Skocz do zawartości

Zdjęcie

kurs na inseminatora bydła

77 odpowiedzi na ten temat

#41 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 08:40

kurs na inseminatora bydła ten kurs w jakich godziach jest? gdzie jest i ile kosztuje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kurs na inseminatora bydła Dzisiaj, 16:07
  •  

#42 Share 10krzysiek1990

10krzysiek1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 18:04

kurs na inseminatora bydła w łomży, wejdż na strone konrad i tam wszystko pisze, ja tam zrobiłem i jestem bardzo zadowolony

#43 Share tycha

tycha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 19:30

kurs na inseminatora bydła Koledzy jakie polecacie kontenery dla hodowcy na 50 szt dojnych? Nie chcem tego małego bo czesto trzeba azot dolewać ,a duży 20litrowy chyba nie bedzie dobrym strzałem jego gabaryty itd. Jakie macie kontenery i jak się wam spisują?

#44 Share criskp86

criskp86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 10:47

kurs na inseminatora bydła ja mam kontener SPECTRUM 20 i brałem w Konradzie kontener ok i dobrze trzyma azot dolewają przy każdym zamówieniu nasienia podobno trzyma dłużej jak trzy miesiące ale dolewają częściej azot i na twoje stado będzie w sam raz jest 6 wieszaków w nim

#45 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 03 luty 2014 - 20:09

kurs na inseminatora bydła chłopaki czy na 20 pare sztuk dojnych opłaca się zapisać na kurs??

#46 Share 10krzysiek1990

10krzysiek1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 03 luty 2014 - 20:49

kurs na inseminatora bydła opłaca czy nie,alle warto, zamawiasz jakie chcesz buhaje a nie jakie inseminator posiada, i kryjesz w odpowiednim terminie a nie czekasz kiedy tam przyjedzie, ja zrobiłem i jestem bd zadowolony z tego

#47 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 04 luty 2014 - 10:07

kurs na inseminatora bydła krzysiek a jak po kursie czy nauczą cię stwierdzić czy krowa ma ruje nawet gdy jest cicha? jak ze skutecznością na początku?

#48 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 04 luty 2014 - 13:01

kurs na inseminatora bydła A jak z kontenerem ? Dają w użytkowanie albo ma ktoś może cennik kontenerów ? Bo nie chcą mi wysłać

#49 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 04 luty 2014 - 13:36

kurs na inseminatora bydła kurs kosztuje 1100zł 4dni edukacji + wyżywienie i strój ochronny od 24 lutego . Kontener można wypożyczyć ale mi się wydaje że chyba lepiej wziąść nasienie za okresloną kwote a kontener za symboliczną złotówkę. ja się zapisałem zobaczymy.

#50 Share caniek

caniek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,fotografia,inseminacja bydła,korekcja racic

Napisany 04 luty 2014 - 17:39

kurs na inseminatora bydła Też mam 20 spectrum na 40 szt i jest ok. W samochodzie też sie mieści jak trzeba ;)
MF 1014;U-4514;C-360;T-25

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share 10krzysiek1990

10krzysiek1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 04 luty 2014 - 18:10

kurs na inseminatora bydła u mnie na początku na 10krów to 9 za pierwszym załapało, a teraz to różnie, bywa że i 3 razy trzeba, ale ogólnie to jestem bd zadowolony, a z cichymi rujami to jak doisz krowy to wyłapiesz, należy dobrze przypatrywać się, a co do kursu w konradzie to myśle że dobrze szkolą, jak robiłem w tamtym roku było 2 osoby co ukończyły w shiuzie i im nie wychodziło i przyszli do nas i się nauczyli

#52 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 04 luty 2014 - 19:03

kurs na inseminatora bydła A ile tego nasienia trzeba wziąć żeby kontener dali za złotówkę ? I jakiej jest on wielkości ?

#53 Share makowiaczek

makowiaczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 04 luty 2014 - 20:54

kurs na inseminatora bydła w WWS-ie 100 słomek różnych cenowo.

