MarcinWarpas

https://www.olx.pl/oferta/grunty-rolne-CID3-IDj4ipp.html

Polecane posty

WITAM;p Ktoś sprzedaje moje działki bez mojej wiedzy, i mam pytanie jak to jest możliwe gdyż on zaprzecza że ma wszystkie akta prawne do tych działek, a przecież ja też mam każdy papier na każdą działke. Z góry dzięki za odpowiedź

Edytowano przez MarcinWarpas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steyerek8100    48

Cze. Wstawić prosze linka do tematu/opisu , bo na aplikacji nie można właczyć tego z tematu tylko trzeba przepisywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek2266    2

Oczywiście zgłoś jak najszybciej na policję. Ale to są na pewno twoje działki sprawdź dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie, dopłaty na nie bierzemy, przez 25 lat jest w naszym posiadaniu, wcześniej należało do gminy, mapy są, i nr weryfikacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

sprawdź dobrze nr działek i rejon rewir a masz na te działki księgę wieczystą? a moze komuś się naraziles


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    855

Ciężko coś doradzić, bo raczej nikt nie był w takiej sytuacji. Jeżeli masz założone księgi wieczyste, to w pierwszej kolejności sprawdziłbym czy nie ma w nich wpisanej jakiejś dodatkowej osoby która może mieć jakieś prawa do nieruchomości za pomocą  elektronicznej księgi wieczystej: https://przegladarka-ekw.ms.gov.pl/eukw_prz/KsiegiWieczyste/wyszukiwanieKW?komunikaty=true&kontakt=true&okienkoSerwisowe=false

Jutro z wszystkimi dokumentami jakie bym miał na te działki najpierw pojechał do notariusza, bo w końcu kto jak nie notariusz może wiedzieć na ten temat najwięcej. najwyżej skasuje Ciebie na 200 może 300zł za poradę ale będziesz wiedział co i jak, a przy okazji on może gdzieś zadzwoni i sprawdzi jeszcze raz te księgi wieczyste. A po rozmowie z nim pojechałbym na policje i niech oni działają, bo ktoś chce ewidentnie kogoś oszukać


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steyerek8100    48

Nie chce sie przedstawić ? Spróbuj podstawić jakiegoś znajomego "słupa " z zamiarem kupna i niech on wybada sprawę kto to . A Najlepiej odrazu na policję się udaj , przygotuj papiery i do dzieła , bo ktoś może mydlić oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

teraz mi się przypomniało kilka lat temu do mojej okolicy sprowadził się do jednej Pani na wieś gość z miasta i robił tak ze fotografował pewne nieruchomości wiedząc od tej Pani ze właściciele mieszkaja gdzieś indziej i wystawiał w Internecie jakieś działki nad jeziorem łąki do koszenia siana jakieś działki budowlane i w ogłoszenie i wyludzal od przyszłych kupujących zadatki po 3-5tys zł po kilku miesiacach gość się zawinol jeszcze tej kobiecie ukradł samochód i została z problemem bo ludzie ja zaczęli n achodzic a gość się z kasą rozplyna i tu może być podobnie bynajmniej treść ogłoszenia podobna ze księga wieczysta jest itd


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Musisz iść na policje zgłosić sprawe bo to może być oszust , chce wyudzić zaliczki .
Druga sprawa to w jaki sposób gmina weszła w posiadanie tych gruntów ? Jak te grunty nabyła gmina i puźniej je sprzedała ? Za czasów komunistycznych nieraz niezłe przekrenty robili .
Jak wyjaśnisz sprawe to napisz jak sie zakończyła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ksoege wieczysta na to masz bo to ze uprawiasz przez 25 lat to nie znaczy ze twoje u nas na wiosce jak zaczely sie dzialki budowlane to sie zrobil cyrk bo niektorzy kilka pokolen wstecz nie mieli papierow zalatwionych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PABLO555    27

Dokładnie zgadzam się z postem wyżej ,bo kolega który ma ten problem nic nie wspomina o księdze wieczystej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dante0001
      Witam. nie wiem czy w dobrym miejscu to pisze ale nie wiem gdzie to zamieścić.
      przeglądałem sobie dzis OLXa i zauważyłem Zetora 7540 za 20tys zł!! ogłoszenie bylo aktywne 2 godziny. nabilo 400 wyświetleń.
      zadzwoniłem z ciekawości ale włączało sie tylko jakies powiadomienie LycaMobile.
      jak myslicie dlaczego ktoś wystawia takie ogłoszenia jaki ma cel? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj