GalAt

Zablokowany 6 bieg w Deutz Fahr 6.05 S

Polecane posty

GalAt    9

Witam,

mój znajomy ma problem: 

 

"Mam problem z ciągnikiem Deutz Fahr Agrotron  6.05 S, a mianowicie nie wiem jak odblokować 6 bieg. Bieg ten jest fabrycznie zablokowany, a chciałbym go odblokować aby ciągnik szybciej jechał."

Z góry dziękuję 
Pozdrawiam.

Edytowano przez GalAt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Mogę ci to zrobić odezwij się jak jeszcze nie zrobiliście


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GalAt    9

Skrzynia odblokowana :) Jak by ktoś potrzebował to mój znajomy Patryk wie jak odblokować skrzynie w  Deutz Fahr Agrotron i Landini Legend, więcej informacji pod numerem telefonu 726895814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi1991    0

 

witam.

mam problem ze chyba ze skrzynia lub ze sprzeglem. a mianowicie po jakims czasie pracy zaczyna piszczec ekranik przy drzwiach. po czym nie moge sterowac polbiegami, a jak wylacze bieg to jak przeloze wajche na inny to tak jakby on nie wskakiwal bo ciagnik nie jedzie. a jak trochce popompuje pedalem sprzegla to skrzynia lapie i mozna jechac. czy ktos wie gdzie moze lezec problem? prosze o pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

509500422

 


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj