Skocz do zawartości

Zdjęcie

kurs na inseminatora bydła

77 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 07 październik 2008 - 19:45

kurs na inseminatora bydła Piszcie jakie są wasze doświadczenia, czy warto sie za to zabrać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kurs na inseminatora bydła Dzisiaj, 12:23
  •  

#2 Share lukasz16s

lukasz16s

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 10 październik 2008 - 18:11

kurs na inseminatora bydła mój tata ma inseminatora na bydło i trzodę ale chciałbyś tylko dla siebie to czy na zarobek jak dla siebie to sie przyda ale na zarobek to nie chyba że miałbyś rejon min 100km
JD 6220+ tur , 6400+tur , URSUS 1614, URSUS912 ursus 360 +tur oraz Deutz Fahr potęgą na moich 136 ha

#3 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 10 październik 2008 - 19:55

kurs na inseminatora bydła a tam żadna filozofia , zakłada się rękawiczkę , i dalej to oszczędzę sobie szczegółów , bo każdy wie co dalej :o

#4 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 10 październik 2008 - 20:19

kurs na inseminatora bydła Mam do pokrycia 20 sztuk rocznie a na zarobek nie mam zbytnio czasu.

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 październik 2008 - 20:13

kurs na inseminatora bydła ale nasienie skąd będziesz brał?? z reszto te sztuczne to ostatnio słabo wychodzi. Ja (dokładnie to inseminator :o ) jednego dnie tak pokryłem 2 krowy i po 3 tygodniach jedna powtarzała a po 6 druga :o puściłem byczka i chyba zostały :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 15 październik 2008 - 20:54

kurs na inseminatora bydła Ja w tamtym roku próbowałem inseminować 4 sztuki po 3 tygodniach wszystkie powtórzyły wezwałem inseminatora na poprawke i żadna nie została pusciłem byczka i nie było problemu. Tylko że nie ma postepu genetycznego i dlatego zastanawiam sie nad tym żeby samemu sie za to zabrać.

#7 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 październik 2008 - 21:00

kurs na inseminatora bydła Według mnie to jest przez to ze teraz nasienie jest inaczej porcjowane niż kiedyś. Mój dziadek był inseminatorem długie lata i ludzie przyjeżdżali z daleka żeby przyjechał do krowy. Nie chwaląc się ale miał bardzo wysoko skuteczność.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#8 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 15 październik 2008 - 21:06

kurs na inseminatora bydła Też tak uważam bo insemincja nie jest najnowszym wynalzkiem już nasi dziadkowie inseminowali bydło i nie mieli takich problemów.

#9 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 17 październik 2008 - 09:24

kurs na inseminatora bydła

a tam żadna filozofia , zakłada się rękawiczkę , i dalej to oszczędzę sobie szczegółów , bo każdy wie co dalej ;)

właśnie że nie żadna filozofia tylko spróbuj sobie właśnie tą rękę tam włożyć na przykład pierwiastce...

Ja się zastanawiam nad pójściem na taki kurs. Troszkę formalności jest ale w końcu miałbym na siebie jakiś hektar :o
all rights reserved

#10 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 17 październik 2008 - 15:53

kurs na inseminatora bydła Nie no przecież żart , a co do tego to kurs się przyda , bo zawsze coś tam nauczą , a mam sprawdzonego inseminatora , to na telefo jest , a jak krowa powtarza , to powtórki za darmo , a jak pierwszy raz , to chyba 16 zł , i jaką rasę bydła chce , i nie ma problemu , niekiedy to chłop po trzy razy dziennie przyjeżdża , a jest to dobra firma INSEMICA , bo na inseminatorów nie narzekam .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share mlodyrolnik7

mlodyrolnik7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:WETA<br />BYDłO<br />

Napisany 17 październik 2008 - 18:02

kurs na inseminatora bydła A tak w ogóle gdzie można zrobić taki kurs jeśli wiecie to na Podlasiu, jaki czas i koszt???Ale z tego co mi wujek mówił to jest bardzo dobre bo masz kontrole krowy czy jest cielna czy nie on jaki ma śluz itd... On miał ten kurs na studiach w Olsztynie???
Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

#12 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 18 październik 2008 - 22:18

kurs na inseminatora bydła najbliższy kurs za 3 miesiące w tulcach zadzwoń i się dowiesz...
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

#13 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1966 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 18:09

kurs na inseminatora bydła Pozwolicie że odnowię temat... mianowicie chciałbym przejść taki właśnie kurs bo u mnie w okolicy nie ma inseminatorów i planuję taki malutki biznes otworzyć :D Gdzie teraz jakoś jest ten kurs i jaki koszt by był tego???

#14 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 19:40

kurs na inseminatora bydła Najbliższy kurs ma być jesienią bo teraz sezon kazdy zapracowany i nie ma chetnych wiec nie ograniuzują. Cena cos około 1500 zł (o ile dobrze pamietam) a jesli chcesz swiadczyc uslugi to drozej

#15 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 07:28

kurs na inseminatora bydła A jest możliwe przejście tego kursu i otworzenie takiego interesu poprzez różnicowanie działalności i zakup jakiego auta żeby unia zwróciła??
witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

#16 Share juzio

juzio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 19:22

kurs na inseminatora bydła No i kurs zrobiony

#17 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 20:31

kurs na inseminatora bydła Ile czasu trwał i praktyka była :lol: , a koszt jaki ?

#18 Share juzio

juzio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 12:49

kurs na inseminatora bydła Kurs trwał 7 dni w tym 23 godziny teorii i 43 ćwiczeń koszt 1500 zł z noclegiem i wyżywieniem (bez 1000zł) ;)

#19 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 14 grudzień 2009 - 22:46

kurs na inseminatora bydła W Olecku robiłeś może?
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share juzio

juzio

Użytkownik

• Members