Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką?

26 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcinek16marcin

marcinek16marcin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 10 październik 2008 - 13:25

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? ?
..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Dzisiaj, 19:14
  •  

#2 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 10 październik 2008 - 16:19

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? to zależy ile masz piniędzy czy to ma być nowy czy urzywany ten opryskiwacz????

#3 Share marcinek16marcin

marcinek16marcin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 10 październik 2008 - 17:35

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? ma być nowy. chodzi mi zeby byl w miare dobry i nie drogi..

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Dzisiaj, 19:14
  •  

#4 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 10 październik 2008 - 22:36

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? rau ikarus profesional 2800/18 dobra maszyna prosty komputer i swój rozdzielacz hydrauliczny

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#5 Share JaJacek

JaJacek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 11 październik 2008 - 07:26

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Ja mam Moskit 2018 z hydrauliką, był najtańszy w swojej klasie, trochę belka nie dopracowana, poza tym jest ok. Od wiosny komputer pokazuje blisko 500ha opryskanych, mogę polecić. Poza tym Tadlen nieźle się prezentuje i w rozsądnej cenie. Krukowiak i Pilmet to już wyższa półka cenowa, maszyny zachodnie są jeszcze droższe.
Claas Ares 657, Ursus C-385
Dominator 150

#6 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 12 październik 2008 - 10:41

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Krukowiak w podobnym wyposażeniu i podobnej klasie wielkościowej jest droższy od niektórych marek zachodnich a jaością niestety odstaje.

Dziwie sie kto to kupuje ?
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#7 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 12 październik 2008 - 14:59

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? właśnie:) ja mam do 3 mc caffiniego http://www.agrofoto....image93209.html opryskałem na razie 60 ha i nie mam nic do zarzucenia pompa 230l/min belka rozkładana hydraulicze poziomowanie i wszystko ocynkowane mi sie podoba

#8 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 12 październik 2008 - 17:48

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? To ile dałeś za Caffini?

#9 Share JaJacek

JaJacek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 październik 2008 - 19:59

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką?

opryskałem na razie 60 ha i nie mam nic do zarzucenia

No toś sie napracował... Pojeździj jeszcze z rok i cos napisz.
Claas Ares 657, Ursus C-385
Dominator 150

#10 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 12 październik 2008 - 21:57

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? tak dokładnie to nie powiem :) ale na pweno mniej niż 100k i wiecej niż 60k :o (bez vatu)
@JaJacek to mole lepiej nic nie napisac albo napisac to samo co Ty czyli to co jest w moim poscie wyżej? :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share marcinek16marcin

marcinek16marcin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 28 październik 2008 - 07:01

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? czy da się podczepić do 3512 opryskiwac z hydrauliczną belką?

#12 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 28 październik 2008 - 13:31

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Nie ma najmniejszego problemu.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#13 Share marcinek16marcin

marcinek16marcin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 28 październik 2008 - 14:18

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? aha:) wielkie dzięki:)

#14 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 19 luty 2009 - 12:51

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? jesli ma byc nowy dobry i za rozsadne pieniadze to SKOTARKA 2018 lub 2518

#15 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 19 luty 2009 - 13:30

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? @FAZI - usmiałem sie do łez :) - zabawny jesteś :) - nowy, dobry i za rozsądne pieniądze - SKOTAREK :) :) :) .

#16 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 20 luty 2009 - 13:34

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? deer a co tu znalazles takiego smiesznego które slowo tak cie poruszylo - nowy a moze dobry i za rozsadne pieniadze ?? bo jedyna zabawna osoba to ty tu jestes

#17 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 20 luty 2009 - 14:06

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? @FAZI może ten opryskiwacz jest nowy ale czy dobry i za rozsądne pieniądze radzę Ci popytać użytkowników :).

A tak swoją drogą może kolega wykupi płatną reklamę na AF ^_^ . I wtedy z kryptoreklamą skończy ?

#18 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 20 luty 2009 - 15:00

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? deer jak ty starasz sie byc blyskotliwy ale zgadzam sie z toba w 100% niech wypowiadaja sie uzytkownicy jesli jestes jednym z nich to ok wiesz co mowisz ale jesli nie ( najwieksze prawdopodobienstwo) to pod wzgledem ceny i jakosci tych maszyn masz chyba najmniej do powiedzenia jesli nie mam o czyms pojecia to sie na ten temat nie wypowiadam poniewaz jak mozna cos oceniac skoro sie na tym nie pracowalo ? na podstawie oceny innych to jest ich zdanie a nie twoja wiec nie wypowiadaj sie w imieniu innych tylko w swoim.

#19 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 20 luty 2009 - 17:52

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? my osobiscie użytkujemy też "SKOTARKA" no i muszę cię zmartwić ale 3 lata które u nas pracuje jest niezawodny żadnej poważnej usterki! Jedynie o ile pamiętam to jakieś nieliczne pęknięcia węzy :) NIe jest to oczywiscie duży model bo tylko 600l ale to chyba chodzi o konkretny model lecz o jakosc firmy :)

Moim zdaniem opryskiwacze godne polecenia
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 20 luty 2009 - 17:57

jaki polecilibyście mi 18m opryskiwacz z hudraulicznie rozkladaną belką? Ja mam kolege który handluje takim mniejszym sprzętem rolniczym, sprzedał kilka takich 400L opryskiwaczy i powiedział ze już więcej nie chce tym handlowac.

Dodaj odpowiedź