#54 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 05 luty 2014 - 09:49

kurs na inseminatora bydła 20 l azot trzyma długo. dokładnie nie wiem ale chyba za 3200 trzeba wziąść nasienia.

#55 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 05 luty 2014 - 10:44

kurs na inseminatora bydła I trzeba od razu tyle wziąć czy można to podzielić na kilka razy ? A w ogóle o jaką Ci firmę chodzi bo w konradzie jest o 17 a piszesz, że od 24 ?

#56 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 05 luty 2014 - 13:13

kurs na inseminatora bydła chyba można podzielić na kilka razy kwestia dogadania. Chodzi mi o konrada u nich temin został zmieniony ale na stronie zmian nie dokonali. Ilość miejsc ograniczona bo bedzie tylko jedna grupa 20 osobowa, a lista prawie pełna takze jak ktos chetny to lepiej nie zwlekać. Odnośnie wwsu buhaje najlepsze z ich oferty są super ale drogie, a jesli chodzi o średnią półkę cenową buhaje Viking Genetics wypadają moim zdaniem zdecydowanie lepiej. Wysokie indeksy produkcyjne i opłacalności dlatego ja wybrałem konrada.

#57 Share szatek

szatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 06 luty 2014 - 10:55

kurs na inseminatora bydła Robiłem kurs w Konradzie latem 2012 r. i jestem bardzo zadowolony. Uczył nas Pan Piotr, czasami potrafił zj***ć, ale o to chodzi. Facet wie co robi, już niejednego inseminatora przeszkolił :) Kontener 20 litrów od nich wtedy kupiłem za ok 2000 zł. Dolewka azotu przy każdej dostawie nasienia, albo gdy jest taka potrzeba. Ja dolewam co 2 miesiące.

#58 Share Szymek1288

Szymek1288

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 06 luty 2014 - 12:32

kurs na inseminatora bydła szatek to czyli nasienie nie bierzesz tylko od nich? umowy z nimi nie podpisałeś?

#59 Share fendtbb55

fendtbb55

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Zwierzęta gospodarskie

Napisany 07 luty 2014 - 17:14

kurs na inseminatora bydła Witam ;D
Ja własnie sie chciałam dowiedzieć czy wgl je jakaś granica wiekowa ? Bo mam za niedługo 18, ale w szkole mi gadali, że cza niby mieć 20 lat ;d..
I wgl ja sie zapisać na ten kurs ? Bo wchodziłam na strone shiuz w tym olecku i nie wiem jak niby tam sie cza zgłoscić..
A zaś w Łomży to ino cza zadzwonić, więc tam spoko, ale pytanie gdzie jest lepiej i taniej ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 07 luty 2014 - 20:20

kurs na inseminatora bydła Kurcze muszę się was o coś zapytać bo ta sprawa mnie bardzo nurtuje, jak zapewne wam wiadomo komendant osp w Nowych Rumunkach jest moim serdecznym przyjacielem, Tak się składa, że poza byciem komendantem i prowadzeniem "manufaktury" w której produkuje bimberek którym zalewam t25 premium jest też inseminatorem i w związku z tym mam do was takie pytanie. Zdarzyło się kiedyś tak, że komendant trochę za bardzo posmakował wyrobu ze swojej manufaktury a akurat musiał jechać bo go jeden gospodarz wezwał no to poprosił mnie żebym go zawiózł na miejsce, naszym wozem bojowym. No i tutaj właśnie mam takie pytanie bo kiedy dojechaliśmy już na miejsce, gospodarz nas przywitał ;) .... no i po tym przywitaniu ;) ....(oczywiście z komendantem bardziej się witał, ze mną tylko tak symbolicznie bo jechałem wozem) idziemy do obory gospodarz mówi co i jak a na końcu dodaje "A tu na ścianie masz gwóżdż żebyś sobie portki powiesił" Komendant skinął głową i zamknął drzwi, ja cały czas czekałem na zewnątrz po jakimś czasie wyszedł i mówi że ok. No i tutaj moje pytanie do was bo komendanta głupio mi się trochę pytać, po co był ten gwóżdż i po co miał na nim wieszać te portki?

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie??
B)
Pozdrawiam
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long