Zaloguj się, aby obserwować  
Thorod

Sprzedam Opryskiwacz Krukowiak od rolnika

Polecane posty

Thorod    23

Witam, tak jak w temacie sprzedam opryskiwacz:

 

Krukowiak Apollo 2000 l  https://sprzedajemy.pl/opryskiwacz-krukowiak-apollo-nr45045607

 

Krukowiak Heros 600l, rocznik 2002, belka 12m od nowości w gospodarstwie

 

Istnieje zamiana na inny ciągany z belką hydraulicznie rozkładaną, wiecej na priv lub pod nr telefonu z ogłoszenia. 

Edytowano przez Thorod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Podejrzewam ze mniej zapłaciłeś za nowy niż teraz chcesz po 10 latach użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorod    23

Podejrzewam ze mniej zapłaciłeś za nowy niż teraz chcesz po 10 latach użytkowania.

Kiedyś inne ceny były i dziś są inne, cena adekwatna do stanu oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Osobiście 10 by nie dął. To porażka nie opryskiwacz. Ręcznie lance rozkładać, to cofanie się w rozwoju.

A cenę to zdrowo dowaliłeś.

W tamtym roku kupiłem Blancharde  Grand Lange 45 za 30 tyś, 4,5 tyś litrów belka alu 30 metrów, pełen komputer, a  sprzedałem Tecnomę 4,2  tyś z pełnym komputerem z własną hydrauliką , 24 m, w stanie bardzo dobrym za 12 tys, i sprzedawałem go 6 miesięcy, a ten Krukowiak do pięt  mu nie dorównuje.

Są takie po 20 w necie, i czekają na klienta.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorod    23

Osobiście 10 by nie dął. To porażka nie opryskiwacz. Ręcznie lance rozkładać, to cofanie się w rozwoju.

A cenę to zdrowo dowaliłeś.

W tamtym roku kupiłem Blancharde  Grand Lange 45 za 30 tyś, 4,5 tyś litrów belka alu 30 metrów, pełen komputer, a  sprzedałem Tecnomę 4,2  tyś z pełnym komputerem z własną hydrauliką , 24 m, w stanie bardzo dobrym za 12 tys, i sprzedawałem go 6 miesięcy, a ten Krukowiak do pięt  mu nie dorównuje.

Są takie po 20 w necie, i czekają na klienta.

To kwestia gustu, minute poświęcić na rozłożenie to nie problem. 

Francuskie opryskiwacze są dużo tańsze na naszym rynku, racja można znaleźć w dobrym wyposażeniu i to przy niskiej cenie. Lecz to stare wyeksploatowane maszyny.

Nie wiem ciężko mi oceniać coś czego nie widziałem czy mu do pięt dorównuje sądzac po zdjęciach. :)

A że są po 20 w necie to są, tylko trzeba dodać na jakim wyposażeniu. które przeważniej jest bez komputera. A skoro mój wystawiłem za taką cene (do negocjacji uprzedze) to z punktu jego użytkownika wiem ile jest warty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Dokładnie rok temu kupiłem taki sam, tylko z hydrauliczną belką i na większych kołach za 31k. Więc myślę że cena nie jest z kosmosu, pytanie tylko czy komuś będzie się chciało ręcznie rozkładać belkę za te pieniądze i to jest tylko minus tego sprzętu, gdy by nie to, poszedłby bez problemu. 

 

@tomek73 na wielkie opryskiwacze (jak opisujesz) nie ma jeszcze takiego zapotrzebowania, bo ciągać taką krowę na kilkadziesiąt hektarów jakimś większym byczkiem to słaba kalkulacja.

A takiego Krukowiaka to 360 czy Zetorkiem pociągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja swojego raz dla picu wystawiłem krukowiak 2007r. `1500l 16m i to już jest koniec wyposażenia. Tylko zadbany nie wyblaknięty nie spawany za 16 tys. To zjeby dostałem przez tel :D

tyle tel przez 24 h nigdy nie miałem. A koleś który chciał przyjechać 200km natychmiast musiałem go oszukiwać że nie ma mnie dziś w domu. Na drug dzień jak już ogłoszenia nie było a on nadal dzwonił to powiedziałem że już sprzedany. I właśnie wtedy zjeby dostałem że wczoraj chciał przyjechać a dzisiaj mu go sprzedałem z przed nosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Może i macie rację. Duże opryskiwacz ciężko sprzedać, najlepiej idą takie 2-2,5 tys.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tomek to zależy od regionu. U nas na wschodzie to z 300 litrowych zmienia się na 700 czy 1000. A moje 1500l dla sąsiadów wydaje się być niczym beczkowóz :D

Ale u was na śląsku to normalna sprawa 2500l i +

 

no i sentyment. Sprzedaj bizona a JD, sprzedaj krukowiaka a jakoś tecnomę (większość powie a co to, jakiś wynalazek pierwszy raz słyszę :lol:)

sprzedaj C-360 a 60 konnego interianoshala który jest 100 razy lepiej zbudowany technicznie od naszego ursusa.

 

Cena za krukowiaka jak dla mnie jest owszem zawyżona, taka maszyna nie jest warta tej ceny. Ale rynek je dyktuje więc ja jako posiadacz krukowiaka który mam nadzieję będzie niebawem do odstrzału jestem zadowolony z takiej sytuacji.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
    • Przez geo2
      Mało używana, tylko zboże, garażowana cały rok.
      https://sprzedajemy.pl/przyczepa-pronar-pt-612-mniszkow-4-e30984-nr68469956
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj