Polecane posty

tobago    348

Zgłosił sie do mnie wczoraj handlarz, nie wiem dokładnie z jakiego regionu ale to ci typu "kupie ziemniaki, ilości tirowe, płatne gotówką'. Mówił że bierze wszystko co mam, nawet mogą być niesortowane, luzem. Chyba na wiosnę będzie potrzeba ziemniaka skoro kupują wszystko jak leci. Nie wiem po jakiej cenie bo nie byłem zainteresowany takim zbytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Panowie powiedzcie, jeśli możecie jaka ilośc wprocentach ziemniaków została wam do sprzedania. Ciekawy jestem jaka ilośc ziemniaków może wskoczyc na rynek wiosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

+ - 160ton wszystkiego(handlowy i sadzeniak), do tej pory sprzedane ok370ton

a okolica nie ma ziemniaka


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

u mnie z 200 ton zostało ok 80-90 ton

 

U mnie większośc mniejszych producentów już się wysprzedała do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

u mnie ok 150ton + ok30 ton sadzeniaka na dzien dzisiejszy 84tony sprzedane. uwalniam tygodniowo 4,5tony tak ze powoli do wiosny bede wysprzedany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    839

U nas w okolicy około 100-120ha jadalnego było i z tego co wiem to zostało około 10-15% na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

podawajcie proszę ceny!

 

mi zostało 50%, sprzedane 158t, średnio 10t tygodniowo, obecnie 7t tygodniowo odbierają stali odbiorcy i okazjonalnie większe ilości,

 

cena 9zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1

Ja mieszkam nie daleko Dębicy na początku grudnia znajomy sprzedawał po 6zł z 15kg a pod koniec listopada sprzedawałem tak po7 i 7,5 za worek w tedy handlarze szukali i nie było już ziemniaków, bo każdy sprzedawał w lecie obawiając się podobnego scenariusza z zeszłego roku. Ja się nie spieszyłem i nie myślę się spieszyć w tym przypadku to nie jest wskazane. Jeszcze coś mam. Na razie jest zastój Rumuni i Węgrzy nie biorą- mają Święta, pewnie po nowym roku znowu przyjadą jak nie będzie mrozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia20    16

u mnie w końcu też poszło do góry 9zł

 

tylko ziemniaka jak na lekarstwo :) można było wcześniej nie sprzedawać i teraz dopiero ruszyć, ale cóż - nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

...

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor002    0

koledzy jak myślicie cena na wiosnę ziemniaka bedzie kolo złotówki, jak narazie nie jest żle a pasowało by coś wiecej wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj