GalAt

Zablokowany 6 bieg w Deutz Fahr 6.05 S

Polecane posty

GalAt    9

Witam,

mój znajomy ma problem: 

 

"Mam problem z ciągnikiem Deutz Fahr Agrotron  6.05 S, a mianowicie nie wiem jak odblokować 6 bieg. Bieg ten jest fabrycznie zablokowany, a chciałbym go odblokować aby ciągnik szybciej jechał."

Z góry dziękuję 
Pozdrawiam.

Edytowano przez GalAt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Mogę ci to zrobić odezwij się jak jeszcze nie zrobiliście


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GalAt    9

Skrzynia odblokowana :) Jak by ktoś potrzebował to mój znajomy Patryk wie jak odblokować skrzynie w  Deutz Fahr Agrotron i Landini Legend, więcej informacji pod numerem telefonu 726895814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi1991    0

 

witam.

mam problem ze chyba ze skrzynia lub ze sprzeglem. a mianowicie po jakims czasie pracy zaczyna piszczec ekranik przy drzwiach. po czym nie moge sterowac polbiegami, a jak wylacze bieg to jak przeloze wajche na inny to tak jakby on nie wskakiwal bo ciagnik nie jedzie. a jak trochce popompuje pedalem sprzegla to skrzynia lapie i mozna jechac. czy ktos wie gdzie moze lezec problem? prosze o pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

509500422

 


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LMB
      Witam, mam pewną zagwozdkę dotyczącą zbiornika dodatkowego paliwa.
       

       
      Zauważyłem że ze zbiornika głównego mało jest pobierane paliwa. Głównie ubywa ze zbiornika dodatkowego. Nie zapala się lampka rezerwy paliwa, więc musze kontrolować manualnie stan. Gdy braknie paliwa ( w zbiorniku głównym jest)  ciągnik staje i coś się jakby zatykało w zbiorniku dodatkowym, bo muszę kompresorem dmuchać w przewody idące do zbiornika i dopiero pod duuuuużym ciśnieniem da radę przepchać. Jest tam jakiś zawór a może mam ciało obce. Dzięki
    • Przez agroplusf75
      Ciągnik deutz agroplus f 75 sadownik świeci błąd T 72 T 77 i M2 co to może być
    • Przez domel27
      Witam 
      W moim nowym nabytku po odpaleniu i upływie kilku minut zapala się taka ikonka wiecie od czego ?

    • Przez piotrek7035
      Witam. Mam problem z Agrofarmem 420GS, mianowicie ciągnik jedzie po czym zaczyna przerywać i gaśnie. Wtedy wyskakuje błąd T103. Ten błąd jest od czujnika obrotów silnika, czujnik wymieniony na nowy, wszystkie wtyczki sprawdzone i dobrze łączą. Mimo to błąd dalej wyskakuje i ciągnik gaśnie. Czasami jedzie przez 20 min i zgaśnie a czasami w ciągu 10 min zgaśnie 4 razy. Ma ktoś może jakiś pomysł co mu może dolegać?
      Dodam tylko że ciągnik niedawno został zakupiony i od początku nie było z tym problemu. Natomiast był problem z pływakiem w zbiorniku bo po dolaniu paliwa wariuje ale po 2 dniach się normuje i pokazuje już dobrze. Czasami po zgaśnięciu ciągnika wyskakuje też błąd m11 czyli czujnik od temperatury paliwa.
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj