Grzegorz1322

Żuraw warsztatowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Chce zrobić żuraw warsztatowy do wyciągania silników. Z jakich profilów są wasze żurawie? Chce zrobić dobry i wytrzymały tak żeby 1T wytrzymał. Myslałem zrobić z profila 80x40x4. Wózek z profila tzn dolne ramiona 100x50x4,słup i ramie też z tego samego . A ramie wysówane 80x40x4. Czy może cały zrobić z 80x40x4 a samo ramie z 100x50x4 a w niego 80x40x4 wysów?

Edytowano przez Grzegorz1322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi007    129

Jakbyś nie zrobił i tak wystarczy, wyobrazajac sobie twój projekt porownalem go z zurawiem mojego wujka, trochę się już przy tirach narobił i nic mu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żuraw został zrobiony . Zostało aby kółka załozyc i pomalowac. Ma regulowana wysokość montażowa siłownika i podczas testu 500kg nawozu na palecie na najdluzszym ramieniu utrzymal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Czy u was też, macie problem z tym ptactwem? U nas jak w tym roku dziki sobie odpuściły, to teraz żurawie zaczynają się pojawiać. Rok temu znajomemu wyżarły prawie w 100% 5 ha pole. U nas na razie są dwa. Jednak w okolicy widziałem całe stado(mogło być ich nawet ze 20). Strach pomyśleć jak wjadą w kukurydzę wyciągać młode siewki. Kiedyś wystarczyło zatrąbić i "spieprzały" w podskokach, teraz chodzą jak bociany koło kosiarki. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj