marcin117384

Siewnik Accord Tandem DL 6m przeróbka napędu turbiny wiatr

Polecane posty

Witam Mam taki siewnik jak w tytule potrzebuję przerobić go z napędu mechanicznego na napęd olejowy (chodzi o turbinę wiatrową ) . Wiem że były oryginalnie takie siewniki z napędem hydraulicznym  .Jeśli ktoś takowy posiada może mógłby  wrzucić fotki i opisać jakie elementy są tam zamocowane . Oto link do siewnika (który się sprzedał ,więc nie będzie to reklama ) o napędzie hydraulicznym . http://otomoto.pl/oferta/accord-tandem-dl-siewnik-do-zboza-6-m-pneumatyczny-import-niemcy-agregat-siewny-amazone-kuhn-lemken-ID6ywzbH.html Wiem że siewniki budowane na licencji Accorda rolnicy przerabiają na napęd hydrauliczny .. Ciekaw jestem jak im to wychodzi ,jak się sprawuje (czy nie trzeba utrzymywać stale określonych obrotów silnika ?) , Jaki hydromotor stosują ,czy wstawiają dodatkowy zawór *przeciążeniowy * aby nie rozszczelniło hydro-silnika . Będę wdzięczny za wszystkie opisy w tej materii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Teściu ma taki siewnik 4,5 m  w oryginale, ale inny silnik ma. Z Uni Focus ma na dmuchawie  założony silnik z reduktorem co ustawia się obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzysiek2013
      mam siewnik accord i nie wiem jak ustawić koło napędzające może ktoś mi pomóc?
    • Przez Jelonek6920
      Witam. Zakupiłem siewnik Kverneland Accord Sacompactor i chciałbym sie dowiedzieć od kogos kto ma taki siewnik lub zna sie na nich jak ustawic go pod rzepak i mniej wiecej zboża? Jak zrobic próbę kreconą? z góry dzieki
    • Przez jaroon
      Witam
      Szukam informacji o siewnikach Accord Optima 6 rzędów
      Jak wygląda jakość i dokładność siewu w tym siewniku?
      Cenę części zamiennych jeśli ktoś ma takie informacje.
      Czy do 20tys. można kupić jakiś ciekawy egzemplarz?
      Liczę na opinie użytkowników tych maszyn.
    • Przez Famer21
      Do posiadaczy tych siewników, gdzie znajdę części zamienne tj. np aparat wysiewująco dozujący? lub z takich drobnostek oryginalną plandekę?
      Zamierzam kupić agregat uprawowo-siewny accord rabe. agregat w dobrym stanie, ale siewnik, części zużyte do naprawy.
    • Przez Drobnik
      Witam:)
      mam zamiar kupic agregat uprawowo siewny 3m pneumatyczny, i niewiem co wybrac bo pneuseje duzo tansze zas kverneland to wiadomo marka. Ale co lepsze lub takie samo? oby dwa maja system wysiewający accord. ale czekam na opinie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj