Polecane posty

po ile u was sadzeniaki?

0.80-1.2 po tyle sa tylko ze nie kupuja bo swoich nie sprzedadza i beda krajac i je sadzić..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

po ile u was sadzeniaki?

vineta CA 70gr CB 50gr

denar CB 55gr


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Kolego takie są realia rynkowe dzisiaj przerzuciłem transport ziemniaka to płaciłem kolesiowi po 8 gr kaliber 5+ bez problemu moge ładowac całe transporty za ta cene pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Poszło 3t Irgi po 0,25zł za kg, jeszcze troche i będę wolny od ziemniaka. Całe szczęście że na pole nie wywiozę ani kilograma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

15gr za żółtego czy białego?

 

zjazdowa cena wyjsciowa 3zł


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

dziś sprzedałem 3 tony vinety po 300 tona tez pomału schodzi zostało jeszcze z 40 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeberka363    1

w przyszłym tygodniu 6 ton vinety pójdzie po 10zł za worek 30 kg.... eh gdzie są te ceny z zeszłego roku???? :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

zeberka, mysle ze w tym momencie, kazdy kto ma ziemniaki chciałby sprzedawac po takiej cenie. ;)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ostatnio na Rybitwach było podobno po 1,50zł za worek 15kg , drożej wychodzi wyszykować lub ugotować te ziemniaki niż je kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

normalna sprawa przy takiej nadwyżce.

teraz jadalne idą u mnie od 15 do 40gr. Ta nizsza ilosci tirowe, wyzsza mniejsi stali odbiorcy.

ziemniak 35-50mm 15gr.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

jak jeszcze w tym roku ziemniaki będą takie tanie to naprawdę szkoda koło tego robić , ale się zapowiada chyba suchy rok więc może cena będzie lepsza (miejmy nadzieje że cena będzie lepsza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Co się zapowiada to jedno, a co będzie to drugie... Myślę że mimo wszystko jeszcze jeden rok trzeba popracować za grosze. Kto sadzi ten sadzi a sezonowcy zechcą odbić za tamten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

no ja uważam że będzie cienko z ziemniakami u nas zmarznięty rzepak głównie jadą ziemniakami niestety ziarna nie ma sadzeniak jest i tani w miarę więc jadą dodatkowo opryski w rzepaku ograniczaja pole manewru


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

wszystko się okaże jaka będzie cena i jakie będą warunki w polu , nie ma co gdybać wszystko się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regge1478    0

hej ja sprzedaje ziemniaki w detalu po 6zł za 15kg :rolleyes: a mam tez takich koło siebie którzy pchają po 5zł -15kg <_< My mamy gospodarstwo z tradycji ziemniaczaną i tez sprzedajemy ziemniaki ogulno użytkowe w cenie 0.50gr. My co roku nabywamy ziemniaki z instytutu hodowli ziemniaka w zamartym jak cos pisać na gg 23611160 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    60

U mnie bedą sadzić pyry do bólu,tak mówią bo dużo ziemniaka zostało im i walą to w pole. Także rok bedzie podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regge1478    0

Koledzy ponad miesiąc temu Ruszyła Gorzelnia w Niechlowie ludzie 2tyg (zapisy ) czekają w kolejce ze by przywieść Ziemniaki do nich w cenie 0.12gr/kg Wiara myka z tym nawet po 300km <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj