Polecane posty

poosa21    856

Ja też planuje po 50gr, napewno poniżej 40gr nie zejde. Teraz wszytko idzie po min. 50gr. To co do tej pory sprzedałem to pokryło mi koszty uprawy wiec nie bedzie mi sie chciało oddawać taniej, wole wywalić do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

okolica Sieradza na pasze jak leci prosto z pola przywożą po 5 groszy i nie idzie przerobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

5-50 niezły rozstrzał, ale paszowe wykorzystanie ziemniaków należy propagować, a co z Polską Wódką? zauważyliście, aby gorzelnie orientowały się na ziemniaki? dziwna sprawa z tymi ziemniakami, odnośnie do gorzelni nawet jeśli maszyny miałyby pracować przez jeden sezon to i tak przy koszcie surowca ograniczonym o 50% inwestycja by się zwróciła, podobnie sytuacja wygląda w przypadku hodowców bydła i trzody chlewnej, warto było poczynić nakłady na zakup odpowiedniego sprzętu, aby zaoszczędzić na paszach, jednak w tym przypadku powolny proces decyzyjny może znowu odbić się niekorzystnie jeśli wszyscy nastawią się na ziemniaki, dopiero gdy te już zdążą podrożeć i sytuacja znowu się zapętli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

no jak teraz ceny ziemniaków, prawda to że na giełdach lekki wzrost, 20-27gr?? I czy ruskie biorą.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

ruskie oraz Rumunia biora ale nie tylko oni ładuja ziemniaka.. czy sa takie wzrosty na gieldach to bym dyskutowal ,koledzy od rana siedza na Zjazdowej wiec pewnie rewelacji nie ma

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

onix jak się nie mylę też pcha ziemniaka na anglię

Włosi już ponoć zajadają się naszym ziemniakiem.

Wypchamy teraz za darmo a na wiosnę będzie płacz ze import znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

ile w waszych stronach płacą eksporterzy za ziemniaka oraz gdzie on pozniej trafia?

 

u mnie w okolicy slychac o wysylkach na Węgry,Rumunie, Bulgarie oraz Rosje

cena zróżnicowana od 1,8 do3zł/worek


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

dzwonił dzisiaj handlarz i proponował po 16gr.kg i 10 razy powtarzał że maja być ładne. To ja mu na to zgoda tylko że sam sobie ch,uju przyjedziesz i wybierzesz to sie rozłaczył

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Wczoraj na Zjazdowej cena handlowa za żółtego 2,5-3zł


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

u mnie i w okolicy nie ma kto dać 5zł za 15kg.

3-4 zł za 15 tak się sprzedaje.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Orientujesz się ile płacą za białego?

wiem tylko o żółtym, od3tyg nie jeżdżę na giełdę ale jak jeździłem to irga była droższa o złotówkę

@ saszeta tz?dużo w górę?

 


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Sierpień od dawien dawna był najgorszym cenowo miesiącem, We wrześniu zawsze się rozkręcało (z wyjątkiem ubiegłego roku) i oby tak było i teraz


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Kolega sprzedaje po 2zł/15kg. Znajomemu chcieli dać po 1.50zł/15kg i mówili że zarobku nie maja bo sprzedają po 3zł/15kg. Dlatego ja smakowych nie sadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Zjazdowa3godz temu: cena wyjściowa za żółtego4zł, biały5zł


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

To żółtego za ile się podaje? 3.5 czy raczej 3? Jak zejście?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

tego nie wiem


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj