Skocz do zawartości

Zdjęcie

Waga samochodowa 18x3 60t

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Masterek

Masterek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 16:57

Waga samochodowa 18x3 60t Witam, posiada ktoś z Was może wagę samochodowa? waga na pewno ma być najazdowa. zastanawiam się bardziej nad tym czy wybrać wagę betonową czy może stalowo-betonową. i jakbyście mogli mi doradzić jakiej firmy wziąć. W wagach są czujniki różnych firm na których kompletnie się nie znam.
z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Waga samochodowa 18x3 60t Dzisiaj, 03:22
  •  

#2 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4062 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 17:18

Najważniejsza jest przedziałka. Ja mam wagę przejazdową i mam przeskok co 5 kg. Więc gdy przejedzie 5 osi to mogę oszukać o 25 kg albo być oszukany o 25 kg. A nawet mniej. Coś co waży 104 kg pokazuje 105, coś co waży 106 kg pokazuje 105, a coś co waży 108 kg pokazuje 110. Rozumiesz i o to pytaj. Sensory są chińskie w przeważającej większości ale dobrej jakości i działają. 

A jeśli chodzi o całościową wagę to z 60 tys szykuj na urządzenie + betony. Ale betony to i tu i tu trzeba robić.

#3 Share Masterek

Masterek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 17:44

Waga samochodowa 18x3 60t na te wszystkie co mam oferty to przedzialka jest co 20kg. bardziej chodzi mi o to jakie pomosty wybrać i jakiej firmy czujniki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ges2013

ges2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 18:05

Damian ile cię taka waga kosztowała? One chyba nie mają legalizacji? Cały czas zastanawiam się nad kupnem wagi tylko szkoda mi wywalić 60tys zł. Zastanawiałeś się nad używana?

#5 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4062 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 18:18

Msterek z firmą sensorów to nie pomogę, zrób po prostu wywiad po firmach sprzedających ten sprzęt a się dowiesz co polecają.

Może ktoś inny jest bardziej w temacie i ci tu odpisze. Pozdrawiam .

ges2013 dałem 8000 zł z wyświetlaczem i programem na PC który może zliczać, robić raporty itp. tylko już nie pamiętam czy netto czy brutto, z allego kupowałem mój transport.

Nie mam legalizacji ale takowa mogła być za dopłatą 1000zł, mandat za brak legalizacji ponoć jest w kwocie 500 zł, więc sam sprzedawca odradził mi legalizację, jednak że legalizacja jest potrzebna tylko przy prowadzeniu działalności gospodarczej czyli handel jakimś towarem a do tego spór o słuszność pomiarów z potencjalnym kontrahentem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Pomykala19

Pomykala19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:46

Waga samochodowa 18x3 60t ja z 4 lata temu dałem 60 tys. dzisiaj idzie wyrwać znacznie taniej. co do czujników to podobno najlepsze są na ,,kulach,,. U mnie waga przejazdowa nie wchodziła w grę. za słabo dokładna. (podziałka a klasa dokładności to nie to samo)

Dodaj odpowiedź