczy o ktorych myślę nie kupię za swoje - max dwie i to z dużym bólem.

Sorki dla autora za OT :lol:
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9689 postów

Napisany 21 luty 2009 - 16:32

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? popatrz jak chodza do dzis ciagniki z lat 80 a jak chodza obecne, to samo tyczy sie kazdej innej maszyny, popatrz na tv? mam w domu philipsa z 96 roku i tyra, kupiłem inny lepszy bardziej wypasiony w elektronike w 2003 i juz dawno szlag go trafił <_<

Dodaj odpowiedź