Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelec    89

8500l czy 8500m3 ?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Mołdawia bierze... po 120zł za tonę Irgę z Sieradza. Znajomy zaoferował że załatwi transporty Mołdawom po 300zł za tonę... pojechali w sieradzkie i nakupili za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Głupoty kolego wypisujesz akurat irga w porównaniu do żółtych ma "dobrą" cene ok 4-4,5 za 15 kg także za 0,12gr nikt by nie oddał a zresztą w naszych stronach od końca czerwca nie widać żadnych rusków, bułgarów rumunów, ukraińców ani arabów za ziemniakami, także nie siej dezinformacji.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Jasne.. a na giełdach ziemniak po 0,1 - 0,2 gr za kg. Po 4zł za worek to Irys chodzi. Ze do Ciebie i w Twoje okolice "rusek" jeszcze nie zaglądał nie znaczy że w innych rejonach pyralandii go nie było. Kolejna sprawa że nie mam w tym interesu aby pisać fałszywe informacje na forum. W moich stronach - Siedlce i okolice - handlarze kupują po 0,18-0,2 zł za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

lukasx21 Bułgaria juz sie pokazała w naszym regionie, tylko pytanie czy jeszcze będą brać :o

 

pawelol111 ten twój informator coś ma chyba niepewne źródło,juz widze jak by ktos im naszykował irge po 12gr :lol: .I proszę sie odj*bać na Sieradza!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

pawelo111 jak masz koszt produkcji ziemniaka na poziomie 3 tyś przy 45t to jak sprzedaż nawet po 10 gr to zarobisz 1500 zł ;)

Rusland płaci 30-40gr zależy gdzie ;) Ściana wschodnia


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Sprzedam 40 a nie 45 to po pierwsze a po drugie mogę mieć koszt produkcji 1000zł i nic Ci do tego.

 

Napisałem to czego się dowiedziałem. Wierzcie lub nie. Nie ma sensu się sprzeczać bo nie ma o co.

 

Po 30-40 bardzo chętnie sprzedam, tylko dziwi mnie skąd na giełdzie tyle ziemniaka po 20 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Ahahhaha:D:D:D To może Mołdaw w Kaliszu ładował... mogło się komuś coś popieprzyć, albo temu co mi mówił albo mołdawom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

@saszeta przemyśl ma tak samo jak kalisz :D

Jak tak czytam o pyrach poniżej 20 gr to czasami zastanawiam się czy nie zrobić interesu życia i nie pojechać kupić gdzieś i sprzedać na rusland :)

@FarmerPawlos do nas sami przyjechali. ale byli na pobliskiej giełdzie i na początku grymasili, a teraz nawet marchew na zupki biorą :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmija2a    1

"przemyśl ma tak samo jak kalisz :D" - no to niech se przemyśl, za darmo nie łoddamy.

 

 

Chyba, że do polskiej gorzelni, co zrobi: spirytus i paliwo do samochodów.

Edytowano przez zmija2a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

jak was czytam to chce mi sie smiac i tyle

po pierwsze to w sieradzkim za ladna irge trzeba dac 3 zl na miejscu

po drugie to jesli ktos chce to sprzedam 400ton lorda i denara 50+ cena 0,20zl z zaladunkiem a w okolicy po tej cenie to kupicie ktorys tysiac ton

po trzecie niemcy i austria tez maja ziemniaka i idzie do nas import, maly ale jest

po czwarte bulgaria bierze troche a rosja prawie wcale

cala polska ma ziemniaka a najtaniej jest w centrum,poludnie ma troche drozej ale obecne ceny transportu sa zbyt wysokie


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Jaki ziemniak?konsumpcyjny,przemysłowy?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

w krakowie na gieldzie już sa po 18groszy masakra mowia ze beda jeszcze tansze cos okolo 10 groszy mowia to juz bedzie lipa totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Tylko kto je będzie przebierał po 10 groszy? Ja swoje krowom i bykom oddam a czego nie zjedzą to po polu rozwiozę. Nikomu kieszeni pieniędzmi napychał nie będę. W moich okolicach 20gr za Irgę i 15 za żółte. Kto ma gdzie sypać ten kopie. Chętnych do sprzedania sporo ale nie po takiej cenie. Ogólnie nie ma ruchu. Wszyscy czekają aż troche ziemniaka wyjedzie na obczyznę - może cena podskoczy. Słyszałem już o przypadkach kopania ziemniaków talerzówką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

FarmerPawlos

Poszły po 0,15 euro centów .Znajomy nam nagrał .Poszło na niego bo nie posiadamy odpowiedniego certyfikatu. <_<

przemol87

Oczywiście jadalny odmiana Bellarosa

Za 10 groszy to ludzią w okolicy odpad sprzedaje ;) Gdzie tu ekonomia . Rolnicy sami siebie w d*p.. biją a mieszczuchy się cieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj