Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
E_M_KESEK    1

Witam was. Od dłuższego czasu zainteresowany jestem kupnem samochodu jakim jest VW transporter t2 bądź t3, jest to klasyk i moja pasja. Chcę wykorzystywać go do wycieczek i podróży. Szukam samochodu do remontu, może być jakiś z krzaków w marnym stanie, i tak sam chcę go wyremontować go w 100% i przygotować do trasy.

 

Może wiecie o jakimś zapomnianym ogórku stojącym gdzieś za stodołą bądź w pokrzywach. Najlepiej wersja kempingowa. Może uda mi się znaleźć coś w fajnych pieniądzach;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys375    2

Allegro, OLX itp. musisz śledzić bo każdy kto gdzieś ma bądź miał to chciał takie pieniądze że głowa mała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W Pułtusku była niedawno westfalia T3 za chyba 8 tys zł w niezłym stanie. Dziś malucha ciężko kupić w normalnych pieniądzach a co dopiero T2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtek1693
      Witam czytałem dzisiaj temat o liczbie mtg w ciągnikach i pomyślałem żeby założyć coś podobnego ale o samochodach. Ja może nie mam własnego samochodu ponieważ ma dopiero 15 lat, Ale mój tata ma Opla Astre 2 Przebieg to: 202586 km
    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez Prezes10
      Witam potrzebuje instrukcji obsługi do myjki westfali turbostar moze ktos pasiada taką lub wie jak ja programowac:)  z góry dziekuje

    • Przez Krystian6830
      Część 
      Jestem można powiedzieć nowy w tym temacie więc proszę się nie śmiać jak to pytanie będzie głupie Ale.. czy ten środek będzie dobry na zabieg t2 w pszenżycie? 
      A, i tak wgl kiedy wykonuje się ten zabieg ?
      Czy mogę pryskac tym seguris zawsze kiedy zobaczę chorobę czy np. Można pryskac tylko do jakiejś fazy wzrostu ?
      Z góry dzięki za pomoc !!!


    • Przez areczek00095
      Cześć, niedawno zakupiłem i zamontowalem dojarke przewodowa Westfalia z myjka Circomat. Mam pytanie, czy można skrócić czas mycia tej dojarki? Myje ona 40 minut. Rur mam około 40 metrów i póki co podpiętę 2 aparaty. Najbardziej irytuje mnie to że wydmuchuje ona wodę z rur tzn wydmucha ją w minutę a potem z 10 minut pompa chodzi na darmo. Da radę to jakoś ustawić?
      image.webp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj