Polecane posty

bobytempelton    161

Ludzie szanujcie swoją pracę a tym samym siebie, do mnie jak ktoś przyjdzie i chce ziemniaki to mówię 40gr/kg, jak coś tam powie typu że w Sandomierzu 3.5-4zł/15kg, to się mówi jedź do Sandomierza :D , kopa w tyłek i tyle, za mniej wole krowom dać mleko jest po 1.20 :D cieszy mnie to ogromnie :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ludzie ceńcie się trochę bardziej z tymi ziemniakami, nie dawno psy wieszaliście na sieradzu/kaliszu a co teraz się okazuje że u nas cena z tygodnia na tydzień idzie w górę a wy zaniżacie ceny


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Lublin dobrze płaci z tego co można na forum przeczytać. Niestety handlarze przyzwyczaili się do tego że rolnik oddaje za darmo a głupich nadal wielu więc ceny zróżnicowane. Na chwilę obecną cena za Bellarosę zatrzymała się na poziomie 350 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

pawello111, ile masz tej bellarosy?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie, czyli okolice Łosice, wczoraj brali żółte po 25gr/kg. Cena za białe jest trochę wyższa. Ja pewnie po niedzieli będę ładował białe bo czekają już poworkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1957    0

Witam!Muszę sprostować swój poprzedni wpis.Otóż byłem dziś sprawdzić ceny na hurcie w Bydgoszczy i cena jest przeważnie 5 zl za woreczek 15 kg,nie ma taniej,w moim przypadku nastąpiło nieporozumienie bo mój odbiorca dzwoni do hurtowni by dowiedzieć się aktualnej ceny ale nie zapytał o wagę a ja jako już jeden z nielicznych pakuję po 30 kg.Powiedzieli mu cenę 6 zl ale za 15 kg i mi powiedzieli 6 zl za moje 30 kg ale już zostało to wyjaśnione.Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Mamy wolny rynek wbrew pozorom jak mówią starsi kiedyś było lepiej bo cena była opłacalna nikt nie zaniżał cen do śmiesznych jak ktoś nie ma bydła jest ugotowany, wczoraj byłem w miasteczku gdzie odbywają się jarmarki market Tesco 10 kg worek 2,90 zł ludzie pchali całe wózki za tydzien następna promocja w innym potem w następnym markecie jak rolnik stanie na jarmarku i chcę te min 6zł to wyśmiewają gościa rolnicza niedola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

A w Warszawie w zieleniakach za Irgę 1,2zł za kg. Jak chcesz jeść dobre to idziesz na rynek/ do zieleniaka, jak chcesz byle co to idziesz po tanie ścierwo do Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

@andrzej1957 to masz bardzo dobrą cenę i jeszcze do tego niskie koszty konfekcjonowania, jakie ilości przerzucasz? bo w Bydgoszczy na targowiskach cena oscyluje wokół 50gr/kg, więc 40gr/kg to bardzo dobra oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusssak21    2

Ja juz zakupilem ok 900ton ziemniaka po mniej niz 1 zl za worek 15kg. Swojego dokope a mam jescze 30h to licze ze bede mial w przechowalniach ok 2500 ton. A zobaczycie ze w zime bedzie po 30groszy+ wiec zarobek jest, a ludzie niech sprzedaja darmo pozniej beda plakac ze stracili, ale tak to jest jak sie chce pozbyc towaru jak najszybciej, aby tylko szybciej niz sasiad. Jak cos to pisac na pw przyjme kazda ilosc ziemniakow odm lord denar vineta za 1 zł worek 15kg

 

 

 

 

I moje przypuszcznia sie sprawdzily export idzie w najlepsze jesccze poczekam z 1 miesiac i zaczynam ladowac tiry po 6-8 zł za 15 kg Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1957    0

Kissmy,nie mam dużych ilości,sadzę tyle na ile mam pewnych odbiorców bo dziś nie sztuka wyprodukować tylko sztuka dobrze sprzedać,czyli koło 2 ha co roku.Mam odmiany wczesne zawsze,w tym roku lord i denar,nie kiełkowane,zaczynam kopać koło 25 czerwca,w tym roku wyjątkowo późno bo 11 lipca.Nie dostaję 40 gr tylko 33 bo 10 zł za 30 kg ale tak jest cały czas od początku sprzedaży,biorą 2,3 tony tyg,zawożę sam 5 km ode mnie.Teraz mnie chcieli wycykać ale już wyjaśniłem sprawę.Na zimę mam kilku stałych odbiorców na kilka ton i jeden ośrodek wczasowy ale to mniejsze ilości ale za to właśnie po 40 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

lusssak, jesli to prawda to robisz interes zycia ;)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1957    0

W bajki wierzysz Pawelec???Pusty worek kosztuje koło 30 gr.pisze że kupił za niecałą złotówkę to liczmy że po 90 gr minus 30 za worek to wychodzi 60 gr za 15 kg co daje 4 gr za kg.Chyba takich głupich nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

w tym roku jestem w stanie w to uwierzyc, bo za 1zl dalo rade kupic w lipcu


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183

ja miedzy lipcem a wrzesniem sprzedawałem ziemniaki "irga" w workach 15 kg po 8-10 zł za woreczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

Ja dzisiaj na tira po 0.22gr/kg ale z miejsca przynajmniej. A hurtownie nie chce podnieść tylko dalej myślą że po 0.20 będę woził. Mam nadziej że pójdzie w górę :D

 

a ciekawe czy na hurtowni ceny nie podnieśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    186

Od nas hurtownia bierze 3,5zł za 15kg. I nie chce podnieś chociaż na 4zł, a nasze ziemniaki sprzedają za 10zł za worek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

A ja bunkruje wszystko na zimę i czekam na rozwój wydarzeń. :rolleyes:


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

http://www.agrofoto.pl/pl/4,1,13300,0,1,zasady_przewozu_ziemniakow_z_polski_do_krajow_ue.html

to jest właśnie Polska. Jak w 2010 jakość holenderskich sadzeniaków była słaba to ichny inspektorat obniżył wymagania dla sadzeniaków aby Holendrzy się tego pozbyli.

Co do worków ja kupuję po 20 groszy a czasem po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

U nas Rumuni na TIRY ładują po 10zł za 30 kg -kazda ilość.Wczoraj kupowali w Mostku.Jeżdzili po wsi i kupowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

ja sprzedaję po 4,5zł/15kg, 30 mają te niewątpliwą zaletę, iż koszt pakowania jest znacznie niższy, ja mam ofertę na worki po 15gr netto (15 kilogramowe), ale słyszałem, że w łódzkim mają lepsze ceny - macie jakieś ciekawe oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Nie sztuką jest kupić najtaniej, sztuką jest kupić tanie i dobre. Lepiej dać 20 gr za worek i mieć pewność, że nie będzie się pruł i ziemniór będzie wyglądał elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

a ciekawe czy na hurtowni ceny nie podnieśli?

 

3.5zł za 15kg oferują teraz. Ale ja nie mam czasu im wozić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

lusssak, jesli to prawda to robisz interes zycia ;)

 

Nie ekscytował bym się tak jeżeli te pyrki leżą od lipca to ich kondycja nie jest raczej za ciekawa, Ciekawe ile będzie trzeba odrzucić na pasze albo wyrzucić całkiem. Do tego wymagania co do ziemniaków idących na eksport wbrew temu co tu niektórzy piszą są spore...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj