yacenty

What a tractor with a power 90-100 hp choose?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    3828

 

Hi all,

I have a little dilemma what kind of tractor power of 90 - 100 hp choose? It has to be a tractor mainly for heavier work and I would not be worse than my Zetor 9245 because I have fond memories of him. And now if forterra 90km or something else?

Power range of 80-100km.

Thanks in advance for your advice.

 


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

Ok, thanks.

Maybe other suggestions?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

testujemy funkcje dla rolników z całego świata


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

myślę że lepiej byłoby założyć temat w języku rosyjskim, czy też ukraińskim, bo chyba tylko tacy rolnicy mogą o poradę pytać nas-Polaków, nie sądzę że bogaty bauer z Niemiec zada pytanie o wybór ciągnika nam, nie te ceny, nie te dochody, nie takie myślenie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

cenna uwaga, dzięki


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

a ja też jestem zdania że jesteśmy w polsce i jak coś ktoś chce to ma tłumacza i sobie może przetłumaczyć. Jak jade za granice to musze się tam dostosować do warunków a nie na odwrót. Za chwile to wszystko będzie zagraniczne....


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

dokladnie, wszedzie obcy jezyk, jestesmy w polsce, ktos tu przyjezdza, ma problem, niech tlumaczy sobie , jak polak pojedize za granice to kazdy ma w d*pie czy umie ich jezyk czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

147 tysięcy innych tematów a wy akurat musicie narzekać tutaj?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja obco języczna może ni była by złą alternatywą.

 

@yacenty widzisz jak jest spokój to się ni z tąd ni z odąt burza rozpętuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8

Hello yacenty, first of all some small mistakes in your post but we live with that :)

Regarding to tractor you are looking for- what budget you have, are you looking for second hand tractor on new one?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
    • Przez Kentucky
      Cześć,
      zamierzam startować w tegorocznym naborze na PROW i wnioskować o ciągnik o mocy około 130 km. Będzie to pierwszy PROW w którym wezmę udział. Proszę o pomoc w wyborze ciągnika bardziej doświadczonych kolegów. 
      Zależy mi na ciągniku około 130 km (120-140 km), który byłby podstawowym ciągnikiem w gospodarstwie. Ciągnik pracowałby na areale 50 ha. Z racji tego, że większa część moich gruntów to gleby ciężkie, gliniaste, chciałbym aby miał zapas mocy przy obsłudze 3 metrowych agregatów, i pługa 4 skibowego obrotowego. 
      Z racji tego, że mam 50 sztuk bydła opasowego, konieczny jest także ładowacz czołowy.
      I tutaj proszę o poradę, najlepiej posiadaczy danych marek, w którym kierunku pójść.
      Z ostatniego objazdu po dealerach, biorę głównie pod uwagę markę Deutz-Fahr oraz John Deere.
      Konkretnie to modele:
      Deutz-Fahr 135C Deutz-Fahr 135.4 John Deere 6.130M John Deere 6.135M I oczywiście tutaj też pytanie, jakie skrzynie i inne wyposażenie brać pod uwagę w danej marce (TTV w Deuzu?).
      Biorę pod uwagę wszelkie wskazówki, także inne marki. 
      W kwestii nowych ciągników, jak i wyposażenia jestem zielony ponieważ do tej pory obrabiałem wszystko starszymi ciągnikami, które już niestety długo nie pociągną (albo ja użytkując je :D) i czas na zmianę.
      Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi 
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj