Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cały rok na światłach

265 odpowiedzi na ten temat

#261 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 19:42

Cały rok na światłach
http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Najbezpieczniej-od-10-lat,wid,11844606,wiadomosc.html
i zmiany nie daja efektow? mam nadzieje, ze wiarygodny jest ten artykul, ale pewnosci nie ma to tylko wp B)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cały rok na światłach Dzisiaj, 06:10
  •  

#262 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 28 styczeń 2010 - 21:04

Cały rok na światłach Jak dla to bez sensu, bo skuterem też musze jeżdzić i często zapominam i mandaty sypią się a tata płaci :D
Case <3

#263 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2010 - 18:27

Cały rok na światłach ale dzieki tej ustawie o obowiazku jazdy na swiatłach powstaja coraz to nowsze sposoby oswietlenia i wyroznienia swojego samochodu, a co niektorym to samochod sie z choinka pomylił

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#264 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 luty 2010 - 18:53

Cały rok na światłach tak to masz racje, wiekszosc nie rozroznia swiatel do jazdy dziennej, od przeciwmglowych, pozycyjnych i innych dodatkowych gow.en. za to policja powinna sie wziac i stacje kontroli pojazdow, ale w wiekszosc oba towyrzystwa nie wiedza o co chodzi i jak rozronic rodzaje oswietlenia :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#265 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2010 - 19:01

Cały rok na światłach jak narazie to najlepsze co widzialem to diody led na "metry" sprytnie wkomponowane w klosze lamp, ktore to obrysowuja je dodatkowo, a o xenonach z alledrogo juz nie wspomne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#266 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 luty 2010 - 19:21

Cały rok na światłach taa zenony najlepiej jak jeszcze wstawiaja w lampy bez soczewki tylko z odblysnikiem i ze szklem rozpraszajacym. powinno sie zlapac za kark takiego kierowce i zmusic by patrzal w taka lapme przez pol godziny z odleglosci pol metra, moze by cos skumal.